Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Surprize Surprize - Auto Aimers


RuNix

Recommended Posts

@ Scuza-ma ca sunt impotriva ta dar eu te stiu pe tine inca de multa vreme :]]. De cand erai un random jucai cu nume gen .AlBeeR.i5. si daca ma gandesc mai bine exact asa era numele tau cand veneai la /sdm si jucai cu aim :] crede-ma stiu ca inainte cand te vedeam la /sdm spamam intr-una comanda report asa ca las-o moale..

bine, inafara de tine cine ma mai considera aimer, ma rog? nu cred ca am vreo reclamatie :)

Link to comment
Share on other sites

aimerii sunt aimeri

ps pt dislike , aimer

=))

Ok ok iti mai dau 2 like

Link to comment
Share on other sites

@  simply nu va aparea findca el nu are lag ca noi.

Stiu ca nu o vei face , dar as vrea sa vi odata sa faci /gwar cu mine runix , si ai sa vezi ca majoritatea din gloantele mele se duc pe langa jucatori , si cand ii nimeresc bag fastu in ei pana pot. Dar se pare ca laggeri nu pot sa faca dm , ca au aim.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare, cel de pe lista aia e albeer. cu L (mic) sau aibeer. cu i (mare)?  Daca e asa, ala e cont facut de killuminati acum ceva timp.

albeer. cu L (mic), contul meu:

 

7XD5D05.png

 

albeer. cu i mare (cont facut de killuminati)

 

BhO6xs9.png

 

PS: Killuminati joaca pe contul Rekt.

Vreau doar sa stiu daca cel de pe lista sunt eu sau Killuminati (ala are aim, se vede si in lista).

Link to comment
Share on other sites

@ acest player a fost indeajuns de cinstit sa recunoasca ca a folosit dupa ce a fost detectat de server deci nu mai sariti in sus ca vai eu nu am si nu mai stiu ce .

Ati folosit asta e acum suportati consecintele si va mai si dati mari si tari in gura ca sunteti nu mai stiu ce bun la dm cand voi sunteti cu totu pe langa aimu face toate treaba .

Respectu meu Carbon deoarece chiar daca ai fost prins ai avut curanju sa vi sa postezi ca intradevar ai folosit ceea ce demonstreaza multe .

Link to comment
Share on other sites

Așa cum a fost acuma 2 ani așa e și acuma, playeri pe server on - 200 , playeri curați 150, cu aim 50....

 

OFF : Eu dece nu-s pe listă? :(

Link to comment
Share on other sites

Runix,esti sigur ca iti functioneaza sistemu?

Link to comment
Share on other sites

Poti sa il tai pe Hero de pe lista-->5546901a50037.png

Ala e pe lista neconfirmata!

A zis RuNix sa nu-i banati pe acestia, pentru ca inca sunt in "probe".

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE: Nu mai banati jucatorii deocamdata, am strecurat printre ei cativa care cred ca nu isi aveau locul, cum ar fi KiLleRxD care a fost detectat doar la minigun si m4, posibil sa il fi detectat cu aim din cauza hunterului si vheliului ... ops :)) oricum, nu-i cazul lui legolas sau albeer care au avut probleme la deagle/shotgun. Imi fac timp mai pe seara sa verific mai bine si anunt pe cine am scos din lista.

Link to comment
Share on other sites

@ Doar eu, deocamdata.

Dharu a recunoscut ca a avut auto aim :) deci scuza alora care zic ca din cauza lagului au fost detectati nu pare sa fie valida. Voi din spania/italia ati avut lag, da pai ce sa mai zic de asta din india =)

Mai credibil pare ca aveati aim dar de smecheri ce va credeati il activati doar in anumite momente, gen cand faceati dm cu altii mai prosti, ca nu isi dau ei seama, sau din cand in cand in gwar sa mai luati un punct :) in situatii de urgenta ... crezand ca o sa scapati.

Scz, n-am avut deocamdata timp sa ii verific pe toti pentru acel false pozitive report cu minigunul, dar am verificat adminii si doar KiLleRxD n-are ce cauta in lista.

Pot sa mai confirm deocamdata din jucatorii fara admin astia 100% sigur au auto aim: [RSS].Switch.., [EkT.Force].TwisT_, GoldDeagle, Demon1567.., Baby.xD, DaimondShot, [bb]germania_, RSSBABA, RevolverDox, Fisher_Prank2000000, eusuntdragos, Smil4, [RSS]Blaster_=], KaliMuscle, Micro_Ic3, [PG]Gabi.xD, ability, Contains, [RSS]Killuminati2_ (si 1), [R$$]Thunder, [T4L]ShOt.., Dragos).mdfk, [Loyal.p]BRIANNNN_=], [RSS]Ruhan, [RSS]Catalin18_, Legolas.., [RSS].Skyllow.mdfk, [bB]KroNoS, [RSS]George1382

Am verificat deocamdata doar asa ce mi-a sarit mai mult in ochi, am sa mai updatez lista cand voi mai avea timp sa ii mai verific. Pe astia puteti sa ii banati (daca n-ati facut-o deja ... daca si-au cumparat un-ban nu le mai dati ban), pe restul din lista din primul post lasatii deocamdata.

Link to comment
Share on other sites

@@RuNix skylow legolas si kronos i-am banat eu !si daemon

Edited by ★RSS★David_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...