Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin twainneverbrokeagain


twainnn

.  

17 members have voted

  1. 1. sa primesc admin?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

                                                                        *Nume pe server:twainneverbrokeagain
                                                                                 *AKA:[GSF]Boyka.Codatu , haisafacemdragsote , steel.BEASTMODE , thestormriseagain si multe altele

                                                                        *Vechime pe server:Joc din 2013 cu ceva pauze intre         

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:Am inceput in anul 2013 unde am intrat in marele gang 9mm, ownerii fiind Limitless si Twix. Eu eram ca un fel de "mana dreapta" si atunci auzisem prima data de c-bug de la un baiat Kiddu.nolifer. Dupa ceva timp nu mai eram in gang asa ca nu mai aveam treaba cu DM-ul, asa ca tot ce faceam era sa intru pe server, sa scriu /v inf si sa ma plimb sau sa ma dau drept mecanic si sa tractez masini de pe strada, a da uneori faceam si hold-uri o zi intreaga.Prin 2017 daca imi aduc aminte bine am intrat in ESU care rupea fiecare gang si erau regii server-ului.Dupa aceea am luat o pauza de la gang-uri si tot ce inseamna DM pana cand in 2020 am intrat in hTe unde am avut ocazia sa fiu unul dintre ownerii gang-ului, sincer sa fiu in acel gang m-am simtit cel mai bine dar am fost nevoit sa ies din el din pacate si am intrat in gangul Lethal Alliance unde atmosfera nu este una rea cu membrii de treaba si amuzanti. ( asta a fost o mica prezentare despre experienta mea cu gang-urile ) 
                                                        *De ce m-am hotarat sa devin Admin:Pentru chiar vreau sa vad cum o sa ma descurc, am si experienta in coduri, sunt activ si  am mai fost admin pe alte servere populare unde am aratat ca am meritat functia de admin. Probabil o sa primesc ceva contra-uri fiindca de cand m-am reapucat am avut niste mici certuri cu cativa playeri, dar la mine e pe vorba aceea "Respecta si vei fi respectat"

                                                                          *Proof Video:

                                                                                                                                             VOIAM SA FAC LA /PRODM SAU /DE DA VENEAU 10 PE MINE SI NU PUTEAM :)

Edited by neverbrokeagain
Link to comment
Share on other sites

contra, cont facut recent si experienta in coduri cumparata de la piata

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Bine sa privim din alt unghi. ,, Am fost admin si pe alte servere '' , daca esti admin joci numai acel server in mare parte si daca chiar ai lucra eficient cuvintele ,, am fost '' nu existau. Sa ma intelegi corect cand spun CONTRA.

Link to comment
Share on other sites

n am auzit in viata mea de tine

sau de aka urile pe care le ai enumerat.

so contra

mai trage la jug daca vrei admin.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nici macar nu am mai auzit de tine, si nici un aka de al tau nu il cunosc. Probabil vii dupa o mare inactivitate pe server si direct faci cerere. Daca doresti Admin fii mai activ, sa devi mai cunoscut, sa vada lumea ce poti.

- Contra!

Link to comment
Share on other sites

2013?! more like 2020 timp în care, după părerea mea, după ce s-a șters hte te-ai dus și tu în inactivitate iar acum abia ai revenit de vreo juma de luna deci nu mi-am făcut o părere legata de tine ca jucător. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Never meet you in 2014-2020 , just meet you this year since you said you joined in 2013 . For my opinion right now I would like to say No . Because of what ? Yesterday or 2 days ago you was insult me but not too much . You need to fix your attitude first if you want be admin . If you change your attitude for 3-4 days . I will decide to say yes or no depends on your attitude .

Link to comment
Share on other sites

Ai facut o cerere destul de ok , observ ca iti pasa si vrei

Filmezi destul de bine si per total ma bucura ca vrei sa ajuti comunitatea.

 

Dar treaba sta in felul urmator ...

Multi playeri inca nu te cunosc atat de bine ,observ ca nu si-au facut inca o parere finala despre tine.

Mai ai nevoie de putin timp ca toata lumea sa se obisnuiasca cu tine si dupa sa spuna " da frate , asta merita admin " . 

 

Revii peste 2,3 luni cu alta cerere sau bineinteles daca nu ai rabdare , ai optiunea sa-l iei din shop   dar daca ai rabdare o sa ai doar de castigat.

Sfatul meu ? , in timpul asta ,tocheste regulamentul , sporeste activitatea pe forum, ca dupaia sa-ti vina totul ca o manusa.

 

Daca vrei , iti pot trimite in privat niste informartii foarte utile care te vor ajuta sa te formezi mai repede.

  • Like 3
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

  • MAIDEN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...