Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie - rullz #DBPN


[GSF.OG]sinNeer_

Recommended Posts

Title: Contestatie Name (numele capitanului/generalului): rullz #DBPN
Nickname:  sinNeer_
Topic: 


Motivul: lock fara analizarea reclamatiei, fara suparare da rullz e pe caterinca, doresc un raspuns calumea atat timp cat reclamatia a fost calumea, nu povesti din tinerete.

 

Mai las aici inca odata toate dovezile si doresc sa fie tratate serios.

 

Video prezentare trollhack crasher filmat chiar pe RSS - 

 

Video SOSETA folosind crasheru, comparati cele 2 videouri si veti vedea ca sunt identice la modul de operare - 

 

 

In ultimul clip SOSETA incearca sa dovedeasca ca e un BUG dar esueaza - 

 

 

Doresc sa fie foarte bine analizat urmatoarele screenuri, unul din video prezentare crasher si altul din videoul cu SOSETA : 1. https://imgur.com/a/F5ZepaK

                                                                                                                                                                                                    2. https://imgur.com/a/hKI3gBl

 

Din aceste 2 ss-uri se observa modul ciudat in care playerii raman in acelasi fel blocati in masini afk apoi primind crash, lucru pe care SOSETA a incercat sa il dovedeasca dar a esuat.

In topicul principal SOSETA este foarte sigur pe el ca e legit si ca stie cum s-a intamplat si poate sa dovedeasca, dar in video vedeti contrariul + screenuri in care chiar el spune ca nu stie cum s-a intamplat - https://imgur.com/a/hKI3gBl

 

Pentru cei care vor spune ca e BUG si ca e jocul de 20 de ani, nu am gasit nici o evidenta cu acest bug, doresc sa imi aduceti voi cei care sustineti ca e bug sau ce mai sustineti voi.

 

Ok, inteleg, crashuri alea alea, dar cum se face ca situatia este exact la fel ca in acel trollhack crasher ? Deodata ce si videoul de prezentare a hack-ului este pe RSS, dispare din ecuatia faptul ca ar actiona altfel.

Astept un raspund de la oameni capabili, nu pe caterinca, atat timp cat am prezentat totul step by step cu dovezi cat se poate de clare nu accept un raspuns aruncat aiurea mai ales de la rullz care nu l-am vazut niciodata sa dea vreun raspuns serios.

 

 

  • Like 3
  • Haha 5
  • Confused 1
  • Dislike 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

și dacă nu dau un răspuns serios,ce? contează cum e dat sau soluția aplicată in general? :))))

uite pt tn de acum încolo când postez mă îmbrac la 4 ace să fie mai serios 

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

Îmi place că ești pe caterinca și ești om fain rullz, da deodată ce ești și om fain sunt sigur că înțelegi faptu că e aiurea să iei la mișto unele lucruri serioase, chit că e vorba de jocuri sau alte categorii, ca un om fain și pe caterinca trebuie să înțelegi pretenția mea de a primi un răspuns corect și serios cu informații pro/contra despre dovezile mele. 

 

Eu susțin că dovezile mele sunt clare deodată ce se observă bine situația din comparația primelor 2 videouri și ultimul video elimină orice îndoială că ar fi vreun bug sau noroc chior. 

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, RuNix said:

6101a35d7c811.png

Din martie. Coincidenta? Nu prea cred. Io zic mai bine blacklist Soseta, daca ai nenorocul sa mai ia cineva crash de-asta suspect in jurul tau.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...