Jump to content
  • Advertisments

Sign in to follow this  
eLtRaCk.

reclamatie Johny

Recommended Posts

Nick-ul tau pe forum:eLtRaCk
Nick-ul celui reclamat:Johnny
Link catre profilul celui reclamat:  
http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/18962-johnny/
Motiv: Instigare la cearta
Dovada: 
7dWi8Ig.jpg
Topicul(optional):profilul lui sau al meu

Altele cuvinte: baiatu asta e un ofensat si o flegma gastrica care e in cautarea atentiei si incepe sa devina imatur,el ca gm ar trebuii sa fie un exemplu celor noi pe forum,nici macar nu stiu de ce mai are ranku..e foarte clar ca nu si poate tine cumpatul si sa se abtina cand il provoaca careva,asta nu e exemplu de gm si din cate am vazut nu e la prima abatere asa ca va sugerez o sanctiune mai mare incat sa calmeze

👀

Eu nush da m  am simtit atacat prin acel video fiindca mi a dat tag din simplul motiv ca l am strigat intr un status update si i-am descris un simplu adevar pe care l-a cam durut si daca ar fi fost putin mai matur m-ar fi ignorat si si-ar fi vazut de treaba,dar n ai ce sa faci👀

Si da,eu l am provocat mai mult,dar el ca gm trebuia sa ma ignore sau sanctioneze,nu sa faca ceea ce ar fi face oricine fara rank 👀

Edit:

Tin sa mentionez ca baiatul a sters postul,daca credeti ca dovada de mai sus nu e destul de credibila sugerez ca un general sau un lord(andy) sa verifice in acp si o sa vada acolo

Edited by eLtRaCk.
  • Like 2
  • Haha 1
  • Shit 3

ai uitat sa adaugi aia cu rosu, nu te sanctionez

mi-ai gresit numele, nu te sanctionez :)

Dar eu o sa fiu sanctionat, deci? Tot eu sunt un ratat? Damn...

Nu ma mai complic. Sanctionati-ma pe mine!

Edited by Johnny
  • Like 3
  • Shit 2

19 minutes ago, eLtRaCk. said:

Nick-ul tau pe forum:eLtRaCk
Nick-ul celui reclamat:Johnny
Link catre profilul celui reclamat:  
http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/18962-johnny/
Motiv: Instigare la cearta
Dovada: 
7dWi8Ig.jpg
Topicul(optional):profilul lui sau al meu

Altele cuvinte: baiatu asta e un ofensat si o flegma gastrica care e in cautarea atentiei si incepe sa devina imatur,el ca gm ar trebuii sa fie un exemplu celor noi pe forum,nici macar nu stiu de ce mai are ranku..e foarte clar ca nu si poate tine cumpatul si sa se abtina cand il provoaca careva,asta nu e exemplu de gm si din cate am vazut nu e la prima abatere asa ca va sugerez o sanctiune mai mare incat sa calmeze

👀

Eu nush da m  am simtit atacat prin acel video fiindca mi a dat tag din simplul motiv ca l am strigat intr un status update si i-am descris un simplu adevar pe care l-a cam durut si daca ar fi fost putin mai matur m-ar fi ignorat si si-ar fi vazut de treaba,dar n ai ce sa faci👀

Si da,eu l am provocat mai mult,dar el ca gm trebuia sa ma ignore sau sanctioneze,nu sa faca ceea ce ar fi face oricine fara rank 👀

Edit:

Tin sa mentionez ca baiatul a sters postul,daca credeti ca dovada de mai sus nu e destul de credibila sugerez ca un general sau un lord(andy) sa verifice in acp si o sa vada acolo

Fa reclamatie la tutub sa schimbe title la video. 

lock.

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Dislike 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Advertisments

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.