Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer iertare HEINE!


heinzor

Un-blacklist Heine?  

44 members have voted

  1. 1. Imi permiteti sa primesc o noua sansa?

    • DA
      35
    • NU
      9


Recommended Posts

NICKNAME: HEINE

AKA COMPLET: [GSF.Legend]HEINE, [cP.elite]heine. , [T4L.OuTlawz]HEINEE_ , [SAF.Family]Heine_ , [SoA]ALLiN, [dL.Power]Heine, [esu]heine. 

VECHIME: 2014-2019

MOTIVE BLACKLIST: Cheats(Aimbot)

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: Aproximativ 1 an.

MESAJ: Salutare tuturor, eu sunt Heine si astazi am revenit cu o cerere de un-blacklist.Motivul pentru care am luat blacklist a fost pentru Cheats-uri, puteam spune ca eram tata codurilor, prin simplul fapt ca ma jucam continuu cu ele, sau ii indrumam pe altii sa joace cu coduri. Imi pare sincer rau pentru greseala facuta, stiu ca nu este prima data cand joc cu aimbot sau alte coduri, si abia acum realizez ca e irelevant sa joci in 2021 cu coduri. Doresc sa imi cer scuze personal de la @[esu.familia]mitzy si @[esu.familia]robbO ca nu v-am ascultat cand imi spuneati sa nu mai joc cu coduri pentru ca ma vor trage in jos, si ati avut mare dreptate, am ajuns la coltul rusinii din cauza acestora. Probabil ca cativa dintre voi nu ma suportati prin simplul fapt ca ma certam cu voi sau va injuram random, sau poate ca nu ma cunoasteti indeajuns sa vedeti ce fel de persoana sunt cu adevarat, insa vreau sa primesc o ultima sansa pentru a juca alaturi de amicii mei pe server si sa ne distram .Am cauzat destule probleme in trecut, precum banarea a cateva conturi de forum aiurea, pentru aceasta chestie imi cer scuze fata de @RuNix si @DjAndy ca le-am dat batai de cap doar asa.Recunosc ca am fost un codat care stia doar sa le strice jocul altora, insa va spun de acum ca nu o sa mai creez probleme pe server! Vreau doar sa ma joc linistit alaturi de prietenii mei care s-au reapucat sau au luat un-blacklist si ei la randul lor.Nu in ultimul rand, doresc sa imi cer scuze fata de restul jucatorilor pe care i-am jignit sau am intrat intr-o cearta cu ei.

Am ales sa nu scriu din nou povestea mea pe RSS, deoarece ar fi devenit plictisitor, asa ca am vrut sa fiu foarte sincer cu voi si sa incerc sa scriu cat de putin insa cuvinte adevarate.

In final doresc sa va multumesc tuturor pentru atentia acordata, Peace ❤️ !

Edited by heinzor
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pro, pentru ca te stiu de multa vreme si nu ai fost o persoana toxica.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Un lucru il stiu sigur :)) Cheaterii nu se lasa de cheats,clar! Avem exemple vii.

Doar sa fii iertat ca sa demonstrezi astora ca am dreptate. 

Bineeeee...sa zicem ca joci 2 zile clean pana intra unu si iti da de tremuri, evident tot cu cheats, apoi sa vezi cum revine zeul cheatului din tine :))

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sunt de parere ca e foarte greu sa te obisnuiesiti sa joci curat mai ales acum cand sunt multi care inca mai folosesc toate porcariile , nu o sa rezisti sa nu fi la fel de bun ca inainte dar meriti o sansa sa iti joci cartile cum vrei tu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, [esu.familia]California said:

Sunt de parere ca e foarte greu sa te obisnuiesiti sa joci curat mai ales acum cand sunt multi care inca mai folosesc toate porcariile , nu o sa rezisti sa nu fi la fel de bun ca inainte dar meriti o sansa sa iti joci cartile cum vrei tu 

Ai tradus pe limba lui ce am scris eu? Merci :))

Edited by [esu.familia]Slayer_
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Ai tradus ps limba lui ce am scris eu? Merci :))

Asta e si parerea mea , acuma fiecare se exprima cum stie , te pup ??

Link to comment
Share on other sites

Just now, [esu.familia]California said:

Asta e si parerea mea , acuma fiecare se exprima cum stie , te pup ??

Ai tras cu ochiu geniule,te simt, n-ai cum hahha :))

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pro pentru îngerul meu mic si scump

 

Te astept in A$AP

 

Eu te stiu de mult timp si am si vorbit pe discord mereu ai fost super de treaba cu mine 

 

Dar personal asa te au afectat codurile .. Si uite unde esti cum am fost si eu , sper sa poti reveni 

Din partea mea un Big Pro 

 

Si chiar ne am mai certat câteodată dar esti un băiat super ok

  • Like 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

cf alin

e aproape 2022 lasati baiatu sa se joace ce sunteti asa rai

oricum asta n a fost spurcat ca restu bl erilor

Link to comment
Share on other sites

"cum sa joci cu coduri in 2021" =))))) da cum era sa joci cu coduri din 2014-2018? 
codat ipocrit da hai pro sa vedem cum se joaca cu coduri si in 2021

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ai jucat cu cheats in trecut și ai cauzat probleme cu rankul dar totodată și ție ca player asta făcut ca părerea comunități fata de tine sa te tina pana în momentul de fata, cu unii probabil a fost ceva mai personal cu alti doar ce tine de joc așadar eu nu am avut prea mare interacțiune cu tine sa pot sa îmi pot da o părere exacta dar din ce am văzut de la alți și ce m-am mai interesat eu pot spune ca meriți un pro. 

Edited by Imperialist
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu  cu te-ai purtat cu altii dar cu mine te-ai purtat de rahat,si sa nu uitam de teapa aia de acm 2 ani

Link to comment
Share on other sites

Pro

Link to comment
Share on other sites

Acceptat 

Făi o cerere de un-ban si sa speram ca ti-ai învățat lecția în timpul ăsta, ca altfel, nu mai vei vedea RSS niciodată.

.

Edited by SHAHMEN
.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...