Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [hte.legacy]HoriaG lag.cs si aimbot


parfumul_tau

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[A$AP]gratar2

Numele reclamantului:[hte.legacy]HoriaG
Motivul reclamatiei:lag.cs
Dovezi:

 

0:06-0.25, ia stun, 3 hituri de deagle pe langa cele de sawn, 0 damage dupa care ma si omoara

Iar, hituri din plin, damage mai putin si de ratat la fel, nu prea

Ai dat cu efect la minigunu ala, roberto carlos te a invatat samp

Aici pe langa ca nu luasei 2 hituri de deagle de la mine, cine stie daca n ai luat si de la heine, dupa ce fuge heine te intorci si mi dai direct hit

Lol self bust, primele 2 gloante cu 0.25

jPffgGu.png-primu glont

 

1yE7bVd.png-al doilea

 

Si tot aici la 0:19 cu 0.25 ce e aimlocku ala? Culmea a fost si in cap glontu =))

 

Nu vreau dovezi irelevante cu gameplay uri de acu 2 saptamani si scuze gen am lag sau e lag pe server ca tie oricum iti intra toate hiturile cumva

Edited by parfumul_tau
  • Like 8
  • Sad 1
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

Deci nu ai cum asa ceva uitați va in videouri 

 

Chiar nu te liniștești deloc nu? 

 

Aici când @th3b3st a făcut reclamație si tot eu ti am dat Lock + Banned 50 days si ai luat respins 

 

După ai revenit si tot asa joci 

 

Sa nu zici ca e de la lag când  ai ping 47-53 cam asa 

 

Propun ban 150 deoarece a mai primit 50 si respins 

 

Dovezile is concrete , mai ales faza cu mg explica cum se misca ținta pe gratar2 in acelasi timp când se misca el.

Sa va uitati atent 

  • Like 5
  • Confused 1
  • Dislike 5
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, 16HP. #DBPN said:

Deci nu ai cum asa ceva uitați va in videouri 

 

Chiar nu te liniștești deloc nu? 

 

Aici când @th3b3st a făcut reclamație si tot eu ti am dat Lock + Banned 50 days si ai luat respins 

 

După ai revenit si tot asa joci 

 

Sa nu zici ca e de la lag când  ai ping 47-53 cam asa 

 

Propun ban 150 deoarece a mai primit 50 si respins 

 

Dovezile is concrete , mai ales faza cu mg explica cum se misca ținta pe gratar2 in acelasi timp când se misca el.

Sa va uitati atent 

Am doveziile, dar nus acasa, alegeti de acum sanctiunea si pun la cereriile unban pe 19 august, sa aveti o zi frumoasa!

Si daca dai tu iar ban mai bine ma impusc.

La deagle n-am ce sa iti spun, ca eu trag direct cu c action key si d si mna, acolo n-am ce sa iti spun, dar la alea iti arat cand ma reintorc tin sa mentionez la a 5 a bucata ea e in 31 Iulie, noi suntem in 5 august, ce treaba ar avea in zilele de astazi, lasa un reply ca sa stiu de acu.

Edited by HoriaGRomania
Brb x3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mihai_Liviu said:

Aici nu puteai sa zici ca e clar lag.cs la prietenasul tau :)))))  repede sa eliminati membrii din hte ca iti ia top 1 . Eu sunt cinstit omu nu are nimic nu neaparat ca suntem din acelasi gang ca pe oricare las prinde din hte ca are cod ceva i-as da ban sau reclamatie . Tu ai ceva in special cu mine si HoriaG se vede clar ura ta . Dar asteptam si parerile altora . Doar sa nu dai tu lock aiurea ca data trecuta =)))))))) sunt admin am dreptul sa imi spun opinia ..

Ce cacat de legatura are ceea ce zici tu cu reclamatia ? 

On: 

Alte pareri?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Legat de aimbot sunt 50/50, totul este reglabil in zilele astea si nu prea iti dai seama foarte bn doar daca respectivul este foarte prost, totusi in al 5lea video prima faza e cam suspecta :) Legat de lag.cs, se vede foarte bine si propun ban 150 pentru ca nu este la prima abatere.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am revenit cu doveziile, mersi ca ati putut astepta pana atuncia, voi mentiona cateva chestii inainte sa le pun.

On 8/5/2021 at 5:24 PM, 16HP. #DBPN said:

Deci nu ai cum asa ceva uitați va in videouri 

 

Chiar nu te liniștești deloc nu? 

 

Aici când @th3b3st a făcut reclamație si tot eu ti am dat Lock + Banned 50 days si ai luat respins 

 

După ai revenit si tot asa joci 

 

Sa nu zici ca e de la lag când  ai ping 47-53 cam asa 

 

Propun ban 150 deoarece a mai primit 50 si respins 

 

Dovezile is concrete , mai ales faza cu mg explica cum se misca ținta pe gratar2 in acelasi timp când se misca el.

Sa va uitati atent 

Esti sigur ca am luat eu respins? Din cate stiu eu am luat unban fix dupa 23 de zile si ai dat ca ultimu ofticat ban 50 ca ma vezi pe server si stiaica o sa iti iau GPul si o sa ridic gangu: https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=51944 aici am luat unban, am contactat cativa generali si capitanii si unu din ei mi-a dat unban, nu mi-a lasat raspunsu cine dar mi-a dat unban deci nu poti sa imi zici ca nu am luat unban, nu fa pe prostu ca amandoi stim adevaru

 

Acum vin si doveziile, pentru parfum:

Iti voi recunoaste, in filmarea ta se vedea suspect la prima cu hitu, dar cand ma uitasem si pe a mea am vazut ca am luat hit din cauza stunului la a treia cu "Roberto Carlos" am precizat pe unde o sa vi si am tras, nici in filmarea aia nu prea vazusem aim.

Pur si simplu hitul se ia greu de la vweapons, nimic ciudat daca te uiti atent.

M-am intors deoarece stiam ca esti in zona si am inceput sa tras in tine, de ce sa nu stiu ca nu erai prin zona cand stiam ca tragi in mine?

La faza cu deagelul e de la interior pana la urma are si acoperisu destul de jos si incep sa trag ciudat + ca se vedea si triunghiul verde ca am tinta pe acel caracter, aimlocku ala ciudat de la final vine de la fapta ca nu stiu sa trag ww de asa aproape in acel int, doar de la indepartare, dar nu se compara aia cu ce am vazut eu mai nou cat am lipsit:

Cam atat am avut de spus, ne vedem pe 28 august restu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Scuzati ma ca ma bag, stiu ca nu am voie, dar nu pot sa ma abtin, Horia, in videoclipul din baza A$AP, penultimul, daca ma uit cu 0.25, toate gloantele le dai pe langa si el ia dmg, cum faci asta, ca e prea belea, vreau si eu.

Edited by Kranto
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kranto said:

Scuzati ma ca ma bag, stiu ca nu am voie, dar nu pot sa ma abtin, Horia, in videoclipul din baza A$AP, penultimul, daca ma uit cu 0.25, toate gloantele le dai pe langa si el ia dmg, cum faci asta, ca e prea belea, vreau si eu.

daca te referi la primul hit dupa ce l-a omorat pe playeru ala cu drujba nu e aimbot parerea mea ca mna sawn off-ul functioneaza dubios

 

parca si un player more a avut probleme cu ceva de genul ca si-a dat selfbusted

 

@bkp avea o demonstratie, parerea mea e ca e asemanatoare daca nu va rog sa nu-mi dati in cap :))

 

 

 

 

cat despre lag.cs hmm 50/50 ca hostu asta cam face figuri

Edited by woll
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, woll said:

daca te referi la primul hit dupa ce l-a omorat pe playeru ala cu drujba nu e aimbot parerea mea ca mna sawn off-ul functioneaza dubios

 

parca si un player more a avut probleme cu ceva de genul ca si-a dat selfbusted

 

@bkp avea o demonstratie, parerea mea e ca e asemanatoare daca nu va rog sa nu-mi dati in cap :))

 

 

 

 

cat despre lag.cs hmm 50/50 ca hostu asta cam face figuri

Stiu ce zici, dar daca te uiti atent, vei observa ca nimereste tot in spatele lui si sare sange din aer, eu stiu despre ce vorbesti tu, ca sawn off e shotgun si isi imprastie gloantele, dar nimeresti cu 2-3 gloante si dai dmg foarte putin, nu cum da el. Parerea mea este ca are un Silent Aimbot mai subtil.

In schimb, lag.cs nu e sigur, cu hostul asta putini sunt cei care iau dmg cum trebuie.

Edited by Kranto
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kranto said:

Stiu ce zici, dar daca te uiti atent, vei observa ca nimereste tot in spatele lui si sare sange din aer, eu stiu despre ce vorbesti tu, ca sawn off e shotgun si isi imprastie gloantele, dar nimeresti cu 2-3 gloante si dai dmg foarte putin, nu cum da el. Parerea mea este ca are un Silent Aimbot mai subtil.

Eu zic sa nu te bagi daca nu sti rw deathmatch si ai folosit vreodata skin buguit, daca setezi senzitatea la maxim pe maus, si folosesti skin buguit si mai si inveti sa te misti la rw ca mine, dupa aveai dreptu la opinie.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Ce vad dubios in videourile lui horia ca prea putin dmg ia si regenereaza prea mult hp. Dar momentan vreau sa fac o proba sa vad asta, dar m-am uitat la videouri cel mai mult la al2-lea findca mi se pare mai suspect, si am vazut ca ii scadea dar revenea cand tragea in tine / playeri, ce ma face sa cred ca /vweapons dar am sa probez. Uitate cat a durat sa omoare pe heine acolo la scari nush ce baza era cu drujba, lag este, asta nu inseamna ca nu se poate acuza de lag.cs findca e lag pentru asa mare dm dar... momentan ai contradovezile.

 

Lock (daca intervine ceva postam aici staffu).

 

 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...