Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Intrebare intrebatoare


{esu.familia}.Vladutz.

Recommended Posts

[RSSTriplu_ este in esu?

De ce? La banat pe fratime-o aiurea 99 zile,si vroiam sa gandesc daca sa ii fac reclamatie sau nu?

 

P.S Puteti sa stergeti topicu dar mai incolo

Link to comment
Share on other sites

Letal sau triplu.?

ai de plm. scrie corect ma,sa inteleaga poporu' ce vrei

Link to comment
Share on other sites

Da,este in esu.

Link to comment
Share on other sites

Letal sau triplu.?

ai de plm. scrie corect ma,sa inteleaga poporu' ce vrei

Tot aceiasi gramatica o ai

Ce [Censored] mea vrei ma inteligentule,acum chiar m-ai enervat,care-i problema ta am gandit una si am scris alta.

M-am cam saturat sa faci tu pe inteligentul pe aici,ce gramatica,unde am gresit "gramatical".

Sti ceva asta nu e prima oara cand te legi tu de mine,si asa ma deranjeaza ia sa-ti vezi de gramatica ta,si pe a mea sa o lasi in pace.

Link to comment
Share on other sites

Letal sau triplu.?

ai de plm. scrie corect ma,sa inteleaga poporu' ce vrei

Si tu vrei sa zici ca ai scris corect ? 

 

Letal sau triplu.? Fara punct.

Link to comment
Share on other sites

Si tu vrei sa zici ca ai scris corect ? 

 

Letal sau triplu.? Fara punct.

Dar nu e prima oara.

Sincer nu ii suport pe astia ,vor sa para ei inteligenti ,auzi n-am scris corect gramatical,nustiu unde vezi tu marea gresala

Prietene mai bine iti vezi de drum

Scriu cum vreau ,cu k,fara virgule ,fara punct , desi nu o fac ,care-i problema ta ,inteligentule,ah ce m-am aprins.

Link to comment
Share on other sites

Dar nu e prima oara.

Sincer nu ii suport pe astia ,vor sa para ei inteligenti ,auzi n-am scris corect gramatical,nustiu unde vezi tu marea gresala

Prietene mai bine iti vezi de drum

Scriu cum vreau ,cu k,fara virgule ,fara punct , desi nu o fac ,care-i problema ta ,inteligentule,ah ce m-am aprins.

@@{esu.familia}.Vladutz. Asa sunt unii se fac destepti , dar sunt prosti .... :D

Link to comment
Share on other sites

@@{esu.familia}.Vladutz.

 

Sal cf ? PWP

 

ON: Ala avea si tag esu.familia, ne-a pacalit ca e adevaratu micutz, dar a primit gangkick, acum parca e in esu :-? 

Link to comment
Share on other sites

Dar nu e prima oara.

Sincer nu ii suport pe astia ,vor sa para ei inteligenti ,auzi n-am scris corect gramatical,nustiu unde vezi tu marea gresala

Prietene mai bine iti vezi de drum

Scriu cum vreau ,cu k,fara virgule ,fara punct , desi nu o fac ,care-i problema ta ,inteligentule,ah ce m-am aprins.

Viata mea de vagabond fac ce vreau eu cu ea pun si virgulitze si faraa tralalaaaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

@@{esu.familia}.Vladutz.

 

Sal cf ? PWP

 

ON: Ala avea si tag esu.familia, ne-a pacalit ca e adevaratu micutz, dar a primit gangkick, acum parca e in esu :-? 

nu e în esu, a primit de 2 ori gangkick de la mine

Link to comment
Share on other sites

M-ati zapacit ,lasa ca vad eu,puteti sa stergeti topicu dati lock,faceti ce vreti

Eu cu baiatu asta inteligent Punker o sa am de lucru.

Link to comment
Share on other sites

M-ati zapacit ,lasa ca vad eu,puteti sa stergeti topicu dati lock,faceti ce vreti

Eu cu baiatu asta inteligent Punker o sa am de lucru.

A fost o simpla glumita ca sa spunem asa , dar tu esti Vladutz.. multe nu pot sa iti cer

Nu vreau sa fiu inteligent , sunt destul de destept incat sa corectez un mic agramat. Bad dum tss

Link to comment
Share on other sites

A fost o simpla glumita ca sa spunem asa , dar tu esti Vladutz.. multe nu pot sa iti cer

Nu vreau sa fiu inteligent , sunt destul de destept incat sa corectez un mic agramat. Bad dum tss

Serios :)

Esti tu ala inteligent,ma faci pe mine agramat,nu cred ca sti nici ce insemna.

Se vede dupa tine ca in viata reala ,esti un ratat,ii corectezi pe toti ,te crezi destept,si vi pe un joc sa pari interesant,Ghici ce prietene,daca te ascunzi in fata pc-ului tot un ratat ramai.

Oameni ca tine nu se pot integra in societate,pentru ca vreti sa pareti mai destepti ca alti desi ,esti prost de dai in gropi,dar nu recunosti.

Nici nu vezi cand cineva greseste "din punct de vedere gramatical".

Nu iti mai zic nimic ,nu are rost sa imi pun mintea cu tine.

Cum era vorba aia cine cedeaza primu ala-i mai destept.... a da "Desteptul cedeaza primul"

Link to comment
Share on other sites

Serios :)

Esti tu ala inteligent,ma faci pe mine agramat,nu cred ca sti nici ce insemna.

Se vede dupa tine ca in viata reala ,esti un ratat,ii corectezi pe toti ,te crezi destept,si vi pe un joc sa pari interesant,Ghici ce prietene,daca te ascunzi in fata pc-ului tot un ratat ramai.

Oameni ca tine nu se pot integra in societate,pentru ca vreti sa pareti mai destepti ca alti desi ,esti prost de dai in gropi,dar nu recunosti.

Nici nu vezi cand cineva greseste "din punct de vedere gramatical".

Nu iti mai zic nimic ,nu are rost sa imi pun mintea cu tine.

Cum era vorba aia cine cedeaza primu ala-i mai destept.... a da "Desteptul cedeaza primul"

De ce nu te calmezi omule? ti-am zis ceva de ti-am afectat viata sociala?  :lol:

Link to comment
Share on other sites

De ce nu te calmezi omule? ti-am zis ceva de ti-am afectat viata sociala?  :lol:

De ce ai editat faza

"Chiar acum ai demostrat cum scrii.GJ"

Sau ceva de genu :))

Link to comment
Share on other sites

De ce ai editat faza

"Chiar acum ai demostrat cum scrii.GJ"

Sau ceva de genu :))

Nu vreau sa te provoc iar , inspiri si mai multa prostie. 

Tocmai , de aceea :D

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa te provoc iar , inspiri si mai multa prostie. 

Tocmai , de aceea :D

Nu ,defapt tu inspiri acea prostie pentru ca tu incepi toate conflictele.

Daca nimeni nu are treaba cu tine stai dracu in banca ta,vi tu aici sa pari inteligent "daca nu vrei sa provoci".

Tot mereu am incercat sa  respect un om chiar daca nu il cunosc,chiar daca greseste din anumite puncte de vede.

Nu stiu unde ai vazut tu gresala in ce am scris eu ,poate o virgula pusa aiurea ceva.

Tu esti acela care vrea sa iasa in evidenta cu orice pret,sa pari tu cel inteligent.

Nu am sa mai postez pentru ca am zis ce am avut de zis.

Sa fiu sincer imi pare rau pentru tine si pentru cei de langa tine.

Link to comment
Share on other sites

Poftim cultura   :lol:  55bcdeaaa56ad.png

Link to comment
Share on other sites

Nu era nevoie sa postezi 

Te injur de toti mortii si aici.

Nu eu ti-am dat pm primu tu ai fost

Si sper sa iti ei ban pentru ca postezi aici,pentru a face cearta+jignesti gangu

pisama-as_pe_ma-ta.png

Link to comment
Share on other sites

Nu era nevoie sa postezi 

Te injur de toti mortii si aici.

Nu eu ti-am dat pm primu tu ai fost

Si sper sa iti ei ban pentru ca postezi aici,pentru a face cearta+jignesti gangu

pisama-as_pe_ma-ta.png

Ai stat mult sa postezi aceasta poza? Crezi ca ma afectezi cu asta?

Eu nu mai joc samp de 4 luni bai baiatule :))))))))))) Nu mai postez , promit. 

edit : Ce e in pm , e in pm :D dgb nu pot lua ban , este privat mesajul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...