Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Despre acest admin


[esu.familia]ILegend

Recommended Posts

25 minutes ago, [esu.familia]ILegend said:

 

Eu de cand m-am reapucat de acest joc singurul admin online si care isi facea treaba el era 

nu inteleg de ce a luat remove? :)) pentru ca sau injurat reciporc? totusi din atatia admin el isi facea treaba si chiar merta admin 

Alti stau degeaba pe sv si da /res aiurea si nu fac nimic 

De-acord.

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce spui tu e adevărat îl știu pe Mihai e activ și ok atâta timp cât nu ii răspunzi în mod agresiv iar asta l-a determinat și pe el sa răspundă la fel ceea ce nu a fost tocmai ok pt ca nu ești mai bun ca cel care se ia de tine dacă și tu ii răspunzi cu aceasi moneda. 

Link to comment
Share on other sites

Eu inteleg ce spui tu dar totusi el era destul de activ si rezolva mai mereu report-urile 

Din x admini cati sunt pe sv in acest moment el e prea bun fata de alti ... parerea mea 

Nu ma intelegeti gresit ca nu tin cu el sau chestii de-astea 

Doar mi-am zis parerea

Edited by [esu.familia]ILegend
Link to comment
Share on other sites

@SHAHMENda-i o șansă înverzitule ??

macar cu 95awp

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Fαɓιαŋ✦ said:

@SHAHMENda-i o șansă înverzitule ??

macar cu 95awp

Ma gândeam si la varianta asta, dar ce e cu 5, se rotunjeste.. Si se fac 100..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [esu.familia]ILegend said:

 

Eu de cand m-am reapucat de acest joc singurul admin online si care isi facea treaba el era 

nu inteleg de ce a luat remove? :)) pentru ca sau injurat reciporc? totusi din atatia admin el isi facea treaba si chiar merta admin 

Alti stau degeaba pe sv si da /res aiurea si nu fac nimic 

O merita, n-o merita, se vede clar comportamentul lui după demote și nu e unul ok, ceea ce arata adevărata lui fata

Edited by [Loyal.p]BLODDY
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Imperialist said:

@[Loyal.p]BLODDY in locul tău tăceam. 

Si-a spus parerea, n-are voie? Intervii cu o autoritate fara sa fii întrebat de parca o spune inteleptul forumului.. 

Pastreaza pentru tine..

 

On: 

Nu stiu cine e liviu asta, insa prea arogant pentru un player de niciunde. 

Acum mna, si eu am luat awp aiurea si cand zic "aiurea", nu mai ai dreptate nici daca e sa ai :)) Cand sunt primite aiurea e clar ca sunt de la mafiotii astia :)) Deci, eu zic "capu sus si privirea in față!" Nu te mai milogi, iti patezi aroganța. Oricum imi pute a undercover, dar dupa cum stiti...nu poti ține o basina toata viata, tot te caci o data :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@[esu.familia]Slayer_ oh slayer, slayer you don't understand a thing... La tine da chiar nu are sens sa argumentez, căci toată lumea știe care este treaba cu tine. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Imperialist said:

@[esu.familia]Slayer_ oh slayer, slayer you don't understand a thing... La tine da chiar nu are sens sa argumentez, căci toată lumea știe care este treaba cu tine. 

Ai lasa-ne cu toate lumile tale bre,nu caut nici o cearta dar parca prea o dai cu superioritate la astia de ii vezi tu mai prosti asa. Da serios, cu ce te-a deranjat pe tine parerea lui? Nu ii pica bine, nici tie daca ti-ar spune cineva asta. .. 

Il provoci sa sara la tine apoi il pui pe maidan sa ii dea Blacklist :)) hai gata.. 

Edited by [esu.familia]Slayer_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ambuscada ieftina, slayere, nu-ti bate capu' ia si baga o geana la reactiile de la reclamatii mele si intelegi tot ;) 

Link to comment
Share on other sites

@[esu.familia]Slayer_ oh come on...am sa răspund doar ca să te scot de unde te-ai băgat tu singur, cum bloddy nu vad sa aibe nevoie de vreun motiv sa știe de ce, ca el nu întreabă el doar retine și oferă shit am sa îți răspund ție care vrei neapărat sa ști de ce, pentru ca bloody a început asta el cu Hades deci subiectul era închis asta pana când tot bloody a continuat sa posteze poze de pe insta cu Mihai cum ca îl înjura deci ii place haosul asta iar mie nu pentru ca să fim sinceri nu îl cred în stare pe Mihai sa caute instalul lui bloody doar pt asta ei se știau demult, pe mine asta ma deranjat pt ca bloody in toată povestea asta se crede victima când el și Hades sunt la fel de buni pt ca ii știu cu Mihai n-am avut nici o cearta niciodată măcar ba din potriva I-am spus ce sa facă fiind în situația respectiva ca el a ignorat e fix alegerea lui. 

Acum la faza cu Maiden cum ți-am spus și pe disc mai demult eu nu ma folosesc de nimeni din staff sa ia decizii dacă el va decide asta o va face pentru ca va avea dovezi care chiar merita nu pt ca "a zis Imperialist" asa ca te rog nu te mai baga acolo dacă nu îți e locul și eu cred ca nu e. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [Loyal.p]BLODDY said:

O merita, n-o merita, se vede clar comportamentul lui după demote și nu e unul ok, ceea ce arata adevărata lui fata

Faza proastă este la faţa ta, nu mai încerca să îţi creezi o repuaţie bună atâta timp cât esţi un căcat, nu te-am cunoscut vreodata, dar ştiu că mi-ai dat mesaj pe discord să-mi spui să-ţi dau pro la cererea de unblacklist. De când ai revenit numa ură si scandal cauţi, şi tare aş vrea să te întorci de unde ai venit.
Eram on pe server când îl instigai pe Mihai fără absolut niciun motiv, nu îţi răspundea deloc la mesajele negative pe care i le adresai.
Mihai este un om foarte ok, la început recunosc că am fost rău cu el şi faza faină este că el nu mi-a răspuns cu aceeaşi monedă ci doar voia să afle de ce nu îmi place de el, îşi merita din plin adminul, mereu îl vedeam în top ore.

Din moment ce îl atacaţi mulţi, e şi normal să se enerveze la un anumit punct şi să vă intoarcă vorbele pe care i le spuneţi voi.
Eşti doar un căcat care caută râcă, bloddy, nimic mai mult.

 

22 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Nu stiu cine e liviu asta, insa prea arogant pentru un player de niciunde. 

Dumnezeu, tu eşti? Ne scuzi, te deranjăm de aici de jos, supremule. Atâta timp cât tu intrii pe server din an in paşte, nu-ţi văd rostul aici.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [T4L.OuTlawz]Gummy said:

Faza proastă este la faţa ta, nu mai încerca să îţi creezi o repuaţie bună atâta timp cât esţi un căcat, nu te-am cunoscut vreodata, dar ştiu că mi-ai dat mesaj pe discord să-mi spui să-ţi dau pro la cererea de unblacklist. De când ai revenit numa ură si scandal cauţi, şi tare aş vrea să te întorci de unde ai venit.
Eram on pe server când îl instigai pe Mihai fără absolut niciun motiv, nu îţi răspundea deloc la mesajele negative pe care i le adresai.
Mihai este un om foarte ok, la început recunosc că am fost rău cu el şi faza faină este că el nu mi-a răspuns cu aceeaşi monedă ci doar voia să afle de ce nu îmi place de el, îşi merita din plin adminul, mereu îl vedeam în top ore.

Din moment ce îl atacaţi mulţi, e şi normal să se enerveze la un anumit punct şi să vă intoarcă vorbele pe care i le spuneţi voi.
Eşti doar un căcat care caută râcă, bloddy, nimic mai mult.

 

Dumnezeu, tu eşti? Ne scuzi, te deranjăm de aici de jos, supremule. Atâta timp cât tu intrii pe server din an in paşte, nu-ţi văd rostul aici.

nu poti sa-i iei dreptul unui om de a isi da parerea despre ceva insa el nu este mai presus decat adminul nostru.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baietei si fete mari defapt cine oare da /res , cred ca eu cu p4ul,imperialist mai des nu?,baga edit ca nu am lasat /reports niciodata aprins il sting instant cu sanctiune sau /res motivat am mai mult astats decat mihai in interval mai scurt insa nu neg, insusi el isi face treaba bine,auzi la baiatu,cica alti admini nu fac nimic tupeu,stai down

Edited by P.A.R.K.E.R
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, [T4L.OuTlawz]Gummy said:

Faza proastă este la faţa ta, nu mai încerca să îţi creezi o repuaţie bună atâta timp cât esţi un căcat, nu te-am cunoscut vreodata, dar ştiu că mi-ai dat mesaj pe discord să-mi spui să-ţi dau pro la cererea de unblacklist. De când ai revenit numa ură si scandal cauţi, şi tare aş vrea să te întorci de unde ai venit.
Eram on pe server când îl instigai pe Mihai fără absolut niciun motiv, nu îţi răspundea deloc la mesajele negative pe care i le adresai.
Mihai este un om foarte ok, la început recunosc că am fost rău cu el şi faza faină este că el nu mi-a răspuns cu aceeaşi monedă ci doar voia să afle de ce nu îmi place de el, îşi merita din plin adminul, mereu îl vedeam în top ore.

Din moment ce îl atacaţi mulţi, e şi normal să se enerveze la un anumit punct şi să vă intoarcă vorbele pe care i le spuneţi voi.
Eşti doar un căcat care caută râcă, bloddy, nimic mai mult.

 

Dumnezeu, tu eşti? Ne scuzi, te deranjăm de aici de jos, supremule. Atâta timp cât tu intrii pe server din an in paşte, nu-ţi văd rostul aici.

Faza proasta e ca eu nu am început sa înjur ca descreieratul, el a făcut asta pe unde a apucat, fix după demote, începe sa înjure, ia și ban 1 zi, după ban mă și înjura pe insta și el merită adminu înapoi.. ok?? dacă e de la voi din t4l, normal ca săriți, oricum nu rezolvați nimic, verdictul cam ăsta e, apare de nicăieri cu admin, as la dm și toți a auzit de el de la începutul lui 2021,nimic suspect, dar nu zicem nimic, nu se ridica nici un semn de întrebare? Și așa prefăcătorie, cât avea admin era mânz, acum e cineva că înjură, păcat. Eu îl instigam și el tăcea ?? cred ca nu ai văzut bine, el continua, dar atunci aveam obraz și nu ii făceam reclamatie, dar când am văzut ca se întrece cu gluma, mai ales ce recl avusese și ce urmase, de ce nu? 

Edited by [Loyal.p]BLODDY
Link to comment
Share on other sites

Câinii latră Ursu merge astai legea smecheriei

Link to comment
Share on other sites

Just now, ramses. said:

Câinii latră Ursu merge astai legea smecheriei

?ba ramses iar tu cu gimidjanele tale :))

Link to comment
Share on other sites

Nici nu mai are importanta ce face după demoted tu ți-ai atins scopul. E în t4l? Oh bine ca mi-ai amintit ca am crezut ca a murit UPC vs t4l @[Loyal.p]Hypnoswe need to talk rn. 

Lasă ba bloody ca tu simți undercoverii doar ai fost unul dintre ei nu? Las-o balta ca mai ai mult pana sa reușești asta. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [Loyal.p]BLODDY said:

Faza proasta e ca eu nu am început sa înjur ca descreieratul, el a făcut asta pe unde a apucat, fix după demote, începe sa înjure, ia și ban 1 zi, după ban mă și înjura pe insta și el merită adminu înapoi.. ok?? dacă e de la voi din t4l, normal ca săriți, oricum nu rezolvați nimic, verdictul cam ăsta e, apare de nicăieri cu admin, as la dm și toți a auzit de el de la începutul lui 2021,nimic suspect, dar nu zicem nimic, nu se ridica nici un semn de întrebare? Și așa prefăcătorie, cât avea admin era mânz, acum e cineva că înjură, păcat. Eu îl instigam și el tăcea ?? cred ca nu ai văzut bine, el continua, dar atunci aveam obraz și nu ii făceam reclamatie, dar când am văzut ca se întrece cu gluma, mai ales ce recl avusese și ce urmase, de ce nu? 

Regret ca ti-am dat pro la cerere unbl.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Imperialist said:

@[esu.familia]Slayer_ oh come on...am sa răspund doar ca să te scot de unde te-ai băgat tu singur, cum bloddy nu vad sa aibe nevoie de vreun motiv sa știe de ce, ca el nu întreabă el doar retine și oferă shit am sa îți răspund ție care vrei neapărat sa ști de ce, pentru ca bloody a început asta el cu Hades deci subiectul era închis asta pana când tot bloody a continuat sa posteze poze de pe insta cu Mihai cum ca îl înjura deci ii place haosul asta iar mie nu pentru ca să fim sinceri nu îl cred în stare pe Mihai sa caute instalul lui bloody doar pt asta ei se știau demult, pe mine asta ma deranjat pt ca bloody in toată povestea asta se crede victima când el și Hades sunt la fel de buni pt ca ii știu cu Mihai n-am avut nici o cearta niciodată măcar ba din potriva I-am spus ce sa facă fiind în situația respectiva ca el a ignorat e fix alegerea lui. 

Acum la faza cu Maiden cum ți-am spus și pe disc mai demult eu nu ma folosesc de nimeni din staff sa ia decizii dacă el va decide asta o va face pentru ca va avea dovezi care chiar merita nu pt ca "a zis Imperialist" asa ca te rog nu te mai baga acolo dacă nu îți e locul și eu cred ca nu e. 

Ma refer strict la atitudine, restul e cancan...e un joc, toata lumea are dreptate dar cand te adresezi asa, imi vine sa vărs. 

 

21 minutes ago, [T4L.OuTlawz]Gummy said:

Faza proastă este la faţa ta, nu mai încerca să îţi creezi o repuaţie bună atâta timp cât esţi un căcat, nu te-am cunoscut vreodata, dar ştiu că mi-ai dat mesaj pe discord să-mi spui să-ţi dau pro la cererea de unblacklist. De când ai revenit numa ură si scandal cauţi, şi tare aş vrea să te întorci de unde ai venit.
Eram on pe server când îl instigai pe Mihai fără absolut niciun motiv, nu îţi răspundea deloc la mesajele negative pe care i le adresai.
Mihai este un om foarte ok, la început recunosc că am fost rău cu el şi faza faină este că el nu mi-a răspuns cu aceeaşi monedă ci doar voia să afle de ce nu îmi place de el, îşi merita din plin adminul, mereu îl vedeam în top ore.

Din moment ce îl atacaţi mulţi, e şi normal să se enerveze la un anumit punct şi să vă intoarcă vorbele pe care i le spuneţi voi.
Eşti doar un căcat care caută râcă, bloddy, nimic mai mult.

 

Dumnezeu, tu eşti? Ne scuzi, te deranjăm de aici de jos, supremule. Atâta timp cât tu intrii pe server din an in paşte, nu-ţi văd rostul aici.

DACA TU ESTI GUMA EU  SUNT ORBIT DE REPLY-UL TAU

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, [esu.familia]Slayer_ said:

DACA TU ESTI GUMA EU  SUNT ORBIT DE REPLY-UL TAU

haz.

@[Loyal.p]BLODDY, cu ce crezi că te ajută shit-ul ăla ce mi l-ai dat, mai ştii altceva? eşti în stare să vorbeşti cu un om fără reacţii negative?

Link to comment
Share on other sites

@Mihai_Liviu era un player ok.. intrăm si se ocupa de reporturi si stătea în banca lui.. acuma cine stie. Totusi i ar mai trebui încă o șansă la băiat la început il uram acuma omul e foarte de treaba, dar aia e a fost si vina lui ca a vorbit foarte urat.. trebuia sa deie niste pumni in tastatura ca adminul e mai scump decât o tastatura.. :))

Link to comment
Share on other sites

Știți ce e mai trist? Că unii care iau unbl, deși poate nu-l meritau, fix ei sunt lupii moraliști?. Bloddy, prima dată ai luat respins la cerere, nu? Îți zic eu că așa a fost. Apoi ai luat unbl, de ce? Ehh, nu mai dezgropăm morții. Totuși ai putea să-mi zici mersi și să lași atitudinea asta proastă că nu-ți șade bine. Ai promis niște chestii, constat c-au fost vorbe doar așa să-mi atragi simpatia pentru a avea șansă la cerere. Ți-a reușit, din păcate. Eee, păi să mai faci bine cuiva? Nu mai facem, gata! Am zis că na, ești copil, meriți să te joci. Yet, regret că m-am implicat.

Cât despre Mihai, cu mine mereu a fost un băiat educat, un admin preocupat și nu cred că-și merita sentința asta. A clacat și el, aia e, dar o șansă să se redreseze n-ar strica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MAIDEN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...