Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


SPOILER pentru cine citeste Manga Boruto


[esu.fuhrer]feather

Recommended Posts

SPOILER

 

ce stiti fratilor de timeskip? ar trb sa apara pe 18 luna viitoare dar nush daca e sigur, pareri?

Link to comment
Share on other sites

a lol exista categoria asta nici nu stiam cf sunt la naruto shipuden cnv sa mi dea spoiler daca o sa moara cnv important

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, .darius said:

a lol exista categoria asta nici nu stiam cf sunt la naruto shipuden cnv sa mi dea spoiler daca o sa moara cnv important

bine zi mi unde esti si te spamez

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, .darius said:

sunt la ep 6

alt troll de al tau am inteles

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, blind said:

alt troll de al tau am inteles

BA SANT LA EP 6 NAUSI

http://www.imgx.ro/view.php?id=256232

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, .darius said:

moare gaara da il invie o baba si mai is chestii da nu iti zic tot

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Alpacinocont2 said:

moare gaara da il invie o baba si mai is chestii da nu iti zic tot

credeam ca zici moare gara de tren gen:))))))))))

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alpacinocont2 said:

moare gaara da il invie o baba si mai is chestii da nu iti zic tot

ii mai zic eu ca dupa moare asuma, dar de tot

3 minutes ago, .darius said:

credeam ca zici moare gara de tren gen:))))))))))

cum ma de tren

Edited by blind
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, .darius said:

sa mi dea spoiler daca o sa moara cnv important

episodu 133 din shippuden o sa fie urat rau frtt

Link to comment
Share on other sites

sunt speculatii. nuj ce se mai intampla ca sunt 2 capitole in urma da cica urmeaza un timeskip curand, nu neaparat in urmatoru capitol.

Link to comment
Share on other sites

i mean ar trb sa aiba loc fightul intre code si aliatii vs konoha inainte de timeskip? pare logic

Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2021 at 1:44 AM, blind said:

i mean ar trb sa aiba loc fightul intre code si aliatii vs konoha inainte de timeskip? pare logic

logic ar fi sa mai astepte macar 2-3 volume ca nici n-a ajuns la jumate si pare cam grabit daca deja intra in timeskip (nu ca m-ar deranja, din partea mea pot sa puna si ultimu capitol luna asta). poate fi cum ai zis tu bataia cu code sau orice altceva, important e sa mai traga de timp, continutul e irelevant. dar din nou sunt in urma 2 capitole, probabil are mai mult sens daca esti la zi.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, BALLOONY said:

logic ar fi sa mai astepte macar 2-3 volume ca nici n-a ajuns la jumate si pare cam grabit daca deja intra in timeskip (nu ca m-ar deranja, din partea mea pot sa puna si ultimu capitol luna asta). poate fi cum ai zis tu bataia cu code sau orice altceva, important e sa mai traga de timp, continutul e irelevant. dar din nou sunt in urma 2 capitole, probabil are mai mult sens daca esti la zi.

in ultimile 2 capitole nu se schimba multe si nu da semne ca ar trebui sa apara timeskipul, gen din cate se intelege, ar trebui fix in momentul respectiv sa abia loc batalia, dar din alte surse sau ce se mai scrie pe reddit se vorbea ca lupta ar avea loc de abia dupa timeskip ca sa aiba timp sa se antreneze, oricum ca sa se termine boruto, io zic ca mai dureaza 8 ani de anime, 7 de manga sau cv de genu

Edited by blind
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
On 8/3/2021 at 12:15 AM, BALLOONY said:

sunt speculatii. nuj ce se mai intampla ca sunt 2 capitole in urma da cica urmeaza un timeskip curand, nu neaparat in urmatoru capitol.

a trecut mai bine de 1 an si nimic

capitolu de azi cam boring

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Infamous blind said:

a trecut mai bine de 1 an si nimic

capitolu de azi cam boring

e slaba rau manga boruto in general, n-am mai citit de atunci. daca vrei ceva de calitate citeste berserk sau punpun.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, BALLOONY said:

e slaba rau manga boruto in general, n-am mai citit de atunci. daca vrei ceva de calitate citeste berserk sau punpun.

chiar acum ma uit la prima serie de anime berserk, sunt la ep 13 :)))) e misto rau, dar nu stiu daca ma voi apuca de manga, e prea lunga...............

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Infamous blind said:

chiar acum ma uit la prima serie de anime berserk, sunt la ep 13 :)))) e misto rau, dar nu stiu daca ma voi apuca de manga, e prea lunga...............

faci cum crezi dar nici nu se apropie animeul de manga. totusi incearca punpun, parca are vreo 100 de capitole.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...