Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin [hte.legacy]karma


カルマ

Cerere admin [hte.legacy]karma  

24 members have voted

  1. 1. merit admin?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nume pe server: [hte.legacy]karma
AKA:zNoMxrcy.) - NuMaEnerva.) - Adrian.) - [esu]Adrian.) - [pR]Adrian.) - KARMA.

Vechime pe server: 1 an ( stiu ca nu e mult)

Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:

Ma plictiseam in aprilie acasă si nu am știut ce sa fac. Mi-am amintit de SA:MP si am vrut sa îl instalez iară pentru nostalgie. Pana când am văzut ca a devenit jocul meu preferat din nou. Jucam si eu pe tot felul de servere si când ma uit la secțiunea "Internet" pe SA:MP, găsesc minunatul server RSS. Am intrat si eu sa vad ce este. Când intru pe server, vad multi oameni care se distrează in gang-uri. Întreb adminii cum intru si eu într-un gang, iar surpinzător, multi chiar m-au primit in gang-ul lor si au vrut sa ma ajute sa învăț sa joc. Când aflasem de gang-uri a început sa îmi placa serverul si jucătorii de pe el. Intram uneori si eu pe RSS ca sa vad ce se mai întâmpla mai rar, pana când un player mi-a arătat popularul stil de a trage cu deagle-ul "C-BUG". Am jucat zi si noapte sa învăț sa fac C-BUG. După, in vara am luat o pauza de la SA:MP, pentru ca ieșeam si eu cu prietenii pe afara, povesteam pe Discord si nu aveam timp sa ma joc mult. In octombrie (Pe undeva pe acolo) am aflat de gangul La Mara Salvatrucha. Am jucat câteva săptămâni in gang pana când a murit si o trebuit sa ies. Atunci a venit un prieten cu ideea sa mergem in ESU. In acel moment am început sa joc mult pe RSS si de atunci încă joc pe acest minunat server care din păcate scade in jucători.
De ce m-am hotarat sa devin Admin: Vine vara , deci presupun ca o sa intre playeri pe server si vreau sa ma ocup de reporturi si sa fac treaba de admin. (Mai ales ca am observat ca in acest moment nu intra multi admini pe server si multi se injura / dau cu codurile) . Vreau sa spun ca stiu faptul ca nu am vechime mare, dar joc SA:MP din 2017 si am destula experienta in coduri. Chiar daca nu ma cunoasteti inca toti, si daca imi dati contra sau nu va place de mine eu tot va apreciez pe toti . Daca v-am jignit pe careva sau v-am injurat, va rog sa ma iertati pentru ce am facut

Proof Video

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Activ ești, liniște e pe server dar tu ai spus ceva aici

 

Pe mine încă nu m-ai convins ca s-a schimbat ceva, adica cel puțin nu vad o schimbare plus ai fost banat pt coduri așa că contra. 

 

Link to comment
Share on other sites

Multi ma confunda cu KARMA cel din LA , inteleg , a fost ala pe server si probabil v-a enervat pe toti . Dar sunt alta persoana. Nu am fost niciodata in LA

 

Link to comment
Share on other sites

scz ti am votat in poll nu din grs

pro din partea mea lasand la o parte ca esti pr cu naruto aka lag.cs sper k nu esti ca si el

hai re pro nb

Link to comment
Share on other sites

Exista optiunea sa ti-l cumperi.. 

Voi faceti cerere pentru reducere :)). Daca e sa nu meriti, pai nu meriti dar tu o sa mergi pe site sa ti-l cumperi.

Majoritatea asta fac..si nu prea sunt de acord dar mna, alta generatie, multe reguli, playeri putini. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Exista optiunea sa ti-l cumperi.. 

Voi faceti cerere pentru reducere :)). Daca e sa nu meriti, pai nu meriti dar tu o sa mergi pe site sa ti-l cumperi.

Majoritatea asta fac..si nu prea sunt de acord dar mna, alta generatie, multe reguli, playeri putini. 

meriți tu frt 

 

pro karma

Link to comment
Share on other sites

Be more active on server . Pro for this guy .

Link to comment
Share on other sites

Revin o peste 3 luni cu o noua cerere si incearca sa ti maresti activitatea atat pe forum cat si pe server.

Lock

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...