Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie MAIDEN [ Stats Update Sters ]


.bosmi

Recommended Posts

Nick-ul tau pe forum: .bosmi
Nick-ul celui reclamat: MAIDEN
Link catre profilul celui reclamat: 
Motiv: Am postat un stats update si a fost sters de catre el cel mai probabil
Dovada: N-am cum doar cineva cu Guardian sau Guardian Master, poate vedea. 
Topicul(optional): -

Altele cuvinte: De ce ai sters Maiden? E asa crud adevarul sa stai SPEC pe mine si sa dai PM, unuia cu Rank mai mare cu VIDEO in care esti SPEC pe mine?

Stats update era in genul asta:

 

0:54 - 23.3.2021 Ai fost sanctionat cu 10 Admin Warning Points

 

Unul din momentele cand Maidan sta spec pe mine sa iau AWP,

Si pe fundal se aude si vocea lui 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Usor ca poate ti se sparge vreo vena ...si btw aia nu e vocea mea? dar cu ocazia asta ati auzit si vocea lui Impe.

Nu am inteles exact ....tu pana la urma vrei sa ne arati cum ai luat 10 awp deoarece ai dat eject aiurea unui player ? ..gen , that's it ??

L-am sters avand pretentia ca te mai te opresti din a ma instiga 24/7 ....tu fata de ceilalti ai inceput sa devii penibil fiind si motivul pentru care iti sterg statusurile si lor nu

g0d e destul de decent , drop mi-a compus si o strofa dar a sterso idk why )) ... cu slayer si bouncerul ne-am obisnuit ))  dar tu ...esti putin cam incordat , mai ia o pauza ...

Gen , te-ai facut inteles din prima .... stim ca nu-ti convine ca am luat Capitan , dar nu e nevoie sa scrii 3 zile la rand despre mine 

 

Din partea mea , poti sa scrii ce vrei pe statusul tau  , dar din momentul in care treci putin limita ,ajunge sa dispara

24/7 iti place sa ma instigi prin statusuri , nu ma intelege gresit , nu am nimic impotriva cu userii care isi spun parerea pe status-ul lor dar totul are o limita nu crezi?

Scrii 1 odata , de 2 , de 7 , de 10 ...tu efectiv doar asta faci pe forum/server de 3 zile , nu crezi ca e cazul sa te mai opresti ?

  • Like 1
  • Sad 1
  • Dislike 3
Link to comment
Share on other sites

Daca scriu asta, de ce nu-mi recunosti, DA FRATE! Ti-am facut-o, ai meritat-o, si-o incheiam si gata! Sa stiu de la tine, ca oricum stiam de la altii, dar imi ziceai scurt si la obiect si gata,

DA! Ti-am facut-o, aia e...

 

Si o incheiam, si gata, nu ma incordez, dar puteai sa-mi faci reclamatii nu sa dai PM celor cu Rank mai mare ca tine, si sa trimiti VIDEO, mai bine faceai reclamatie, si chiar n-am nimic cu asta, oricum reclamatia este ultima chestie, sper sa intelegi ca n-am nimic cu tine ca este doar un joc, si atat. Si nu, nu ma incordez aici dar modul prin care raspunzi membrilor si cum reactionezi face sa devii vazut tot mai "decadere" pe aici, dar vei vedea cu timpul asta, timpul le rezolva pe toate, vei vedea.

 

Si cu asta, PUNCT! 

 

Am incheiat orice legat de tine, dar am pretentia sa termini chestiile astea cu SPEC + VIDEO la toti Adminii si trimis celor cu RANK mai MARE, nu sunt singurul, sunt foarte multi in faza asta!

Si ca o paranteza, n-am fost vreun incordat hater sau nu stiu ce, sa-ti dau -1 Respect / Rahat la comentarii, ca nu sunt genul, as fi preferat sa fie totul cu toata lumea, nu sa fie genul asta, nu observii ca serverul este intr-o continua decadere?? Ce propui cu asta??

 

AM  INCHEIAT! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca tot vorbesti de pretentii ..

Am pretentia la tine de acum incolo sa nu te mai exteriorizezi aiurea tot timpul pentru niste chestii care nu-ti convin ...ca nu sunt eu ala care pica prost , tu esti !

Am pretentia sa-ti revizuitesti comportamentul pe server , nu stiu daca esti constient dar pentru extraordinara ta activitate de admin , momentan ai 90 awp ....

Am pretentia ca de acum incolo , daca ai ceva sa-mi spui , lucruri ce crezi ca tu ca ar trebuii discutate neaparat , sa-mi dai pm si vorbim despre absolut ce vrei tu .

 

Stiu ca pe forum e mult mai fun sa te iei de x ca face aia si pe dincolo , decat sa-ti vezi de treaba ta.

 

In privat te las sa-ti versi toti nervii pe mine , imi poti scrie sincer orice ,aleg mai bine sa te las sa-ti versi nervii si frustrarile pe mine decat sa o faci indirect zile intregi prin statusuri

Eu daca am ceva cu cineva , ii trimit pm si ii spun ce simt , nu ma duc sa mananc cacat pe oriunde e loc , ca sa par interesant

 

Si btw , nu-mi zici si mie un la multi ani , sa traiesti ceva ? .. ca e ziua mea boss ?

Edited by MΔIDEN
  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Chestia asta n-o consider "FUN" daca asta ai inteles tu, singurul lucru' ce m-a deranjat a fost chestia asta, puteai sa-mi faci reclamatie, nu prin moduri indirecte asa cum zici si tu! 

 

Daca crezi ca am ceva cu tine, te inseli amarnic, ti-am dat numarul meu de telefon la un moment dat sa discutam daca chiar ai ceva cu mine, dar m-ai luat in deradere.

 

Eu am coloana vertebrala sa discut si fata-n fata cu tine daca ai ceva mine, dar totusi este un joc creeat sa ne simtim bine, nu sa facem chestii d-astea.

 

Chiar n-am observat, dar iti urez acum LA MULTI ANI! Si sa n-o crezi c-o facem din arogante, smecherii si chestii din astea, dar din simplul fapt ca suntem o comunitate mare, niciodata n-am purtat ranchiuna pe nimeni si nimic pe un amarat de joc, acum ce mai intru' este simplul fapt ca inca mai sunt membrii vechi ce mai joaca, si-mi creeaza nostalgie atat.  

 

Chiar nu vreau sa-mi vars nervii pe tine si nimic, n-am de ce! ... Aia mai lipsea sa-mi vars nervii, frustrari pe jocuri, fie ca s-ar considera asta frustrare, dar puteai sa-mi zici, " bosmi vezi ca faci X, Y, Z, nu e-n regula cum actionezi ca ADMIN, pentru ca vei putea lua AWP sau chiar DEMOTE" atunci vedeam lucrurile diferit, nu este prima data pe aceasta comunitate cand am Admin, si stiu ca dau "rateuri" in privinta asta, sau ca am abuzat, DA! AM ABUZAT, EU RECUNOSC NU CA ALTII, SE LAUDA PE JOC, MAMA RUPEM SAMPU' ABUZAM... Cred ca multi la un moment dat am avut tente din astea  sau am abuzat, nu fac zidul plangerii cu acatiste ca la ISRAEL, dar voiam sa fac o transparenta exact la ceea ce s-a intamplat.

Link to comment
Share on other sites

Perioada asta scurta de 'hate' fata de noii capitani e de cand lumea si pamantul, intr-o oarecare masura a devenit ceva normal.. ca ma rog, nu poti face toata lumea fericita si e 2021 si ne place sa ne dam cu parerea.

 

Ati scos ce ati avut de scos, bravo voua, insa totul are o limita. Deci va rog sa incetati, oricum nu puteti schimba nimic, si sunt sigura ca in cateva zile veti fi impacati cu faptul ca maiden e capitan. 

 

Ce tine de toata situatia asta cu awp ul lu' bosmi. N-o fi procedat corect Maiden ca o dat dovada direct la staff-ul mare pe ascuns... insa chiar sa-ti fi facut reclamatie, tot sanctionat ramaneai. Si da, inteleg ca ai fost deranjat de insusi cum a procedat ci nu de sanctiune, dar nu mai schimbi nimic acu', faptul este consumat. 

 

Btw. La multi ani , Maiden ! 

T/C

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...