Jump to content
  • Advertisments

RuNix

Surprize Surprize - Auto Aimers

Recommended Posts

si eu joc din alta tara dar nu am incercat aim nici o data si da am pingu peste 90 dar nu am probleme de genu si Legolas te inteleg cu netu la tara e aiurea 

@ Niciodata de cand joc rss nu am ajuns la ping 50-60 , mi-ar face mare placere sa ajung la acel ping.

Făceam noi 2 gwar și am apăsat TAB sa văd ce ping am și aveam 40 și după m-am uitat la tine și aveai intre 50-60. Și vb serios.

lol, ping 50-60 e mare?

Eu am ping 70-90 de cand joc sa-mp =]]

Citește tot G6. Tu ai citit pe sărite.

Ok eu nu inteleg la partea cu admini dc jucati si cu hack cand bagati niste bani in acest joc ? ori joci corect si distractie ori ...

sal i c u

poate iei ban cu numele ala

=))

Aimbotters are the biggest Shit in the world. I would like to pee in their mouth, can't wait to see them banned.

Well done, Runix!

Dai tu net la sat plz? Accept cu cea mai mare placere.

Am net de sat. Am 'condus' comunitatea asta in primii 2 ani cu net de vodafone de 20 kb/s.

Cum am zis, am tras de nebun in jucatori doar ca sa fiu si eu detectat, si totusi, cu netul meu de sat, n-am fost detectat.

Pai eu joc din alta tara, se presupune ca toti avem dreptul sa jucam, nu doar cei din romania

Joaca ma, dar stai naiba departe de gwar-uri, nu te mai da asa mare dm-er cand stii ca lagul tau face 90% din meciul tau bun.

apăi daca faci c-bug cu lmb+rmb+c si te detecteaza ca aimer, prevad un viitor cu 50/1000 playeri pe rss

Ma, nu m-am apucat ieri de sa-mp, nu scriptez la RSS de cateva zile.

Nu verific cat de repede se intoarce jucatorul, nu verific ce taste a apasat jucatorul. Daca as putea face asta pe sa-mp, cu siguranta as putea detecta aimul mult mai usor, chiar daca tie ti se pare o prostie. Nu

Principala metoda de detectare a aimului pe care o folosesc acum se bazeaza pe directia glontului, distanta reala a celui lovit fata de cel care a tras si alte bazaconii care nu sunt usor de 'gresit' de catre server.

55468f86dbb89.png

#ptrunixvtm, pwpyk.

Da bravo ma, destept esti tu, trebuie eu sa iti amintesc ca abea ne-am mutat pe o noua versiune iar azi la o ora de varf a serverului, cand topicul asta nici macar nu exista, n-am avut nici un sfert din jucatorii pe care ii aveam normal la ora aia. Incerci sa dovedesti cat de idiot esti sau ce, cu poza aia? Stai calm ca fara auto aimeri serverul o va duce curand muuult mai bine.

@@RuNix αιвєєя., on 03 May 2015 - 10:59 PM, said:snapback.png

Pai eu joc din alta tara, se presupune ca toti avem dreptul sa jucam, nu doar cei din romania

Joaca ma, dar stai naiba departe de gwar-uri, nu te mai da asa mare dm-er cand stii ca lagul tau face 90% din meciul tau bun.

Cum vrei sa facem gp? atuncea , daca e devina lagul nostru?

@@RuNix αιвєєя., on 03 May 2015 - 10:59 PM, said:snapback.png

Cum vrei sa facem gp? atuncea , daca e devina lagul nostru?

lasa bkp:)) noi n-avem voie

Stai departe de gp, evident =) stai departe de dm

Oricum, intr-un meci 3v3 sa ai lag de la net, e chiar nesimtire. Eu cu 20kb/s simteam probleme doar cand se adunau peste 40-50 jucatori la un loc, nici vorba de 6-10

@ Si ce trebe sa fac , sa dau /lgang ? pentru ca daca nu fac gp nu mai pot avea rank , daca nu ajuta gangu zic astia ca stau deageaba . -.-

asteapta ma:)) sa vezi ca isi da singur seama runix, ca sistemul anti-cheats nu merge cum trebuie, maine, poimaine o sa apara si simply pe lista aia:)

Stai departe de gp, evident =) stai departe de dm

Oricum, intr-un meci 3v3 sa ai lag de la net, e chiar nesimtire. Eu cu 20kb/s simteam probleme doar cand se adunau peste 40-50 jucatori la un loc, nici vorba de 6-10

Idioti, mai mult gp fac cu minigunu decat la gwar =]

Nu stai departe mereu, dar stai naiba atunci cand vezi ca nu iti duce netul.

Am trecut acum de la aim la lag ... nu v-am trecut pe lista pentru ca ati avut 2-3 shoturi "cu lag", ati avut MUUULTE shooturi "cu lag", so shut the [Censored] up, va meritati banul, nu mai cautati scuze.

Hmm...chiar ma mir ca Cristi18 ne e pe acolo :)) si app eu nu sunt pe lista ptr roti cei care ma fac aimer...si 7skull aimer..nu credeam asa ceva..

poate nu a intrat inca pe noua versiune

Am citit topicul asta de vreo 4 ori :]]. Si-mi reda la fel de multa pacere sa vad lista asta..

Stau chill sunt ogramada care asteapta sa fie prinsi ;] sunt in BB ogramada.. La fel si in Gsf

Apropo @ mai stii ce ban mi-am luat de la tine cum ca am aim? De vreo 2 sau 3 ori m-ai banat pe seama asta..

Si acuma vad cine e codatul dintre noi.. Anyway, sunt multi playeri la care eram sigur ca folosesc aimhack,

Si cand le-am spus nu m-or crezut, apropo azi am stat toata ziua pe servar, cand o fost si Runix on, am facut dm intr-una /gwar /garena /prodm .. Si or fost playeri pe servar ca de obicei care ma fac aimer.. Si pana la urma nu am fost detectat..

Frate daca as folosit poor aim sau dinastea normal ca as fi fost prins.. Adevarul iese mereu la iveala

la mai multi ^

Ma, nu m-am apucat ieri de sa-mp, nu scriptez la RSS de cateva zile.

Nu verific cat de repede se intoarce jucatorul, nu verific ce taste a apasat jucatorul. Daca as putea face asta pe sa-mp, cu siguranta as putea detecta aimul mult mai usor, chiar daca tie ti se pare o prostie. Nu

Principala metoda de detectare a aimului pe care o folosesc acum se bazeaza pe directia glontului, distanta reala a celui lovit fata de cel care a tras si alte bazaconii care nu sunt usor de 'gresit' de catre server.

aham

deci daca un jucator(cu silent aimbot , de exemplu) trage drept , serverul 'vede' directia glontului , iar mai apoi glontul isi schimba traiectoria , lovind alt jucator , serverul depisteaza ca glontul si-a modificat directia si il trece ca aimer in log?

ceva de genu?

@@RuNix Voi sta departe de gwaruri si /garena numa cu mg am sa atac , sa vedem si acolo imi dectecteaza aimu meu , nici nu a aparut bine 0.3.7 si deja am hackuri?

Odata in viata mea am avut hack si ala a fost auto c-bug , si mi-am luat pedeapsa , acuma nu am nici 1 hack am sanandreas default joc la gwar 4 v 4 cu 120 fps si ping 98 -100 - 120 [am lag la ping depinde de zi am cateodata si mai mare ] si deasta se vede ca s-aim , de acuma ma ocup doar cu /vminigun si atacuri vedem ce se mai intampla si acolo

apăi daca faci c-bug cu lmb+rmb+c si te detecteaza ca aimer, prevad un viitor cu 50/1000 playeri pe rss

Poate de asta sunt eu pe lista... Mereu cand vad pe cineva fac lmb+rmb+c si skinul se duce cu tinta spre player   :) .

Scuze pentru -1 Respect ca am vrut sa dau +1 ...

Ciudat, in lista aia apar multi laggeri, dumper, dharu, eu, bkp, louisvuitton (avea vpn, 300 ping) -_-

@ Scuza-ma ca sunt impotriva ta dar eu te stiu pe tine inca de multa vreme :]]. De cand erai un random jucai cu nume gen .AlBeeR.i5. si daca ma gandesc mai bine exact asa era numele tau cand veneai la /sdm si jucai cu aim :] crede-ma stiu ca inainte cand te vedeam la /sdm spamam intr-una comanda report asa ca las-o moale..

Guest
This topic is now closed to further replies.