Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [Loyal.p]BLODDY aimbot


chips.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[hte.legacy]chips

Numele reclamantului:[Loyal.p]BLODDY
Motivul reclamatiei:aimbot
Dovezi:

 

 

  • Like 7
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Știu ca nu e video cu gwar ul vs tine, dar dacă mi ai fi zis ți-aș fi filmat, nu prea filmez ca din câte vezi am și puține fps uri când filmez asa ca am filmat în alt gwar sa vezi cum joc

  • Like 3
  • Confused 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Sincer Bloody cred ca joci iar cu aim pe filmare doar ca l-ai lasat mai usor in schimb in dovezile lui chips il ai la maxim,pai ma uitam azi la garena la xreal ce movement are si ce skill iti trebuie sa tragi asa si tot mai rateaza si el,parerea mea e ca ai aim. PS: stiu eu nu ma pricep ,asa a fost si prima data cand ti-am facut eu reclamatie nimeni nu credea ca ai aim pana ti-ai dat auto-busted cu dovezile tale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [Loyal.p]Marian said:

Sincer Bloody cred ca joci iar cu aim pe filmare doar ca l-ai lasat mai usor in schimb in dovezile lui chips il ai la maxim,pai ma uitam azi la garena la xreal ce movement are si ce skill iti trebuie sa tragi asa si tot mai rateaza si el,parerea mea e ca ai aim. PS: stiu eu nu ma pricep ,asa a fost si prima data cand ti-am facut eu reclamatie nimeni nu credea ca ai aim pana ti-ai dat auto-busted cu dovezile tale.

Tu chiar crezi ca după toate astea, încă as mai juca cu aim? =))) se vede altfel pe filmarea lui pentru ca nu filmam, poți sa vezi și tu ca, când filmez am puține fps uri, iar când nu ma filmez merge constant în 100. Așteptăm un răspuns și ce o fi o fi, eu nu am nici un cod, după toate astea sa joc cu aim iar, hai ca da.. dacă îmi zici în ce faze am aim pe filmare... ma las de dm 

  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [Loyal.p]BLODDY said:

Tu chiar crezi ca după toate astea, încă as mai juca cu aim? =))) se vede altfel pe filmarea lui pentru ca nu filmam, poți sa vezi și tu ca, când filmez am puține fps uri, iar când nu ma filmez merge constant în 100. Așteptăm un răspuns și ce o fi o fi, eu nu am nici un cod, după toate astea sa joc cu aim iar, hai ca da.. dacă îmi zici în ce faze am aim pe filmare... ma las de dm 

Cum adica ? Ai jucat cu aim si de pe telefon asa la misto,daca erai baiat serios nu iti activai aimbot sa il enervezi pe Mihai din respect pt comunitate nu pt Mihai,da am inteles are samp-ul functia da puteai sa nu il activezi ,ba la tine pe filmare poate gresesc dar la chips tu te crezi ca joci asa ? am inteles ai mai multe fps-uri ca nu filmezi da nu are legatura cu felul cum tragi si de la ce distanta dai deagle,in fine bafta ,nici n-ar fi trebuit sa ma bag si nici nu o sa o mai fac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, [Loyal.p]Marian said:

Sincer Bloody cred ca joci iar cu aim pe filmare doar ca l-ai lasat mai usor in schimb in dovezile lui chips il ai la maxim,pai ma uitam azi la garena la xreal ce movement are si ce skill iti trebuie sa tragi asa si tot mai rateaza si el,parerea mea e ca ai aim. PS: stiu eu nu ma pricep ,asa a fost si prima data cand ti-am facut eu reclamatie nimeni nu credea ca ai aim pana ti-ai dat auto-busted cu dovezile tale.

Chiar nu ma bag aiurea, dar vorba lui, tu chiar crezi ca dupa ce a luat ban/blacklist de atatea ori si ar mai baga el ceva ? :)) Eu am vazut ca nu prea va intelegeti pe sv si chestii de genu dar chiar nu e cazul sa ii porti ura intr un moment ca asta. Parerea mea este ca a invatat sa joace curat cat a avut *blacklist* si daca ar fii ceva cod, eu unul spuneam pe fata lol. @[Loyal.p]BLODDY Eu spun sa filmezi fiecare gwar sau chiar orice moment de dm pe care il ai ca sa nu fie discutii si sa incerci sa te schimbi, prin asta ma refer sa nu mai bagi in seama persoanele care te instiga si chestii de genu si poate asa isi schimba lumea parerea despre ''toxicitatea" ta.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, [Loyal.p]BLODDY said:

 

 

Știu ca nu e video cu gwar ul vs tine, dar dacă mi ai fi zis ți-aș fi filmat, nu prea filmez ca din câte vezi am și puține fps uri când filmez asa ca am filmat în alt gwar sa vezi cum joc

de ce dupa ce mori ti se fixeaza camera pe Adryan??️?️?⌛

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 6/21/2021 at 11:37 PM, Fαɓιαŋ✦ said:

de ce dupa ce mori ti se fixeaza camera pe Adryan??️?️?⌛

n-am vazut nimic de genul, dar in schimb am vazut:

 

0:53 dupa ce-l omoara pe adryan incepe sa se bata cu scarile, dar imediat cum pune tinta, camera se indreapta spre adryan

u3uX5ws.jpg

Q9PdKyP.jpg

 

1:07 major giveaway, se vede cum directia camerei se schimba brusc pe adryan imediat ce-si pune tinta pe el, de asemenea tinta se vede ca este perfect centrata vertical pe adryan

DE TINUT MINTE: aimlockul functioneaza doar pe vertical, nu si pe orizontal!!! daca nu stiati acum stiti

de asemenea, unele aimlockuri iti muta camera pe jucator doar in momentul in care apesi click stanga (adica tragi) si cred ca despre tipul asta de aimbot vorbim aici pentru ca nu observ faze in momentul in care el sa apese click dreapta (adica momentul in care pune tinta) sa ii se mute camera pe jucator

screenshoturile sunt facute la milisecunde, uitati-va singuri la faza si o sa observati despre ce este vorba, eu am explicat cat am putut de bine

j9xZz3N.jpg

ZCx4BGb.jpg

LpIViNV.png

 

1:39 la fel ca mai sus, miscare absolut deloc naturala, se vede cum camera se muta brusc pe adversar

uPFJyAZ.png

VfSmNC5.png

 

1:44 acelasi lucru ca la 0:53

1:47 am o singura intrebare, esti cretin? se vede cu ochiul liber, nu stiu cum credeai ca n-o sa-si dea nimeni seama

 

concluzie: scapati de el

sentinta: nu ma pricep, voi stiti

sfat: nu te cunosc, n-am nimic cu tine, sfat prietenesc nu incerca sa fii smecher ca sandwave si sa te bati in piept ca nu ai nimic, tocmai ai fost demascat, cere-ti scuze si incearca sa eviti sa stai pe bara prea mult timp pentru ca daca nu ma insel, te-am vazut tocmai de curand facand cerere de unblacklist si nu cred ca ti-ai dori sa te trimita inapoi de unde ai venit

 

edit: 

din reclamatia facuta de sebak... aimbotul nelipsit, la locul lui

bloddy, gandeste-te foarte bine la sfatul pe care ti l-am dat mai sus

Edited by KAPPA_
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

sunt de acord cu ce a spus @KAPPA_ mai sus.

Se vede cam greu dar nu strica sa te mai uiti de 2,3 ori sa vezi anumite faze ca sa-ti dai seama unde si cand actioneaza.

e urat ca dupa cate ai facut ai venit ti-ai cerut scuze si totusi continui cu cacaturi de genu`.. pacat de tine .. te-am catalogat un baiat de treaba si care sincer am crezut ca te-ai schimbat dar vad ca aschia nu sare departe de trunchi .. asta e 

nu ma bag la sentinta ta cine vrea sa te arda te arde si gata

poate daca recunosti scapi doar cu un ban 

 

 

  • Like 3
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

de ce dureaza atat de mult sa raspundeti la o reclamatie unde deja s-au dat atatea argumente valide?

gen aveti unda verde sa-l banati, ce va opreste din a o face?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...