Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie Un-ban MihaY.)


mihay

Recommended Posts

Nickname: MihaY.)
Link cerere unban: http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=52274
Motivul pentru care crezi ca esti nedreptatit: Cum ba @DareDevil imi dai tu ban 50 zile asa ca vrei tu care din staff au decis daca @SHAHMEN a venit cu explicatii concrete vi tu repede sa imi dai 50 zile ban la contestatie cum sa ma banezi cand eu nici cleo si nici moduri nu am in gta nu inteleg lmao . Zi mai bine ca ai avut pica pe mine ca tot staffu stie ca tu DareDevil ai pica pe mine mi-ai dat ban asa ca scumpul tau blind a luat awp din cauza mea :) astept ceva serios aici ca tu oricum favorizezi mult frate pe cineva cu capul pe umeri .

Se stie ca mi-ai mai dat ban de ura ce ai pe mine .

 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

E frumos sa stai pe bara ?

I am zis si la mentorul tau Addy sa te invete data viitoare sa le setezi mai incet. 

Ayaye . Astepti 50 zile si trece. 

Nu tre sa ti dau tie dovezi despre ceea ce se discuta in privat , o sa posteze altcineva ca sa vezi ca nu am ura pe tine.

Nici nu te cunosc , pacat ca la 14 ani ai asa de putina minte si crezi ca totul e favorizare pe un joc din 2004

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/10/2021 at 6:07 PM, DareDevil said:

E frumos sa stai pe bara ?

I am zis si la mentorul tau Addy sa te invete data viitoare sa le setezi mai incet. 

Ayaye . Astepti 50 zile si trece. 

Nu tre sa ti dau tie dovezi despre ceea ce se discuta in privat , o sa posteze altcineva ca sa vezi ca nu am ura pe tine.

Nici nu te cunosc , pacat ca la 14 ani ai asa de putina minte si crezi ca totul e favorizare pe un joc din 2004

Sunt clean frate ce sa setez mai incet voi care nu aveti habar cum e RW  vrei sa iti aduc filmari si de azi ? sau TEST TW ce vrea inima ta si stai linistit nu am 14 ani asa cum zici tu vrei instagramul meu sa vorbim acolo si sa vezi daca am, 14 ani ? si am filmari multe iti dau cate vrei sefule .

Si lol ce treaba are AddyWp eu sunt in UPC de o saptamana :))))))))))))))) .

P.S am 19 ani sefu .

Daca asta e aim sau antistun nu cunosti RW-UL invatati membrii din t4l RW ca au venit la capture 3-4 si cu mg si rocket decat pentru mine :))))))))))))).

Edited by [LA.Squad]MihaY
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DareDevil said:

Nu tre sa ti dau tie dovezi despre ceea ce se discuta in privat

Tocmai ce l-ai banat, deci cred ca trebuie sa i dai dovezile

Edited by KARMA.
Link to comment
Share on other sites

Treaba sta in felul urmator

 

In primul rand , stiu ca s-a stat destul de mult pe acea reclamatie cat si pe contestatie

In general cand trebuie sa luam o decizie ferma in privinta cuiva avand dovezi din toate partile si multe lucruri de luat considerare , de obicei se mai intarzie , e normal

Situatia ta a fost discutata iar dovezile au fost analizate din nou si din nou

Shahmen ti-a dat o explicatie destul de buna si a rezolvat reclamatia 

Intre timp in urma contestatiei , am analizat din nou dovezile si ne-am dat seama ca pe unele faze sunt niste diferente de animatii atunci cand tragi 

In ceea ce priveste anti stun sau lag.cs , nu a fost nimic iesit din comun dar in dovada ta se vede cum Aimlock-ul iti ramane setat pe player in unele faze ce face ca skinul tau sa nu se manifeste normal

Faptul ca tu nu ai mai avut ban pentru coduri pana acum , fiind mai nou in lumea dm-ului , te alegi cu ban de 50 de zile 

 

End of story

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • MAIDEN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...