Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere un-ban / un-blacklist Alon$o


Tynu

Merit sau sal  

36 members have voted

  1. 1. Un-ban / un-bl sau pas?

    • Pro
      23
    • Contra / Agaist
      13


Recommended Posts

NICKNAME:    [T4L.OuTlawz]ALON$O.

AKA COMPLET:   SauroN. / [T4L.OuTlawz]DucK. / [RSS]Alon$o.

VECHIME:   intre 6-7 ani

MOTIVE BLACKLIST:    Aimbot / slide.cs / sprinthook

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:     Acum vreo 4 luni jumatate am avut interactiune cu serverul Romania Super Stunt.

MESAJ:     Salutare lume eu sunt Alonso si am un mare mesaj pentru serverul acesta. Eu am venit pe comunitate din cauza ca am auzit pe net si de la prietenii mei pe aici am facut mici - mari greseli ca am jucat cu coduri doar ca am inceput sa ma mai maturizez si sa ajung la concluzia cum ca cheaturi-le nu sunt bune ba din contra sunt un mod mai prost de ati petrece timpul pe sa-mp. Mi-a demonstrat Maiden acest lucru cum ca cheaturile nu sunt bune aruncandu-mi ban de 300 de zile si am decis eu pur si simplu sa fac aceasta cerere deoarece el mi-a zis ca aici se fac cererile pentru un-ban de 300. Stiu sunt constient am mai avut ban 150 pe sv de la alti admini mai demult doar ca nu am priceput decat doar acum am priceput si vreau sa ma revansez fata de serverul acesta minunat si sper sa ajung si eu cineva pe aici. Eu doresc serverului pace si libertate absoluta si mai presus de toate o sanatate mentala buna si mie si celorlati. Eu am avut boli mentale si multe probleme si am decis sa iau medicamente si cu ajutorul lor am scapat de problemele mele si sper sa fie RSS si acum iertator si sa ma ierte si pe mine. Doamne ajuta. #sanatate tuturor

Edited by SauroN.
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu știu dacă chiar ai blacklist totuși cam ai exagerat cu codurile alea știind ca și în trecut ai făcut-o dar ai fost prins cu ușurință și nu ai reacționat într-un mod agresiv deci asta ma face sa îți dau pro pe lângă faptul ca te cunosc și din gang de ceva timp. 

Link to comment
Share on other sites

Contra, esti un codat, pur si simplu. Ai peste 5 bans de coduri, nu te vei schimba, aceleasi scuze le-ai avut mereu. Ai trisat odt, o sa trisezi mereu.

Link to comment
Share on other sites

Tu nu ai bl

Link to comment
Share on other sites

N ai nicio boala mentala, ești doar prost,într-o luna îți bagi renko iar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, XWESTER.42O said:

N ai nicio boala mentala, ești doar prost,într-o luna îți bagi renko iar

A btw am avut arsperger daca nu stiai si + au trecut momentele alea 

 

Link to comment
Share on other sites

Poate primesti accept, dar bag mâna n foc ca in maxim 2 luni ai din nou ban/bl. Asa ai fost si in trecut, prins de n ori cu aimbot, iertat, dupa iar prins, șamd, aveai tupeu cand lumea te acuza de coduri predacandu-te usa de biserica si milogindu te la unban, deja sunt fumate astea, contra 

Link to comment
Share on other sites

Noi doi.. nu prea am avut plobleme, dar cel mai mult intrai undercover si nu recunoșteai ca erai tu sper ca ti ai băgat mintile in cap si joaca corect si daca e sa iei accept, nu irosii șansă cum au facut o unii. Ai un pro de la mine.

Link to comment
Share on other sites

De ce nu 

 

Pro nu am avut cred tangente cu tine si erai un băiat calumea din cate imi aduc eu aminte 

 

Si nu cred cum au zis ceilalti ca ai blacklist 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

prost gramada mai esti 

ti am zis de n ori ba scoate codurile tu dadeai seen si radeai

pro dar vezi ca eu te ard daca te prind iar

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Phahaha o ajuns si la cerere,vai de capu tau,vazi ca e jumi juma daca ei accept,deeeefapt iti dau pro fiindca multi au primit un-bl si ba de cand ai bl??? ok seara faina.Other comment->Pro

Edited by P.A.R.K.E.R
Link to comment
Share on other sites

Poate ca nu ai multe voturi de a reveni, insa te stiu personal si mereu ai fost la locul tau si nu ai creat certuri si nu ai fost toxic.Codurile ce te-au mai subliniat.

Fa o cere de un-ban.

Acceptat, dar tine minte aici, ca este ultima cerere, cu primia ocazie cand esti prins vei primi blacklist 

 

Edited by SHAHMEN
.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...