Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie SHAHMEN


[esu.fuhrer]feather

Recommended Posts

Nickname:  [t4l]blind
Topic: http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/103660-reclamatie-hadesthegodfather-aimbot-santajamenintari/
Motivul: bla bla same old story ca la mihay

e evident ca are aimlock la fazele alea, + alte faze la care n a adus contradovezi, s a ocupat doar sa lase un reply la misto scris prin altcineva

Link to comment
Share on other sites

Nici nu am mers bine la masa si am si zis in mintea mea ca va urma sa ma pomenesc cu contestatie.Ok, deci sa inteleg ca pentru tine nu se poate decat sa ai tu dreptate si atat.Mult succes.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SHAHMEN said:

Nici nu am mers bine la masa si am si zis in mintea mea ca va urma sa ma pomenesc cu contestatie.Ok, deci sa inteleg ca pentru tine nu se poate decat sa ai tu dreptate si atat.Mult succes.

:))))))))))))))) shahmen tot respectul pentru tine, dar inca o data eu consider ca ai gresit

la fel s a intamplat si la mihay, unde era foarte foarte obvious, ai venit cu niste argumente total aiurea atunci si acum cam aceeasi treaba

sorry no remorse and bon appetit

restul de staff, daca aveti nevoie, explic mai mult ce se intampla in video lui hades, si inca o data, as vrea si celelalte contradovezi pentru ca am adus mai multe clip uri cu el in acel video

  • Haha 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...