Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie SHAHMEN


parfumul_tau

Recommended Posts


Nickname: [T4L.OuTlawz]alesia
Topic:


Motivul: nu stiu sincer ce n ati priceput sau vazut din reclamatia aia

e total evident cum tinta i se blocheaza pe cap, DINAINTE SA MOARA si acolo ii si ramane, probabil pana ia degetu de pe click dreapta, fiind 100% ceva smooth obosit

a si de asemenea, @[E.F]SLAYER dc aici era evident ca e aimbot da la tine nu mai e?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, parfumul_tau said:


Nickname: [T4L.OuTlawz]alesia
Topic:


Motivul: nu stiu sincer ce n ati priceput sau vazut din reclamatia aia

e total evident cum tinta i se blocheaza pe cap, DINAINTE SA MOARA si acolo ii si ramane, probabil pana ia degetu de pe click dreapta, fiind 100% ceva smooth obosit

a si de asemenea, @[E.F]SLAYER dc aici era evident ca e aimbot da la tine nu mai e?

 

 

Citez ca poate n-ai inteles ce a zis SHAHMEN si demonstrand astfel prin video-uri 

 

Nu este nevoie de nimic mai mult.Eu stiam lucrul acela cu ,,self busted'' de foarte mult timp.De cand am intrat in STAFF, le-am atras atentia tuturor ca nu este self busted.

Merge sa patesti chestia asta datorita faptului ca ramai cu tinta pusa pe acel player si o mentii constant pe el, pana sa mori, iar camera urmareste player-ul care te-a omorat.Aici vedeti de cat timp am postat video-urile.Nu sunt de azi, ci de mult timp in care mi-am dat seama de treaba asta.

 

---- 

De cand sunt eu in comunitatea asta,am invatat ca nu ii poti multumi pe toti. Daca nu ti s-a dat dreptate,te inteleg,e dreptul tau sa faci o contestatie ca e usor,insa e mai greu sa accepti in sinea ta ca nu intodeauna o ai.

Sandwave e caz social dupa cum stim cu totii,aspectele sunt diferite daca le analizezi.  

Ti s-au adus video-uri,argumente...ce mai insisti ? Daca lipsa mea pe comunitatea asta de linisteste,zi-mi si te fac fericit,omg..

Tinta se blocheaza de la stun,de altfel ti se poate intampla tie si altora. Ai zis ca si dupa ce mor,urmareste playerul,dupa ce te-am facut atent ai scos-o ca miscarile nu-s naturale :)) acum se blocheaza tinta pe cap..e stun fire. 

Merge sa patesti chestia asta datorita faptului ca ramai cu tinta pusa pe acel player si o mentii constant pe el, pana sa mori, iar camera urmareste player-ul care te-a omorat.Aici vedeti de cat timp am postat video-urile

 

Ai si videouri,ce e neregula cu tine ? 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Am facut o dovada chiar mai buna decat cea anterioara @parfumul_tau . Eu ma bucur cand oamenii isi doresc dreptul la dreptate.Nu am treaba cand primesc contestatii.Imi place ca asa putem rezolva orice problema.

Am reprodus faza si din contra, e chiar mai buna asta pentru ca o sa vezi ca in stun, eu tin tinta numai pe capul lui, iar cand revine acel triunghi verde, poti vedea foarte clar ca pe capul lui il aveam in timpul stun-ului, exact ca si Slayer.Cat la final ,poti vedea cum camera se duce putin dupa Slayer, deoarece eu tineam tinta pe el, inainte sa mor.

Da, vei zice cum este posibil sa fie o diferenta intre Self busted de aimbot si asta.Diferenta o face miscarea de rotatie a camerei.Uita-te la Nike cat de rapid si mult s-a miscat camera sau mai ales la SANDWAVE si uita-te la Slayer sau aici la mine in dovada.Dureaza extrem de putin, cat sa se scoata automat tinta care era fixata de tine ca si player.Pe cand la cei care-si dau self busted, dureaza mult mai mult, iar camera are o miscare mult mai lunga.

 

REPRODUCEREA DOVEZII: 

 

Sper ca te-am lamurit.

 

 

  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

stiu ca nu am ce cauta aici dar am rugamintea sa nu dati hide la acest comentariu, pentru ca sunteti prea incompetenti si n-aveti idee de anumite notiuni de baza ale jocului

eu fac parte din secta codatilor, persoana mai potrivita decat mine n-o sa gasiti, asa ca lasati-ma sa va fac o expertiza si sa nu va mai aud cu aberatiile astea inca odata

 

ca sa intelegeti cum functioneaza codul trebuie sa intelegeti in primul rand ca nu tinta se fixeaza pe ped, nu exista ca tinta sa se fixeze, camera se fixeaza, camera e instrumentul, tinta e doar o textura la voi pe ecran, asa ca toti care veniti si vorbiti aici de tinte, va rog sa parasiti aceasta disputa pentru ca v-ati demonstrat incompetenta din start, nu stiti despre ce vorbiti

un alt lucru pe care trebuie sa-l intelegeti este ca camera nu trebuie neaparat sa se fixeze automat pe cap, asta-i alta aberatie, desi ar putea, dar sunt 100% convins ca aici nu vorbim de coduri fancy cu tot tacamul, aici vorbim de primul aimbot gasit pe internet cu un search pe google, renko aimbot, aimbot by opcode sau mai stiu eu ce alte parnai exista pe internet

un lucru, tipurile astea de aimbot se fixeaza pe centrul razei X (orizontal) nu si pe Y (vertical)

alt lucru, logic ca nu de fiecare data trage in jucator pentru ca nici codul nu e atat de prost incat sa ai fovul mai mare decat viewmodelul si sa incepi sa tragi cu spatele

mai mult n-am ce sa va explic, daca e prea mult pentru voi sa intelegeti, aveti aici un videoclip care va da mura in gura, l-am mai trimis acum 5 ani dar vad ca tot degeaba

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/30/2022 at 12:16 AM, KAPPA said:

stiu ca nu am ce cauta aici dar am rugamintea sa nu dati hide la acest comentariu, pentru ca sunteti prea incompetenti si n-aveti idee de anumite notiuni de baza ale jocului

eu fac parte din secta codatilor, persoana mai potrivita decat mine n-o sa gasiti, asa ca lasati-ma sa va fac o expertiza si sa nu va mai aud cu aberatiile astea inca odata

 

ca sa intelegeti cum functioneaza codul trebuie sa intelegeti in primul rand ca nu tinta se fixeaza pe ped, nu exista ca tinta sa se fixeze, camera se fixeaza, camera e instrumentul, tinta e doar o textura la voi pe ecran, asa ca toti care veniti si vorbiti aici de tinte, va rog sa parasiti aceasta disputa pentru ca v-ati demonstrat incompetenta din start, nu stiti despre ce vorbiti

un alt lucru pe care trebuie sa-l intelegeti este ca camera nu trebuie neaparat sa se fixeze automat pe cap, asta-i alta aberatie, desi ar putea, dar sunt 100% convins ca aici nu vorbim de coduri fancy cu tot tacamul, aici vorbim de primul aimbot gasit pe internet cu un search pe google, renko aimbot, aimbot by opcode sau mai stiu eu ce alte parnai exista pe internet

un lucru, tipurile astea de aimbot se fixeaza pe centrul razei X (orizontal) nu si pe Y (vertical)

alt lucru, logic ca nu de fiecare data trage in jucator pentru ca nici codul nu e atat de prost incat sa ai fovul mai mare decat viewmodelul si sa incepi sa tragi cu spatele

mai mult n-am ce sa va explic, daca e prea mult pentru voi sa intelegeti, aveti aici un videoclip care va da mura in gura, l-am mai trimis acum 5 ani dar vad ca tot degeaba

 

Maria ta,esti pe langa subiect. Ai venit sa te dai mare cu speculatii si nimic concret si aberezi.. 

Aspectele acuzate sunt demonstrate astfel incat  sa nu-ti mai pierzi vremea citind in  basme. Eu inteleg ca ti-ai cladit acest skill de povestitor pe naivitatea lor dar las-o mai moale si rezuma-te la ce mi s-a intamplat mie si cum ti-a demonstrat Shahmen  ca acel kkt de lock pe camera iei o data cu stunu in timp ce atintesti spre adversar. Eu inteleg ca nu stiti cum e pentru ca ati uitat cum e sa jucati default.

Culmea,era de asteptat sa comentezi tu care stim cu totii despre faptul ca ai imprastiat ctw-ul ala la tot nmk-ul,dar stai chill ca nu e meciul tau,nu te-am deranjat pana acum si de as vrea n-am sanse pentru ca aici e stana fara lup,cum am mai zis-o. 

 

Cate demonstratii sa vedeti ca bateti campii ? Va zbateti de parca ar fi unica voastra dorinta din viata :)) WTF?

Hai sa nu mai fim penibili zic si acceptati ca se intampla acest cacat la toti ! 

Edited by [E.F]SLAYER
  • Like 1
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

jenant, te-as fi felicitat pentru cat de bun esti la dus cu zaharelul, dar vazand ce public ai in spate... nu pot fi coplesit de performanta ta

singurul jucator curat de pe romania super stunt ? penibil

 

26 minutes ago, [E.F]SLAYER said:

stim cu totii despre faptul ca ai imprastiat ctw-ul ala la tot nmk-ul

n-are rost sa intram in polemici despre lucruri pe care oricum nu le intelegi, dar ma amuza sa stiu ca tu si aparent toata lumea aveti impresia ca eu ori cresc bani in copac si impart licente cheatstw la tot gangul sau ii compromit businessul prietenului meu doar ca sa fie nmk pe primul loc in top :))

preturile le gasesti pe site daca vreodata te gandesti sa treci de la cheap ass aimbot la ceva calitativ ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, KAPPA said:

jenant, te-as fi felicitat pentru cat de bun esti la dus cu zaharelul, dar vazand ce public ai in spate... nu pot fi coplesit de performanta ta

singurul jucator curat de pe romania super stunt ? penibil

 

n-are rost sa intram in polemici despre lucruri pe care oricum nu le intelegi, dar ma amuza sa stiu ca tu si aparent toata lumea aveti impresia ca eu ori cresc bani in copac si impart licente cheatstw la tot gangul sau ii compromit businessul prietenului meu doar ca sa fie nmk pe primul loc in top :))

preturile le gasesti pe site daca vreodata te gandesti sa treci de la cheap ass aimbot la ceva calitativ ?

Aia zic,papagalu tau e oglinda faptelor. Nu te umfla ca nici eu n-am pomenit de licente, obviously free starter pack si atat :)),cat despre public,sunt de pe aceiasi comunitate,numai ca ei aleg tabara corecta in ceia ce priveste pupatul in fund.

Link to comment
Share on other sites

Daca mai vrei si alte detalii da un pm si discutam contestatia acolo . 

Se scriu romane , nare rost sa stau sa va explic ce si cum. V a explicat si Shahmen , la ce sa mi racesc eu gura cu voi ? E un joc cu 1100 de buguri vizuale si nevizuale . 

Poate ca Slayer e legit , poate ca nu , dar aici reiese ca e legit .

Spor la joaca , va pup.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...