Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [hte.legacy]HoriaG lag.cs+aimbot


Kranto

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [sN.Founder]kranto
Numele Adminului pe RSS: [hte.legacy]HoriaG
Motivul reclamatiei: Lag.cs + aimbot
Dovezi:  Urmariti videoclipurile cu viteza de redare '0.5'.

1. 

Primul hit de deagle nu-l ia, restul la sawn-off nu mai zic.

2. 

Aici la fel, ia 2-3 hit-uri, restul nimic. Sa nu mai zic ca in ambele videoclipuri face cumva si trece prin pereti/masini.

3. 

Si la final putin aimbot ca mna, asa trebuie.

Poza cu ping-ul lui, sa nu ziceti ca e de la internet - http://www.imgx.ro/view.php?id=256342

Nu e la prima reclamatie, a scapat de atatea ori, dar nu se mai poate, toata lumea se plange. Tragem in el degeaba, putem sa fim si 3, el tot nu moare.

Nu-mi veniti cu scuza ca are /vweapons, ala iti incarca jumatate din dmg-ul pe care-l dai, dupa cum se vede, lui ii incarca de 2 ori mai mult decat dmg da.

Daca mai are cineva dovezi, sunteti liberi sa le postati.

Edited by Kranto
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bun, ti-ai demonstrat nevinovatia cu aimbot-ul, dar lag.cs tot ramane, si in video-urile tale se vede ca nu iei hit.

EDIT: De fapt, daca ma uit mai bine, zici de mine ca am s-aimbot, dar tu in video-ul 2, cum faci sa tragi si in pamant si in mine in acelasi timp, miroase a self-busted.

Anyway, curat nu esti sigur. Asteptam un raspuns.

Edited by Kranto
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kranto said:

Bun, ti-ai demonstrat nevinovatia cu aimbot-ul, dar lag.cs tot ramane, si in video-urile tale se vede ca nu iei hit.

Hai ca da, nici tu nu prea luai hit nici prietenii in filmariile mele, ii pot acuza si eu de lag.cs pe ei si pe tine?

Edit: Normal ca te tintesc ca e sawn off, gloantele se imprastie si normal ca iei hit, nu ca la deagle daca tragi in pamant si tintesti pe cineva, atunci chiar es elf-busted, nu te da destept ca data trecuta ca nu esti.

Edited by HoriaGRomania
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mihai Liviu said:

Din ce stiu sunt admin si am voie sa imi dau cu parerea . Dar sincer dupa voi tot HTE-UL  are lag.cs si aimbot . Oricum e lag si de la sv eu am i5 etc pc destul de ok si tot asa am si eu cateodata lag . Posibil sa fie de la lag faptul ca Horia nu lua dmg sau internetul oricum nici tu nu prea luai dmg cum trebuie daca urmarim videoclipurile atenti . Dar in fine eu sunt doar un admin nu iau eu decizia , asteptam parerile altora si sa vina un superior bafta .

Cineva sa i dea ban, nu are voie sa comenteze, topicul e reclamatii admini, nu jucatori

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mihai Liviu said:

Puteti sa imi dati hide la reply dar tu nu ai luat ban aici si nu ai nici macar admin puiule trebuia sa iei si tu deci .

 

E diferenta “puiule”, acolo s-au cerut pareri legate de reclamatie, un general a cerut asta, plus ca atunci Horia nu avea admin ?

Edited by Kranto
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Daca te uiti la fiecare videoclip cu 0.5 Kranto, vei ramane surprins sa vezi cate hit-uri nu iei tu.Am vazut, uneori nu primeste nici Horia hit, insa te indemn sa te uiti atent la toate video-urile si sa vezi ca nu iei nici tu hit, mai ales ca iti da si cateva lovituri zdravene.

Primul video a lui Horia unde da contra dovada: 0:22 Nu ia hit, la 0:23 Iti da cred ca toate gloantele in cap si nu iei hit, 0:26, iar nu ia Horia hit, 0:29, iti da o gramda de gloante in spate, nu iei hit, 0:30, la fel, nu iei hit si iti da o gramda de gloante, 0:31, la fel nu iei hit, in rest sunt numai momente cand or va luati reciproc, dar unul da mai mult hit, altul mai putin.

Al 2-lea video 0:03-4, nu ia Horia 2 hituri, la 0:07 va luati reciproc, pana la 0:10. La 0.12, te ia Horia, dar nu primesti hit. La 0.14, nu ia Horia hit, la 0.15 nu iei tu hit, la 0.16, iar nu ia Horia hit. 

Al 3-lea video 0:10 incepe lupta intre voi, trage in tine, nu iei hit, 0.11 la fel, 0.12, nu iei hit, intr-adevar, nu trage complet in tine, dar tinand cont ca e sawn-off si un glont se pune la /dos, dar nu se aude nimic. 0.16 ii dai hit, dar Horia nu ia. Iar astea sunt toate momentele cand nu ia hit.

Nu mi se pare nimic iesit din comun.Fiecare player poate sa aiba net-ul mai prost, sa existe fluctuatii de net si sa existe momente cand nu se ia hit.Si eu de cate sute de mii de ori am auzit ca nu iau hit deloc.., crede-ma ca nu am fire de par in cap.Sunt doar mici momente de lag, probleme de net, in rest nu este nici-un lag.cs.Cat despre aimbot sa nu mai zic.La fiecare faza dintre voi 2 am oprit special sa vad, daca e ceva iesit din comun, insa nu am gasit nimic special.

Sper ca te-am lamurit.

Lock.

Edited by SHAHMEN
  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...