Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sugestie lagshoot


Konor.

Recommended Posts

Nume pe server:KONORILO

Idee/Sugestie:Sa se scoată skinhit,plm are 10 min pe rss la stats și te bate de te rupe cu cheaturi profesionale,codurile care sunt nedectabile nu mai costa bani ca mai inainte sunt free :) 

Sa fie lagshoot așa ar fi mult mai ușor de prins m-am saturat sa văd 60 de playeri dintre care 30 cu fel de fel   De coduri plus la asta eu îs sigur ca va creste și numărul de playeri presimt asta :)) 

@RuNix

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Am sa încep prin a spune o vorba spusa de un membru vechi pe care eu îl respect în continuare deși el nu mai joaca "pe skinhit sunt șanse mai egale decât pe lagshot" și asa e gândește-te mulți pe lagshot trebuia sa te-a predict unde au fost cu o sec înainte sau după, da era mai challenging dmul din cauza asta dar nu era fair pt unul care chiar nu știa dm. 

Spui ca sunt mulți codați și ca asta necesita schimbarea, înapoi, da e logic în loc ca noi din staff sa ne facem treaba sa scăpăm de ei mai bine modificam sistemul care și pe atunci erau codați cei drept mai ușor de detectat dar atunci era problema de lag.cs care era mai greu de detectat deci gândește-te ce alegi pentru ca rezolvare la toate problemele nu gândești asa ușor în plus noi avem și o parte dintre playerii străini, care după părerea mea sunt buni nu ai ce zice dacă s-ar pune lagshot pana s-ar obișnui iar lumea ei ar fi "mari" sa zic așa pt ca ei deja joaca cu lag. 

Deci contra.

Prefer sa învăț eu sa joc mai bine decât sa se schimbe, iar. 

Link to comment
Share on other sites

Ce e ala lagshoot?

Link to comment
Share on other sites

pro si contra, pro pentru ca aduce mai multi jucatori lagshot, contra pentru ca o sa vina jucatori doar de dm si sv nu e doar de dm peleme

plus de asta multi de fac dm sunt din gang uri si se bat ca sa ia teritorii, pe sv de lagshot se bat doar cu are ww, incearca sa joci lagshot cu sawn mane csf, nu poti pune doar arme ww pe tot sv. xd

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

contra , nu toti joaca pe RSS pentru dm. Unii joaca 4 fun

Link to comment
Share on other sites

contra  cum drc sa mai joci lagshot in 2021 =]]]]]]]]]]]]]]]]]

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jok3er23 said:

contra  cum drc sa mai joci lagshot in 2021 =]]]]]]]]]]]]]]]]]

daca nu stii sa joci, asta nu inseamna ca e de kkt

Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce rost are propunerea asta, lagshot e de mult pe sv, voi nu stiati??

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, flamedark. said:

daca nu stii sa joci, asta nu inseamna ca e de kkt

bro am jucat lagshot maxim 2 3 saptamani nu e ceva wow plus ca aduce dezavantaje altor jucatori ?

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jok3er23 said:

contra  cum drc sa mai joci lagshot in 2021 =]]]]]]]]]]]]]]]]]

deci te rog frumos

 

pro

Link to comment
Share on other sites

La ce host avem.......avem deja lagshot 

Contra, unii nu joacă doar pt dm

  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, flamedark. said:

daca nu stii sa joci, asta nu inseamna ca e de kkt

bro’...ai intrat pe lagshot cu fpsunlocker. serios, mai bine taceai.

:contra:

Edited by [T4L.OuTlawz]GreeN
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Imperialist said:

Am sa încep prin a spune o vorba spusa de un membru vechi pe care eu îl respect în continuare deși el nu mai joaca "pe skinhit sunt șanse mai egale decât pe lagshot" și asa e gândește-te mulți pe lagshot trebuia sa te-a predict unde au fost cu o sec înainte sau după, da era mai challenging dmul din cauza asta dar nu era fair pt unul care chiar nu știa dm. 

Spui ca sunt mulți codați și ca asta necesita schimbarea, înapoi, da e logic în loc ca noi din staff sa ne facem treaba sa scăpăm de ei mai bine modificam sistemul care și pe atunci erau codați cei drept mai ușor de detectat dar atunci era problema de lag.cs care era mai greu de detectat deci gândește-te ce alegi pentru ca rezolvare la toate problemele nu gândești asa ușor în plus noi avem și o parte dintre playerii străini, care după părerea mea sunt buni nu ai ce zice dacă s-ar pune lagshot pana s-ar obișnui iar lumea ei ar fi "mari" sa zic așa pt ca ei deja joaca cu lag. 

Deci contra.

Prefer sa învăț eu sa joc mai bine decât sa se schimbe, iar. 

Baneaza i pe codati după iti ei demote ca ai dat ban aiurea 

Link to comment
Share on other sites

Lagshot on RSS in 2021 ? Nah man . No

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@KONOR_ asta pt ca nu toată lumea e codata,faci rost de dovezi clare cum ca ar avea și rezolvi problema. 

Link to comment
Share on other sites

PRO, chiar e o idee buna. Dar din pacate deja jucam 50% lagshot.

Link to comment
Share on other sites

Si vin playeri noi care știu cât de cât cum e cu stuntul și nu înțeleg de ce ei trag în tine și nu iei hit, e server de stunt nu de dm

Contra

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

7LMyBSG.png
Scoatem toate hartile / joburile / stunturile / cursele si tot ce mai e pe server sa fie only DM Server.

Sigur, un mic minigame se poate, insa conceptul de lagshot se traduce de la sine, only DM, no stunt/race/parkour/gang/clans etc...

Lock.

Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...