Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [hte.legacy]MihaY(fake gp)


[OuTlawz]ImperialisT

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[OuTlawz]ImperialisT
Numele Adminului pe RSS:[hte.legacy]MihaY
Motivul reclamatiei:fake gp
Dovezi:Vreau sa incep prima oara sa mentionez ca Mihai in ultimele 3 zile asta a facut team cu esu si dupa esu nu ataca si il lasau sa captureze dupa invers si am discutat ieri cu el de asta iar scuza lui a fost ca nu poate sa ii bata dar ce urmeaza sa vedeti este diferit fata de asta,bine el a mai adaugat si ca are ceva personal cu T4L iar asta nu mai e deloc fairplay pt ca tu practic joci doar contra unui gang iar restul iti sunt aliati si accept sa se faca team la dm dar la tery nu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Imperialist said:

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[OuTlawz]ImperialisT
Numele Adminului pe RSS:[hte.legacy]MihaY
Motivul reclamatiei:fake gp
Dovezi:Vreau sa incep prima oara sa mentionez ca Mihai in ultimele 3 zile asta a facut team cu esu si dupa esu nu ataca si il lasau sa captureze dupa invers si am discutat ieri cu el de asta iar scuza lui a fost ca nu poate sa ii bata dar ce urmeaza sa vedeti este diferit fata de asta,bine el a mai adaugat si ca are ceva personal cu T4L iar asta nu mai e deloc fairplay pt ca tu practic joci doar contra unui gang iar restul iti sunt aliati si accept sa se faca team la dm dar la tery nu.

 

 

 

Bro te frustrezi de ceva zile sa mor de nu :))))) Nu era teritoriul capturat de mine ca sa le dau fail lol am ceva cu t4l daca pun acum niste ss cu blind cand zicea ca ma scoate afara de pe sv cand vrea el ia si el niste awp ca sunt tare curios @DareDevil :) si pe voi cand va ajuta a$ap sau alt gang eu trebuia sa va fac recl sau cum mai ia o pauza maestre . Daca esu nu venea sa ma atace cand capturam eu , e vina mea ? pai nu am nmk cu t4l dar voi daca dati ban aiurea etc nu luati awp eu am luat asa aiurea awp si nici nu am abuzat de admin . Arata o dovada ca eu le-am zis celor din esu sa ma lase sa le iau bazele ? si da ca idee sunt singur on in gang ce vroiai sa fac ? . Atat am avut de zis . Si nu am nmk cu t4l dar atata timp cat voi va comportati urat cu mine etc si la cate mi-a facut blind . Dar numai zic nimic fie ca voi tot voi incepeti razboaie tot voi plangeti pe forum .  Esti tu frustrat ca am zis eu ca nu ies din gang-ul hte ca sa nu ia t4l top 1 ce pot sa zic .

Edited by Mihai Liviu
Link to comment
Share on other sites

Tu nu ai logica deloc în ceea ce vorbești.N-am de gând sa îți mai răspund deloc pentru ca tu în loc sa păstrezi subiectul adaugi altele pe lângă. 

  • Like 1
  • Dislike 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Imperialist said:

Tu nu ai logica deloc în ceea ce vorbești.N-am de gând sa îți mai răspund deloc pentru ca tu în loc sa păstrezi subiectul adaugi altele pe lângă. 

Nu ma lungesc cu tine ai tu superiori care favorizeaza t4l tot eu pic de prost chiar daca am dreptate deci tac si astept un responsabil cu capul pe umeri . Si numai dezactiva mapa ca sa para ca teritoriul era al meu :) era teritoriul luat de esu si upc il capturau .
 

Edited by Mihai Liviu
Link to comment
Share on other sites

@Mihai Liviu asa e mapă mea nu dezactivez eu nimic. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Imperialist said:

@Mihai Liviu asa e mapă mea nu dezactivez eu nimic. 

Scuze am uitat ca erai spec si de aia nu se vedea mapa .

Link to comment
Share on other sites

Așa boss da dovada ca ai meritat banul ala pt rep, eu îți dau - ca tu zici ca "pis pe tine" și "ratat" e la fel el se simte atacat și vine și îmi da - la un post care e legat de ceea ce vorbește el, pe lângă subiect și se vede după postările de azi. Tu citești înainte sa dai post sau treci doar ce îți trece prin minte? Ca asta reiese. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Imperialist said:

Așa boss da dovada ca ai meritat banul ala pt rep, eu îți dau - ca tu zici ca "pis pe tine" și "ratat" e la fel el se simte atacat și vine și îmi da - la un post care e legat de ceea ce vorbește el, pe lângă subiect și se vede după postările de azi. Tu citești înainte sa dai post sau treci doar ce îți trece prin minte? Ca asta reiese. 

Da frate eu zic ca totul a inceput din cauza T4L  ca nu ia top 1 si ai inceput sa te oftici la faza aia si am dat dislike ca si tu mi-ai dat . Tu dai dau si eu inapoi inteles ? 

Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...