Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamație [hte.legacy]MihaY [Lag.cs]


16HP.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [SbF.HomieS]16HP.

Numele reclamantului: [hte.legacy]MihaY
Motivul reclamatiei: lag.cs
Dovezi: L am pus pe @M O R E sa filmeze si is două filmări se vede clar diferenta de pe mapa la rw si la gwar  ca sa nu se zică că e lag pe sv ca asa avea si la gwar si nu lua hituri mereu constante 

+ca pingul lui e 26 - 30 cv de genul

 

 

 

Edited by 16HP. #DBPN
  • Like 5
  • Haha 2
  • Dislike 4
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

In primul rand tu ca un RCON faci reclamatie pentru altcineva MORE trebuia sa faca in mod normal . In al doilea rand in prima filmare e Gwar WW si toate lumea stie ca eu sunt praf la WW . In al treilea rand in a doua filmare e o lupta RW e si normal ce se intampla acolo ca eu stiu sa ma bat RW , stiu sa ma feresc etc . Dupa cum spuneam la Gwar-ul WW nu am filmat pentru ca eu fiind praf pe WW am considerat ca filmez degeaba se si vede pe filmare ca sunt praf la WW si nu am filmat nici partea a doua unde era RW pentru ca m-am batut cu el de vreo 6 ori nu era Gwar sau ceva daca dadea Gwar RW sigur filmam asa cum am filmat si cu DARIUS . A da si vedeti cu mistourile  MIHAI SPARTACU auzi la ei deci pot spune si eu MORE fraierul nu ? oricum asta nu conteaza . Am rugamintea sa nu dea verdictul astia din SBF sau MAIDEN ca ei sunt ca 16HP nu ma suporta si imi vor da ban fara sa analizeze situatia . Stiu ca nu sunt contra dovezi sau ceva dar e un GWAR asa sa vedeti cum joc RW . Nu ma victimizez eu nici moduri nu stiu sa bag in joc nu am nici Cleo daca nu credeti accept verificare TW , nu am nimic de ascuns .

 

Edited by Mihai_Liviu
  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nguyễn Lê An said:

I think your brain has serious problems, are you obsessed?

 Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.  Scrie clar un responsabil sa ii dea ban pe forum . Multumesc frumos .

Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2021 at 10:48 PM, 16HP. #DBPN said:

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [SbF.HomieS]16HP.

Numele reclamantului: [hte.legacy]MihaY
Motivul reclamatiei: lag.cs
Dovezi: L am pus pe @M O R E sa filmeze si is două filmări se vede clar diferenta de pe mapa la rw si la gwar  ca sa nu se zică că e lag pe sv ca asa avea si la gwar si nu lua hituri mereu constante 

+ca pingul lui e 26 - 30 cv de genul

 

 

 

La video 2, a lui more la minutu 1:29 mai exact spre 1:30 se aude ding sound dupa ce moare, ce ma face sa gandesc ca are lag mihay in zona aia cu obj ori more.

In rest eu vad ca ia hit nu am urmarit minut dupa minut ca sunt videouri de 7 min nah unu de 6:30 dar ce am vazut in mare parte ca amn2 iau hit cam la fel. 

Daca strangeti alte dovezi le aduce-ti cu astea si specificati minutele.

 

Lock

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...