Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Doresc sa revin -Grizzly


grizzzzzzzzzly

unblacklist la urs?  

26 members have voted

  1. 1. Unblacklist la urs?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME:    GRIZZLY

AKA COMPLET:   TheMaryan962, littleweed, GZUZ, BaTMaN, GLoBBy, NoMercy (mi s a ciordit numele)

VECHIME:    2014 cam asa

MOTIVE BLACKLIST:    Am luat blacklist in 2019 pt tupeu + problematic si acuma nu stiu pentru ce sincer

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:     acum cateva luni

MESAJ:    Salut, eu sunt Grizzly dupa cum stiti multi, am luat blacklist in 2019 pentru o cearta cu brosky si pentru mult tupeu, prin noiembrie facusem o cerere care a fost acceptata http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/98288-imi-cer-scuze-grizzly/

eu decand am luat blacklist prima data nu am mai intrat pe server pana in decembrie 2020 cand mi am luat pc, intrasem cu numele grizzly si mare ban pe motiv blacklister, am cerut ajutor de la multi generali/capitani etc dar i-au durut undeva, incepusem dupa sa mai joc pe server din cand in cand sa vad ce mai e, vreau sa imi cer scuze fata de imperialist pentru cele intamplate.  Doresc sa mai intru si eu pe server la o gluma etc, mai ales ca am vazut ca multi prieteni vechi au luat unblacklist. Va salut pe toti si va doresc o seara/zi placuta.

Link to comment
Share on other sites

Scuze dar nu, luna asta ai întrat iar, iar luna trecuta ai întrat și ai spus ca "dacă îți spun cine sunt îmi dau ban distruși ăștia și după se plang ca nu au playeri" deci gândirea ta e asta nu ce ai pus aici în cerere doar de fațada.

Contra. 

Edited by Imperialist
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Imperialist said:

Scuze dar nu, luna asta ai întrat iar, iar luna trecuta ai întrat și ai spus ca "dacă îți spun cine sunt îmi dau ban distruși ăștia și după se plang ca nu au playeri" deci gândirea ta e asta nu ce ai pus aici în cerere doar de fațada.

Contra. 

omule, am avut calculatorul in service de prin martie pana astazi ce l am luat inapoi

Link to comment
Share on other sites

Pro,e băiat bun,hai inapoi pe sv

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare absurd că tu revi după o interdicție, datorită tupeului tău, dar revi după ceva timp și îți ceri scuze față de imperialist, iar omul își spune parerea despre tine și deja răspunzi defensiv cu ,,omule".Chill man, ai revenit să îți ceri scuze, nu să susții faptul că nu te-ai schimbat și că te adresezi cu un tupeu ca un fel de ,,bagă la cap" .

Eu zic să revi peste 6 luni, fără nici-o alta interacțiune de la orice alta comunitatea și să îți reglemetezi comportamentul. Nu să revi, spunand că-ți ceri scuze și văzând un lucru pe care-l disprețuiești, să răspunzi defensiv.Fie că este adevatat sau nu ce a spus imperialist, noi putem cauta foarte adânc în istoricul tău până în prezent și să aflăm tot.Deci, nu ai motiv să te aprinzi, ci din contra, ar trebui sa ne dai dovada de maturitatea și schimbarea pe care spui că ai facut-o.Asa ca din pacate, ne-ai demonstrat că nu ai facut progres.Revino peste 6 luni și vreau să văd acea schimbare.Apropo, făi si o cerere în care macar sa para ca-ti para rau, nu 2 vorbe să fie acolo.

RESPINS

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...