Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Un-bl TEMPNAME


TEMPNAMEunblsplz

Sper sa iau un-bl  

14 members have voted

  1. 1. Am sansa la un-bl?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME:TEMPNAME

AKA COMPLET:   [cP.elite]TEMPNAME

VECHIME:   5-6 ani de cand m-am apucat de acest server.

MOTIVE BLACKLIST:  Pentru aimbot dar imi pare foarte rau ca am facut acest lucru si ma jur ca m-am schimbat chiar daca am mai spus-o dar m-am maturizat mai mult dupa parerea mea , am dat cu aimbotul de nervi pe moment ca nu am realizat, va rog iertati-ma si ma voi revansa in fata voastra.

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:  - Ultima data online: 01 March 2021, 06:02:10 PM aici luasem un-ban ca trecusera 150 zile si am intrat pe server , dar dupa am luat bl 300 de zile ca imi luasem si pe forum din motiv aimbot si ca voiam rau la server deoarece aveam 12 ani si acum am 13 , aproape fac 14 , recunosc , eram la o varsta mica si nu realizam. 

MESAJ:     Salutare Comunitatea RSS. Nu știu câți mă cunoașteți, dar, eu sunt TEMPNAME, un jucător care a fost handicapat și a jucat cu aimbot de nervi iar dupa am luat blacklist, acum aproximativ acum cateva luni am intrat pe server ca luasem un-ban si am luat bl ca am vrut rau la server.A  trecut ceva mult timp de când am luat acel blacklist și vreau să îmi cer scuze față de toți la care v-am greșit și că i am deranjat că am fost un copil prost care nu știe să joace asa de bine si si-a bagat aimbot când cineva e mai bun decât el. Cu timpul, m-am mai maturizat și am învățat că în viața poti pierde , dar si sa castigi. Vreau să îmi cer scuze absolut față de toți care v-am greșit, știu că am avut un comportament de om prostanac nematurizat. acum, m am mai maturizat si am crescut și mi-a mai venit mintea la cap. îmi doresc foarte mult sa revin pe server, mai ales că încep vacanța și nu voi avea ce face toată vacanta , chiar daca mai ies pe afara. Nu am sa mai gresesc față de nimeni, ba din contră, am sa incerc sa ma pun bine cu cei de pe comunitate si sa numai ma cert sa le arat ca m-am schimbat destul de mult. Si o sa va demonstrez ca nu va mai fi acel copil din mine care era toxic cam asa si handicapat si va fi altul mai corect , sincer si maturizat. Nu mai sunt un codat, toxic și alte lucruri pe care le-am facut de aceea am facut aceasta cerere de un-bl de la adresa mea, am învățat să joc mai bine  și să îmi asum tot ceea ce fac. Am mai jucat cu prieteni de pe alte servere si acum stiu mai bine sa trag pe alte servere. Imi facusem alte conturi pentru ca sustineam gangul CP si voiam sa ajut cu ce pot dar ii facusem post unui baiat si acum regret ca am facut asta , nu am vrut sa fac rau la server sa fac troll , sa fac reclama sau alte chestii deci de aceea mi-am facut acel cont MaRiO72 și adminii si-au dat seama ca am fost eu si am luat ban si pe contu ala (BlackList). Sper sa îmi acordați o șansă să revin pe comunitate si sa va demonstrez cine sunt eu cu adevarat si maturizat.. Va rog foarte mult, as vrea sa revin pe server repet , imi cer scuze fata de toti!

Link to comment
Share on other sites

Contra, copil toxic si tupeu la bl tau. Nici macar nu au trecut 6 luni cat e cerinta.
Apropo, din Martie pana acum ai facut de la 12 ani APROAPE 14 ani?

Edited by Alpacinocont2
Link to comment
Share on other sites

te-ai schimbat asa mult frt ca iti dai pro singur de pe alte conturi

3aab7708451b32bf35a175a4840e4ddc.png

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ѕкινσ said:

te-ai schimbat asa mult frt ca iti dai pro singur de pe alte conturi

3aab7708451b32bf35a175a4840e4ddc.png

Lol xDD

 

locked 

  • Like 5
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...