Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie MAIDEN


[esu.fuhrer]feather

Recommended Posts

Nickname: [T4L.OuTlawz]blind
Topic: 


Motivul:

de ce fac contestatie?

nu ma intereseaza atat de mult -10awp, evident ca nici nu m ar deranja sa scap de ele

faza e ca e prima oara cand scriu asa ceva; de ce am scris ? pe langa faptu ca nu e o jignire; am stats 2 ore sa ma bat contra baiatu asta care nici in ziua de azi nu i s a dat sanctiunea pt aimbot si antistun; jucativa voi 2 ore si sa nu i prindeti 1 singura data stun din deagle/sawnoff; poate voi ca staff sunteti mai tari ca d aia sunteti in functie, eu sunt un admin, evident ca, si mi se pare complet natural, sa pot sa scriu si eu un lucru de genul in, nu stiu, 3 luni de cand m am reapucat? hmm, yea, Doamne ce problema e blind asta, injura incontinuu pe chat si i a lumea la bani marunti; iar daca pe el il ia cineva cu vorbe de genul, si daca aplica vreo comanda de admin pe respectivul, hop, awp ca na.. din cauza lui nu mai joaca playeri pe server :))) Doamne ce nenorocit e blind asta, o victima

stiti cum o consider eu? ironia sortii, fir-ar; si probabil ca mi racesc degetele degeaba, ca maiden nu se poate uita si mai departe de "REGULAMENT SERVER"

Edited by Unfamous blind
  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Inteleg prin contestatia asta ca nu prea esti familiarizat cu sanctiunile sau in general cu adminul si mai pe scurt cu modul de a gestiona situatii de genul 

Limbajul pe chat se sanctioneaza > 1 • Limbajul pe server, atat in motivul unei comenzi cat si in chat/PM - 5 - 15 Admin Warning Points 

Ti-am dat doar 10 , e ok de data asta

Stii ca sunt multi care vad contestatia asta si s-ar putea ca dupa faza asta , ceilalti sa o ia de-a buna in mod intentionat si sa inceapa sa-ti vorbeasca asa spunand ca nu e nimic ofensator sa se ia de rasa ta

si aparent acum e ofensator ca am zis "rasa ta"; ba frate :)))))))))))) "    ? esti sigur de ce ai spus aici ?

 

Deci dupa logica ta , vrei sa-mi spui daca vine unul la tine pe server si iti spune " ia du-te ma in rasa ta " tu ca un om foarte civilizat si corect , nu o sa reactionezi in niciun fel ? ))) 

Tu i-ai dat mute lui Mihai cand nici macar nu vorbea cu tine si tu vii si imi spui ca nu este nimic ofensator prin replica asta ? 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nu vorbea cu mine, putea sa ma faca oricum atat timp cat ii spunea lui altul ,nu? dupa logica ta

iar dupa logica mea, inseamna ca eu nu pot sa mai zic nimic pe chat ca iau awp, si daca zice altcineva ceva si l sanctionez, tot awp primesc

pretty normal

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Pretty normal ar fi sa nu mai faci contestatii de rahat in primul rand

In al doilea rand nu a spus nimeni nu mai ai voie sa spui nimic pe chat , dar chatul e acolo ca sa vorbesti civilizat , nu sa insulti 

Pentru faza asta ar fi trebuit sa-ti scot awp si dupa sa-i incurajez pe cailalti sa-ti vorbeasca si tie asa , iar daca te prind facand reclamatie sa primesti mare ban , iti suna fair asa? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ce simt eu in momentul de fata e ca am 0 autoritate, am fost luat peste picior de 2 persoane, amandoua scapand, iar eu incasand avertismente si awp; doar pt ca tu nu te ai ofensat in cazu lui iar in cazu de fata te ai fi ofensat

iar acum ca am scris ceva in 7 ani pe chat, primesc awp :))) crazy

contestatii de rahat nu sunt, practic, ma jignesti, prin aceasta contestatie, imi apar demnitatea, este dreptu meu sa ma apar, nu sa vii tu sa ma judeci pentru ca nu poti intelege niste lucruri care probabil te depasesc, pentru ca observ ca nu vezi dincolo de ce i evident

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Incepi sa te victimizezi aiurea 

Adevarul e ca daca oricine ti-ar fi spus asta , i-ai fi dat direct warn , asa ca mai lasa-ne cu texte d-astea de moralitate

Si la faza cu demnitatea , hai sa o lasam mai moale ..)) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

yea yea

nu ma intereseaza atat de mult awp, doar vreau sa aflu pana unde se poate ajunge si cat de corecti din punct de vedere moral sunt oamenii, pentru ca vad ca nu exista o egalitate din punct de vedere al carmuirii comunitatii si nu prea se pune in balanta situatiile, stii si tu ca te cam incurci

ultimul meu mesaj

sa raspunda un general, totusi.. pacat. 

Link to comment
Share on other sites

Da ...iarta-ne blind ca mai trecem cu vederea cateodata si ca te sanctionam cand gresesti 

Despre ce egalitate e vorba cand tu nu stii sa te adresezi 

Daca vrei sa aflii pana unde se poate ajunge si cat de corecti din punct de vedere moral sunt oamenii , citeste bossule niste carti si poate iti dai seama , nu ne pierde timpul pe aici aiurea

Daca nu te intereseaza awp , atunci de ce ai mai facut contestatie ? 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Lock

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...