Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [hte.legacy]MihaY cheats


[esu.fuhrer]feather

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [T4L.OuTlawz]blind

Numele reclamantului: [hte.legacy]MihaY
Motivul reclamatiei: antistun
Dovezi: https://streamable.com/p30aw1

 

tot videoul contine momente in care mihai primeste nenumerate hituri de deagle/sawnoff

se vede si pe filmare cum addywp; hades; imperialist; danutz iau stun atat de simplu, la fel si eu, si de la deagle, si de la sawnoff, prea usor, iar el nu vrea deloc :))

 

momente cheie:

1:17 - se vede cum el inca trage si se invarte dupa bunul plac

1:43 - stand pe loc, 100% trebuia sa ia stun, el se invarte, isi schimba armele

ceea ce conduce si la 0:29 ; 3:07 (se intampla acelasi lucru la el, face doar animatie de stun, dar prea scurt, mult prea scurt iar el deja trece la actiuni)

 

auto switch ; aimbot ; antibullet/lag.cs/dmg reduce (dovezi mai jos)

Edited by Unfamous blind
  • Like 3
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Unfamous blind said:

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [T4L.OuTlawz]blind

Numele reclamantului: [hte.legacy]MihaY
Motivul reclamatiei: antistun
Dovezi: https://streamable.com/p30aw1

 

tot videoul contine momente in care mihai primeste nenumerate hituri de deagle/sawnoff

se vede si pe filmare cum addywp; hades; imperialist; danutz iau stun atat de simplu, la fel si eu, si de la deagle, si de la sawnoff, prea usor, iar el nu vrea deloc :))

 

momente cheie:

1:17 - se vede cum el inca trage si se invarte dupa bunul plac

1:43 - stand pe loc, 100% trebuia sa ia stun, el se invarte, isi schimba armele

ceea ce conduce si la 0:29 ; 3:07 (se intampla acelasi lucru la el, face doar animatie de stun, dar prea scurt, mult prea scurt iar el deja trece la actiuni)

Am contra dovezi dar nu sunt acasa cand ajung le incarc cum ajung dau edit aici . 

 

Sincer blind daca te bat la DM nu e vina mea invata sa si pierzi cum am invatat eu facandu-ti reclamatie pe dreptate si tu scapand mereu . V-am zis ca eu filmez mereu cand ma bat cu T4L daca vreti test TW accept nu am nimic de ascuns . NU INTELEG INVIDIA ASTA DAR DACA STIAM SI WW ATUNCI CHIAR CA MA TINEATI NUMAI IN RECLAMATII ...

Edited by Mihai Liviu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pun aici inca o dovada, ca sa nu mai fac alta reclamatie

https://streamable.com/kan0zg auto-switch pe sawn , asa avea si g0d pe deagle, nu se vede cum da switch-ul uneori, si nu puteti sa spuneti ca e de la fps-uri sau altceva.

sa faca o filmare cum face switch-u asa, cu keyboard overlay, asa cum a facut si g0d, si nu facea ca in clip, so ?

 

0:10 prima faza, 1:10 a doua

Edited by flamedark.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mihai Liviu said:

Am contra dovezi dar nu sunt acasa cand ajung le incarc cum ajung dau edit aici .

nu stiu ce contra dovezi mai poti aduce

nu ai luat 1 data stun in video ul meu, pot sa l postez si pe tot needitat, am pus doar fazele care merita vazute

+ avem si filmuletul din perspectiva ta de la baza upc in care iar nu iei 1 data stun (postat de flame mai sus)

+ din cate stiu eu te joci cu 15 ping, nu te am vazut niciodata cu lag, dar nu iei hit neam din sawnoff https://streamable.com/w4w5j4 - stand pe loc, incasand 4 gloante de sawnoff, si tot eu a trebuit sa trag cu deagle ca sa mori odata

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, flamedark. said:

pun aici inca o dovada, ca sa nu mai fac alta reclamatie

https://streamable.com/kan0zg auto-switch pe sawn , asa avea si g0d pe deagle, nu se vede cum da switch-ul uneori, si nu puteti sa spuneti ca e de la fps-uri sau altceva.

sa faca o filmare cum face switch-u asa, cu keyboard overlay, asa cum a facut si g0d, si nu facea ca in clip, so ?

 

0:10 prima faza, 1:10 a doua

Ce auto switch frate ca schimb armele repede :)))))  daca eu am indemanare e vina mea am calculator de la 7 ani bro si sa iti fie rusine cand erai hte ziceai ca sunt bun etc si acum ca esti t4l ai prins ura pe mine si SHAHMEN s-a uitat la clipu ala lmao 

Alerg pe shift si fac switch din rotita asa ca idee fratele meu . Si daca e nevoie sa fac un video cum fac eu switch fac cu cel mai mare drag . Si ca idee eu am sprintul pe shift si fac switch din rotita de la mouse .

Edited by Mihai Liviu
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mihai Liviu said:

Am contra dovezi dar nu sunt acasa cand ajung le incarc cum ajung dau edit aici . 

 

O sa se faca si HD dar sincer blind daca te bat la DM nu e vina invata sa si pierzi cum am invatat eu facandu-ti reclamatie pe dreptate si tu scapand mereu . Sunt faze ca in videoclipu lu blind v-am zis ca eu filmez mereu cand ma bat cu T4L daca vreti test TW accept nu am nimic de ascuns . NU INTELEG INVIDIA ASTA DAR DACA STIAM SI WW ATUNCI CHIAR CA MA TINEATI NUMAI IN RECLAMATII ...

cred ca ti bati joc de noi

20 min de filmari, nici macat timestamps sa pot vedea unde sunt deosebirile din momente:))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Unfamous blind said:

cred ca ti bati joc de noi

20 min de filmari, nici macat timestamps sa pot vedea unde sunt deosebirile din momente:))

Bro nu sunt admin eu ca sa am /timestamps si ti-am zis in seara respectiva ca filmez eu am filmat tot si mereu filmez cand ma bat cu voi atat am avut de zis asteptam un superior care se pricepe . Pai sa decupez nu am stat ca m-am grabit sa le postez sa nu iau ban aiurea .

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Mihai Liviu said:

Bro nu sunt admin eu ca sa am /timestamps si ti-am zis in seara respectiva ca filmez eu am filmat tot si mereu filmez cand ma bat cu voi atat am avut de zis asteptam un superior care se pricepe . Pai sa decupez nu am stat ca m-am grabit sa le postez sa nu iau ban aiurea .

tu nici cand ai avut admin n ai avut timestamps:))) 

 

ma rog ce mai conteaza

4:40 in primul video aka BOOM

selfbuted - https://streamable.com/ugw7or

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Unfamous blind said:

tu nici cand ai avut admin n ai avut timestamps:))) 

 

ma rog ce mai conteaza

4:40 in primul video aka BOOM

selfbuted - https://streamable.com/ugw7or

 

selfbusted bine frate :))))) daca tu zici nu vad nimic iesit din comun am tras cu m4 dar lol de ce ma complic eu cu tine in 30 de reply hai sa asteptam un superior sa verifice el . Invata RW si dupa vorbim .

Edited by Mihai Liviu
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mihai Liviu said:

selfbusted bine frate :))))) daca tu zici nu vad nimic iesit din comun am tras cu m4 dar lol de ce ma complic eu cu tine in 30 de reply hai sa asteptam un superior sa verifice el .

nu sunt acasa sa pot sa stau sa ti verific toate cele 20 min

si nu te complica sa ti le stergi, cum ai facut la restul videourilor, sunt descarcate amandoua

ai luat stun doar de la snipere, in rest nimic, te luai la branci cu addy

e clar ca esti plin, antistun, ceva de reduce damage si probabil si antibullet cine stie ce mai ai, mi ai dovedit cu m4 ul tau blocat pe imperialist, si cum cadea dupa ce a murit:))))

sa ajung acasa si ma uit la exact tot

Edited by Unfamous blind
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Unfamous blind said:

nu sunt acasa sa pot sa stau sa ti verific toate cele 20 min

si nu te complica sa ti le stergj, sunt descarcate amandoua

ai luat sunt doar de la snipere, in rest nimic, te luai la brani cu addy

e clar ca esti plin, antistun, ceva de reduce damage si probabil si antibullet cine stie ce mai ai, mi ai dovedit cu m4 ul tau blocat pe imperialist:)))))

sa ajung acasa si ma uit la exact tot

Nu stergeam nimic atat timp cat ma stiu ca sunt clean nu am de ce sa ma feresc de nimeni si repet cand filmez cu bandicam mai am lag cat de cat dar fie ca tine am detoate bro si hack pe drujba :)))))))) Fereasca Dumnezeu sa ai tu acordu sa banezi playeri vechi ca la cum te pricepi tu la coduri ai bana pe toti care te bat pe DM :)

Edited by Mihai Liviu
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mihai Liviu said:

Nu stergeam nimic atat timp cat ma stiu ca sunt clean nu am de ce sa ma feresc de nimeni si repet cand filmez cu bandicam mai am lag cat de cat dar fie ca tine am detoate bro si hack pe drujba :)))))))) Fereasca Dumnezeu sa ai tu acordu sa banezi playeri vechi ca la cum te pricepi tu la coduri ai bana pe toti care te bat pe DM :)

ba tu inca incerci sa negi ceea ce e evident? :))) asta explica totul despre tine

ai rabdare ca ti iau toate alea 20 min la verificat cand ajung acasa :)))

 

Edited by Unfamous blind
Link to comment
Share on other sites

Just now, Unfamous blind said:

ba tu inca incerci sa negi ceea ce e evident? :))) asta explica totul despre tine

 

Tu ai face orice ca sa ma zbori de pe sv ce e evident frate esti doar un GM ce putere ai tu sa imi dai tu verdictu ? eu zic sa mai taci si sa asteptam un CAPITAN/GENERAL eu nu o sa mai zic nimic astept decizia si fara favorizari .

Link to comment
Share on other sites

asa deci, m am plictisit sa ma tot uit de cate ori ti se blocheaza tinta pe altii sau iti sare in alte parti :))) vb de al 2-lea videclip aka "BLIND ASTA", puteti sa va uitati si voi pana dimineata, aveti timp; daca o sa am chef o sa ma mai uit atent la faze si sa mai editez video

concluzia 

in 20 min, pe langa aimbot, in toate fazele mele de pe video, nu iei deloc stun, si nu apare nici la tine sa fi luat

ai primit majoritatea stunurilor doar de la sniper, hai sa zic ca poate in rest ai mai primit 1 sau maxim 2 de deagle + rar de la sawnoff de la altii, dar atat de rar in 20 min, ca e cam fishy imo; deci prea obvious ca ai ceva

damage nu iei cum trb, dovada si in video asta de mai sus - https://streamable.com/w4w5j4

iar faza cu autoswitchu, baiatu n are dexteritate sa scrie ceva in chat, prea lent, dar sa schimbe instant =)))

faze cu aimbot: https://streamable.com/qb23u4 (de la 0:08 am pus si doua momente consecutive in care ar fi trebuti sa iei stun, in a 2a faci o animatie scurta si intre timp schimbi si arma :))) +

o multime de faze in care tinta ti se misca super super ciudat, ti se teleporteaza, nu o muti tu delo;, uitati va si voi daca vreti in toate cele 20 min, sunt o multime de momente, eu le am pus pe cele mai evidente

Edited by Unfamous blind
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2021 at 1:37 AM, Unfamous blind said:

asa deci, m am plictisit sa ma tot uit de cate ori ti se blocheaza tinta pe altii sau iti sare in alte parti :))) vb de al 2-lea videclip aka "BLIND ASTA", puteti sa va uitati si voi pana dimineata, aveti timp; daca o sa am chef o sa ma mai uit atent la faze si sa mai editez video

concluzia 

in 20 min, pe langa aimbot, in toate fazele mele de pe video, nu iei deloc stun, si nu apare nici la tine sa fi luat

ai primit majoritatea stunurilor doar de la sniper, hai sa zic ca poate in rest ai mai primit 1 sau maxim 2 de deagle + rar de la sawnoff de la altii, dar atat de rar in 20 min, e cam fishy imo, prea obvious ca ai ceva

damage nu iei cum trb, dovada si in video asta de mai sus - https://streamable.com/w4w5j4

faze cu aimbot: 

mai am de vizionat cum am zis din al 2-lea video vreo 6 minute, dar cred ca sunt destule dovezi imo

o multime de momente in care tinta ti se misca super super ciudat, ti se teleporteaza, nu o muti tu deloc

Sincer eu zic să nu îți mai dai tu cu părerea de era să joc cu aimbot numai filmam geniule , și anti stun să mă înveți cum să instalez că nu mă pricep , am zis și susțin că joc clean nu am nimic de ascuns , așa că numai venii tu cu verdicte că am aim anti stun etc lasă pe cineva superior să dea verdictu . Și învață ce e ăla aimbot că vad că nu te pricepi .. Învață RW și după să vii să mă acuzi de aimbot ..

 

EDIT In legatura cu AUTO SWITH-UL zis de flame 

Sincer asa fac eu switch am sprintul pe shift si switch fac din rotita de la mouse .. Am momente cand fac foarte bine switch . Pot spune ca am avut profesor bun care m-a invatat RW @AdYtZa.) ..

IMEDIAT ADUC SI CONTRA DOVADA PENTRU FAZA CU 4 GLOANTE DE SAWNOFF SI TOT TU AI TRAS UN GLONT DE DEAGLE CA SA MA MORI ..

TOT DIN ACEEIASI ZI E 

Dupa cum se vede iau stun si faza cu m4 aveti o faza la inceputul videoclipului si la 00:35 vezi ca nu prea lua DMG Ramses :))))))

 

EDIT : Las astea aici ca sa se vada cata dusmanie are pe mine  https://imgur.com/a/nEWrCNQ     https://imgur.com/a/IQryuiJ

Edited by Mihai Liviu
Link to comment
Share on other sites

m a intrebat gabriel de ce i am dat res la /report asupra lui dreamz, i am explicat ca player vechi si trb reclamatie pt aimbot

dupa a zis dreamz ca regula asta cam protejeaza playerii, si i am zis ca da, si te am dat pe tine drept exemplu care ai abuzat cel putin luna asta de cheats ca sa tii hte top 1, cam grav parerea mea

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Unfamous blind said:

m a intrebat gabriel de ce i am dat res la /report asupra lui dreamz, i am explicat ca player vechi si trb reclamatie pt aimbot

dupa a zis dreamz ca regula asta cam protejeaza playerii, si i am zis ca da, si te am dat pe tine drept exemplu care ai abuzat cel putin luna asta de cheats ca sa tii hte top 1, cam grav parerea mea

Esti un GM nu ai tu cum sa ma acuzi si sa imi dai verdictu ca sunt eu codat asa pot sa te acuz si eu pe tine ca nu rateazi cam deloc cu deagle sau pe parfum ca nu rateaza nimic deloc dar tin pentru mine nu stau sa fac reclamatii la ciuda . Totul a inceput cu frustrarile astea intro zi cand am zis ca nu dau lgang din hte ca sa nu ia t4l top 1 nimic mai mult . Deci bafta asteptam pe cineva cu capul pe umeri .

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Mihai Liviu said:

Esti un GM nu ai tu cum sa ma acuzi si sa imi dai verdictu ca sunt eu codat asa pot sa te acuz si eu pe tine ca nu rateazi cam deloc cu deagle sau pe parfum ca nu rateaza nimic deloc dar tin pentru mine nu stau sa fac reclamatii la ciuda . Totul a inceput cu frustrarile astea intro zi cand am zis ca nu dau lgang din hte ca sa nu ia t4l top 1 nimic mai mult . Deci bafta asteptam pe cineva cu capul pe umeri .

pai ia vezi daca mie mi se blocheaza tinta din videos ca la tine:))) si iau stun incontinuu, dmg instant, fara autoswitch 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Unfamous blind said:

pai ia vezi daca mie mi se blocheaza tinta din videos ca la tine:))) si iau stun incontinuu, dmg instant, fara autoswitch 

Am zis ce am avut de zis astept un raspuns nu imi mai bat capul cu tine ca deja o lungesc cu 30 reply . INVATA RW .

Edited by Mihai Liviu
Link to comment
Share on other sites

Anti-stun, nu este.Doar mici momente de lag si pierdere de diferente intre playeri.Ceva normal.

Auto swithch, nu este.E o diferenta intre G0D si Mihai. FPS-urile.Nu poti face acel switch in 60+FPS. 

Poti face switch pana in 60 fps si se vede clar in filmarile lui Mihai ce pc bun are de face el asa ceva, iar de la 60+ fps in sus, nu se poate face acel swtich, 

Sa nu mai zic despre ,,aimbot'' si ,,ii se teleporteaza tinta'' , doar trage primele gloante drept, dupa care ia degetul de pe click, ca tinta sa revina natural si la forma initiala, insa pune iar click dupa switch si se ajunge iar la ,,teleporteaza''. Invata care-i diferenta intre un aimbot(lock) cum il numeai tu in video si intre a trage, a luat degetul de pe click si sa vezi faza cand campul vizual se ,,fixeaza'' cateva milisecunde inainte de a iesi din cadru pentru ca tinta isi regenereaza forma normala, nu cand trage, ci cand sta pe loc caracterul.

Lock.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...