Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


[Reclamatie] sMi. - Jail dat cu motiv aiurea


SkateR

Recommended Posts


Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

Nume pe RSS: [RSS]PlaNk

Numele Adminului pe RSS: sMi.

Motivul reclamatiei: Jail cu motiv aiurea: "DriveBy/Car DM" pe cand adevaratul motiv era faptul ca le stricam /capture pe SH (Street Hooligans). Era el (sMi.) cu inca un membru al gangului T4L (Thug 4 Life) iar eu plimbandu-ma prin zona, i-am vazut si mi-am zis: "hai sa vedem de ce sunt in stare"...si am vazut...Jail. Faza cu Jail-ul s-a intamplat atunci cand ma bateam eu cu sMi., 1 vs 1, el luand bataie ca deobicei, iar ca sa nu se lase pe burta, si a doua oara, a bagat frumos, elegant Jail cu motiv total aiurea. Dupa ce s-a scurs timpul (cele 5 minute de Jail), m-am intors sa vad daca mai este cineva, insa teritoriul era rosu, adica deja capturat de ei.

 

Dovezi: 

1. Screenshot-ul cu Jail-ul: 


 

2. Screenshot-ul cu Teritoriul Capturat:


 

P.S: Vad ca e un trend cu datul de Jail aiurea din partea adminilor de pe server pentru ca mai devreme, tot astazi, am primit Jail de la Frederich1337 pentru acelasi motiv fals, insa lafel ca si cu sMi., lua bataie la DM.


 

Link to comment
Share on other sites

Ce pot sa zic ... erai cu nrg si faceai db .. vina mea e ca nu am avut atunci frapsul si am zis sa fac screen shot [ f8 ] si nu am putut face pentru ca imi zice ceva unable ...nu stiu cum .. Dovada nu am .. Recunosc ca am gresit .. Voi accepta orice sanctiune !

Link to comment
Share on other sites

Normal ca nu ai dovada din moment ce mi-ai dat Jail pe nedrept, era si culmea. Data viitoare sa te gandesti de 2 ori inainte sa ii faci altuia rau ca poate nici tie nu ti-ar conveni daca ai fi in locul meu. Plus ca iti risti Adminu cu fazele astea si nu cred ca un amarat de /capture echivaleaza cu un Warn sau chiar mai rau, nu?

 

Poate cineva sa ia o hotarare in privinta acestei reclamatii, va rog? am facut-o deja de 3 zile...multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Up...

 

Gasim si noi un deznodamant "fericit" pentru postarea aceasta destul de inaintata?

 

Rezumat: Jailul a fost dat din motive personale (abuz) iar domnul sMi. a recunoscut fapta sa prin lipsa de dovezi. Acum mai lipseste doar o decizie corespunzatoare.

 

Multumesc! 

Link to comment
Share on other sites

+1 Adv

Link to comment
Share on other sites

sMi. - 1/3 Advertisments

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...