Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere ADMIN - blackstar._


[T4L.OuTlawz]flame_

blackstar._ admin?  

30 members have voted

  1. 1. Merit o a doua sansa, si sa fiu admin?



Recommended Posts

*Nume pe server: blackstar._
*AKA: flamedark , magicboy , [RSS]BlacKStaR.=]],

*Vechime pe server: 8 ani

*Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:  Joc pe acest server din 2013, la inceput nu stiam ce e ala dm, gang-uri, stiam doar de clan-uri, tip mafioti, politisti, cand intram pe server direct /jumps + /car infernus, pana in 2014 cand un baiat din gang-ul EKT, pe nume =SIK7= m-a chemat la /de, am vazut cat de rapid poate trage cu deagle-ul, si l-am rugat sa ma invete sa fac si eu cum face si el , si cu timpul am descoperit si gang-urile. Am fost in urmatoarele gang-uri legendare : RPG KillerZ , NMK , DL , EKT, GSF , DK , SOA, CP, T4L , UPC, sper ca nu am uitat vreunu. Pana in 2021, mi-am facut o tona de prieteni. In anul 2021 , am mai avut o data admin, dar din pacate am luat demote din cauza unor cheat-uri, nu am de ce sa ma ascund, vreau sa imi cer scuze pentru acea perioada si pentru toxicitatea mea din acel timp, am fost toxic deoarece am avut admin, ma credeam mai smecher decat alti playeri care aveau doar vip sau care n-aveau nimic, imi cer iertare si pentru asta, nu o sa se mai intample, imi asum acel demote.
*De ce m-am hotarat sa devin Admin: Pentru a scapa de codati, de baietii care stau sa se injure pe chat, drive by , car dm

*Proof Video

 

 

 

Edited by flamedark.
  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

pro, merita o a doua sansa, e cuminte de fel (consider ca si a schimbat comportamentul despre care vorbea ca l avea inainte; de ce? pt ca atunci cand am revenit pe server, +1 luna, l am atacat cu ceva, iar el in schimb mi a raspuns cu prietenie)

Edited by blind
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro esti un baiat de treaba respect si noroc ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

In my opinion , this guy is very active on server . Always report cheaters and never insult me . I would like to give +1 to this guy . Goodluck mate !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

avand in vedere ca dupa ce-ai luat demoted acum ultima data te-ai facut un jeg, acuzi ampulea de cheats si mai faci si misto-uri d-alea de golanes

da` nu tin ura, mai ales pe un joc

si ca comportament, esti baiat de treaba, dar cand pierzi iti cam pierzi din fire

pro si joaca-te pana-ti plesnesc venele

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vladut bosu intergalaktiku said:

avand in vedere ca dupa ce-ai luat demoted acum ultima data te-ai facut un jeg, acuzi ampulea de cheats si mai faci si misto-uri d-alea de golanes

da` nu tin ura, mai ales pe un joc

si ca comportament, esti baiat de treaba, dar cand pierzi iti cam pierzi din fire

pro si joaca-te pana-ti plesnesc venele

iti inteleg opinia, a trecut perioada aia, m-am schimbat iti spun eu :)

Link to comment
Share on other sites

jucati-va sa tineti jocu-n viata ca e in moarte clinica saracu' 

pro baiat

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, flamedark. said:

iti inteleg opinia, a trecut perioada aia, m-am schimbat iti spun eu :)

Am vazut ce te ai schimbat, cu parere de rau, contra, mistourile si comportamentul, cel putin cu mine lasa de dorit

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kranto said:

Am vazut ce te ai schimbat, cu parere de rau, contra, mistourile si comportamentul, cel putin cu mine lasa de dorit

din atatea persoane ai picat la mijloc, din cauza unor gwar uri, incepi sa ma injuri si sa ma insulti, eu incerc sa ignor treabs asta ca ma faci codat prost si infect,  se zicea respecta si vei fii respectat. Iti inteleg opinia, mersi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro ca de ce nu, nu te cunosc, dar cu toti meritam o sansa sa fim admini.

dar bineinteles trebuie sa cunostii regulamentul si sa stii sa te comportii cu jucatorii

bafta

Link to comment
Share on other sites

Regulamentul îl știi, ai mai fost admin și știi cu ce se mănâncă.Ti-ai făcut treaba când ai fost admin și te ocupai de report-uri.Îți mai dau o șansă la admin, acum sperăm că nu e cazul să ne dezamăgești.Mult succes cu adminul.

Acceptat.

Pm lui Runix cu topicul.

Lock.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...