Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


[TF.Legend]TEMPNAME isi cere scuze


TEMPNAME-(Scuze)

tempname isi cere scuze.  

28 members have voted

  1. 1. Ma puteti ierta va rog?

    • Da
      16
    • Nu
      12

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME:    [TF.Legend]TEMPNAME

AKA COMPLET:   TEMPNAME

VECHIME:   2015-2016

MOTIVE BLACKLIST:  AIMBOT

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:     01 March 2021, 06:02:10 PM  ( atunci am luat unban dupa ce luasem bl pt aimbot , am intrat pe server dar am luat iar ban).

MESAJ:  Salut pentru toti , imi pare rau ca s-a ajuns aici , vreau sa scriu mai multe chestii decat data trecuta la cererea un-bl. In primul rand imi cer scuze fata de toti la care v-am gresit , vreau sa imi refac copilaria pe acest server minunat de samp chiar daca a scazut.

Am folosit aimbot deoarece eram foarte invidios pe unii ca ma bateau la c-bug motiv pentru care eram slab , cine stie ca atunci mi-am facut un gang si eu voiam sa duc gangu ala foarte departe , dar din pacate , din cauza la invidie s-a ajuns sa iau ban.

Am donat pentru acest server ca am tinut foarte mult la el , mai tin minte cand ma certam cu unii dar incercam sa ma impac pentru ca eram mic , atunci cand ziceam ca am 14 ani aveam 10 , acum am 12 , mi-am facut conturi ca prostu la ultimu un-bl sa imi dau vot sa iau un-ban , nu m-am gandit mult la acest lucru ca poate duce aici , Am lasat timpul sa treaca si am ajuns la decizia sa fac din nou aceasta cerere , chiar daca sigur o sa fiu respins pentru ca am fost un prost si am fost si rau cu voi , vreau sa ne impacam toti

promit ca o sa ma schimb , chiar daca nu ma vreti inapoi eu tot va respect ma gandeam ca poate va fi un cadou frumos din partea voastra acum ca se apropie sarbatorile si ca putem petrece toti craciunul si revelionul. La 10 ani ai mei cand ma credeam mare , nu gandeam prea mult , iar la 11 ani mi-am bagat aimbot-ul pentru ca unii imi spuneau ca sunt slab si ma enervam foarte tare. faceam mape pentru acest server , incercam sa ajung si eu ca atunci cand dai /party ca eu ma chinuiam pentru un party nou , sa imi scrie si mie numele pentru ca voiam sa ma respecte lumea , sa va ganditi si voi la mine sa ne impacam cu toti , de aceea ma chinuiam sa fac mape pe atunci. Cand am creeat clanul cu TheSquad impreuna cu Dornix am fost foarte fericit , dar ma enervau unii care veneau la spawn si ne omoara intruna , Voiam sa ma cred cel mai tare , de fiecare data cand castigam un event scriam ez , pentru ca eram foarte bucuros ca primesc acel win.Atunci cand am creeat GANG-UL TheSquad Family , nu m-am gandit ca va fi asa greu si ca unii o sa ma bata la c-bug , pentru ca ma credeam bun , de aceea mi-am bagat si aimbot-ul , sa ma dau mai bun ,dar acum imi dau seama ca am fost un cacios mic si prost. Vreau sa spun tot in aceasta cerere un-bl pentru a avea o sansa la un-blacklist. Eram mic si prost de aceea ma certam cu unii doar pentru a le demonstra ca sunt mare. Cand imi faceam alt cont pe numele Mario72 , doar ca sa intru pe server sa ajut si gangul cp , era gangul meu preferat , nu mi-am mai bagat nici aimbot , dar tot la 11 ani mi-am facut acel cont si va dati seama ca ma enervam foarte tare ca imi luam foarte multa bataie. Si acum sa va spun adevarul cand sunt eu nascut : 2009 - 2 septembrie. Aceasta este data mea de nastere ca sa nu ma mai ia unii la misto chiar daca as vrea sa imi retrag toate injuraturile si sa ma impac cu toti , vreau sa va ajut cu toate chestiile pe care le am eu pe cont si mi-am mai revenit si eu la minte sper , daca as lua un-blacklsit , ar fi cea mai tare senzatie a mea deoarece pot juca pe serverul in care am crescut de la varsta 7-8 ani. varul meu m-a invatat sa ma joc acest joc pe nume samp , cand am auzit de acest server nu stiam aproape nimic , dar cu timpul am invatat toate chestiile si am fost fericit ca fac parte din aceasta comunitate. Il iubeam foarte mult pe Kordon , cineva si-a batut joc de mine cum ca el s-ar fi innecat intr-un lac si ca a aparut la stiri , eu chiar am crezut si aproape m-a apucat plansul , pentru ca tineam la unii prieteni de pe serverul asta precum si la peet. Imi cer iertare pentru toti , Eu am fost Mario aka TEMPNAME , Daca as lua un-blacklist as fi fericit , puteti macar sa incercati sa vedeti ca m-am schimbat , ar fi un cadou foarte frumos. mai ales ca vin sarbatorile Nu stiu ce a fost in capul meu sa folosesc Aimbot. Sper sa iau un-bl --> IMI PARE RAU PENTRU CA V-AM GRESIT! ❤️

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca ti-ai cerut scuze si te-ai auto ironizat in toate ipostazele posibile eu chiar te cred ca-ti pare rau

Totusi.. daca iei cumva unblacklist zic sa nu faci pe hercules si sa fi iar tare-n clont.

Pro.

Link to comment
Share on other sites

PRO te cunosc esti de treaba sper sa revii bafta cu cererea .

Link to comment
Share on other sites

Măn sincer ai fost cam tare în gură cu mine .. dar trecem cu vederea :pro: dar cu condiția să fii cuminte bft .

Link to comment
Share on other sites

esti printre cei mai distrusi playeri ce i-a avut comunitatea asta 

iti dau pro doar pt ca esti crud si te mai poti schimba
lasati baiatu pe rss

Link to comment
Share on other sites

contra, acm 3-4 luni ziceai la erarpg pe live ca rss e de cct si ca sv lui e cel mai tare si ca iti bagi si scoti in celelalte sv. Nu te-ai schimbat nici macar putin

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cei care nu au inteles de faptul ca mi-am cerut scuze si ca ma voi schimba , tot va respect

 

Edited by TEMPNAME-(Scuze)
Link to comment
Share on other sites

Pro hai upc posibil daca au luat atatia unbl de ce nu si tu? 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, SauroN. said:

Pro hai upc posibil daca au luat atatia unbl de ce nu si tu? 

Probabil ca m-ai luat la misto pentru ca vad ca a mai dat cineva nu , daca ai dat tu , oricum te respect. ❤️

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, darιuƨ said:

iti mai amintești cand dupa fiecare de cerere unban intrai pe sv si injurai tot rssu?

contra

a trecut ceva timp si stiu ca faceam aia deoarece eram copil prost si in mintea mea eram nervos pentru ca ma ofticam de fiecare data , daca ai citit mai sus , toata lumea ma facea la c-bug , si la mintea mea de 10 ani , injuram pe toti

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, TEMPNAME-(Scuze) said:

a trecut ceva timp si stiu ca faceam aia deoarece eram copil prost si in mintea mea eram nervos pentru ca ma ofticam de fiecare data , daca ai citit mai sus , toata lumea ma facea la c-bug , si la mintea mea de 10 ani , injuram pe toti

 

in 6 luni ai ajuns de la 10 ani la 12? ))

de la 11 ani la 12  nu cred ca te maturizezi asa repede

succes
 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, darιuƨ said:

in 6 luni ai ajuns de la 10 ani la 12? ))

de la 11 ani la 12  nu cred ca te maturizezi asa repede

succes
 

Ma refeream ca la 10 ani faceam asta bro

Link to comment
Share on other sites

contra,ma tot injurai in pm si pe vchat, cand am dat gwar cu tine incepeai sa fii toxic si sa zici "ez" de fiecare data cand ma omorai

Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce sanse ai, nu prea te vrea lumea

din partea mea iti ofer o sansa, ca ducem lipsa; pro

Link to comment
Share on other sites

vreau sa îmi fac prieteni noi pe server deci pro :)

Link to comment
Share on other sites

Revii la jumatatea lunii decembrie cu o noua cerere

 

MXUENZ6.pngCerere Respinsa | Lock

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...