Jump to content
  • Advertisments

Imperialist

Cerere Capitan ImperialisT

Imperialist Capitan?  

85 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Imperialist Capitan?

• Da
      66
    • Nu
      19

Recommended Posts

Nume pe server:[OuTlawz]ImperialisT
AKA:Hammer,Imperial50NiggaZ,Nelly

Vechime pe server:10 ani(activ 6-7)

De ce îți dorești acest rank?:Imi doresc acest rank deoarece doresc sa ofer o mana de ajutor staffului in ceea ce priveste deciziile luate asupra comunitati(Cereri de unban,reclamatii admini,playeri etc) totodata sa ofer ajutor adminilor noi/vechi in a-i indruma in asa fel incat sa nu ia decizi in care sa apara repercursiuni,consider un plus asta fata de ce fac acum cu "mici" responsabilitati care au un impact mai mare.

Descriere în câteva cuvinte: Nicknameul meu este ImperialisT,joc pe RSS din 2009,am fost in decursul anilor in 2-3 de ganguri,ma consider o persoana loiala aici nu ma refer doar asupra unui gang pentru ca acel gang este pe server deci serverul este mai presus,activitatea mea de admin a inceput in 2016 dupa care am achizitionat si un guardian(unul l-am scapat :) ) si am inceput a descoperi si aceasta parte nu a fost una usoara au aparut neintelegeri cu unele persoane,dar pe masura ce timpul trecea au inteles,si nu doar ei, ce voiam sa spun pentru ca nu o faceam cu rautate niciodata nu mi-am folosit adminul in scopuri personale.Pot spune ca am colaborat in decursul anilor cu majoritatea membrilor din staff asta ma ajutat sa imi mentin aceasi gandire si sa imi ajustez putin modul de a actiona,colaborare care se mentine pana in prezent cu anumite persoane dar desigur nu doar cu ei ci si cu playerii de pe server pentru ca pana la urma pentru ei suntem noi admini.In adminat ma consider competent:cam in orice coduri(oricare),limbaj,atitudine,actiuni(ca sa nu enumer tot,ma consider o persoana vigilenta).Ca un sumar la toata activitatea mea,mereu am incercat sa fac comunitatea un loc sigur si placut pentru cei care frecventeaza,consider ca am reusit asta,unele persoane prin comportamentul actual fata de cel din trecut mi-au confirmat asta.Indiferent de feedback eu am sa imi continui activitatea ca pana acum si sa continui sa imi dezvolt anuminte cunostinte asupra jocului.

Edited by Imperialist
  • Like 23
  • Thanks 1
  • Shit 4

Din toate cererile capitan, cred ca asta trebuie sa fie analizata mai atent, deoarece ai un potential imens cu aceasta functie. Te tii de cuvant si nu te enervezi usor, calitati MINUNATE pentru aceasta functie.
Daca din astea 11-12 cereri se accepta un capitan, maxim 2 si acela nu esti tu, nu stiu cine o sa mai poata sa faca un gameplay cat mai casual si non-toxic pentru toti jucatorii. 
:pro:

Edited by Alpacinocont2
  • Thanks 1

Salut, sper sa nu o iei personal

Pe plan “profesional” sa spunem, meriti capitanul. Esti activ, esti vechi, ai experienta 

In ceea ce priveste planul “personal”, nu consider ca esti pregatit. De ce ? Din simplul motiv ca te enervezi foarte repede, ca porti pica pe oameni si ca ai 2 fete, iar lucrurile acestea nu se fac cand ai o astfel de functie. Trebuie sa fii impartial, sa sanctionezi la fel si sa iei deciziile cu mintea limpede

Succes

• Confused 1

Matur, responsabil, ajutător, experiența necesară, activitatea ta se face revăzută peste tot.Mult succes!

• Thanks 1

29 minutes ago, dreamzz said:

Salut, sper sa nu o iei personal

Pe plan “profesional” sa spunem, meriti capitanul. Esti activ, esti vechi, ai experienta 

In ceea ce priveste planul “personal”, nu consider ca esti pregatit. De ce ? Din simplul motiv ca te enervezi foarte repede, ca porti pica pe oameni si ca ai 2 fete, iar lucrurile acestea nu se fac cand ai o astfel de functie. Trebuie sa fii impartial, sa sanctionezi la fel si sa iei deciziile cu mintea limpede

Succes

Vad ca esti nedumerit sau comentariu este pentru altcineva.Nu ma enervez deloc foarte repede,de ce as face asta?dovada limbajul meu de cate ori m-ati auzit sa injur sau sa ma leg de cineva?nu e placut sa reactionezi la nervi deloc.Nu port pica imi place competitia si lucrurile corecte e o diferenta.Impartial am fost mereu am ascultat ambele povesti in cazul unei dispute si dupa am actionat conform regulamentului,daca se poate aplica si este necesar.Asta ma deranjeaza putin pentru ca lipsa de activitate va face sa scrieti cuvinte care nu le crede nimeni dar sunt aici sa le explic,la fel cum si cei care au dat contra chiar as vrea sa aud si parerea lor.Daca este vorba despre rivalitate mai bine nu pentru ca nu despre asta este vorba,pe aia o pastram doar pe top,alte criteri.

Edited by Imperialist
  • Like 1

Pro din partea mea.

Iti dai interesul pentru a da jucatorilor un gameplay decent si frumos.

Te implici in reclamatii cu diferite pareri si cat despre comportament este unu bun

Seara frumoasa si bafta !

• Thanks 1

Un foarte mare PRO din partea mea ,un om foarte corect in orice decizie, sincer  si foarte responsabil. Meriti pe deplin functia asta si cred ca te-ai descurca extraordinar. Multa multa bafta!

• Thanks 1

Te-am urmarit multi ani la rand cum ai administrat serverul si forumul, iar modul in care o faceai mi se pare cel corect. De asemenea imi amintesc ca ai fost criticat de o gramada de ori pentru fiecare blacklister pe care-l prindeai sau in diferite discutii, cand ai fost jignit si facut in toate felurile (nu stiu daca mai tii minte faptul ca eram printre putinii care te apreciau chiar si atunci.. un like poate nu pare mult, dar stiu in sinea mea ca te-am ajutat sa nu "cedezi" in acele momente). Cat despre prezent, vad ca ai primit si tu destul hate din partea comunitatii, poate acum o sa intelegi mai bine pe baza a ce s-a votat in sesiunea asta de alegeri pentru capitani. N-ai fost nici tu usa de biserica in toata rivalitatea dintre UPC si T4L, dar eu n-o sa las chestia asta sa-mi influenteze decizia. Din partea mea ai un pro pentru promovarea la acest rank.

• Like 2
  • Thanks 1

E funny ca sunt oameni ce chiar cred ca nu meriti functia asta. In conditile in care esti foarte activ, esti matur, esti vechi, nu favorizezi, mereu ne tragi la raspundere pe cei din T4L cand gresim si ne sanctionezi asa cum trebuie. M-as bucura enorm sa vad ca primesti acest rank, dupa toata munca pe care ai depus-o. Esti chiar perfect pentru functia asta. Succes ImperialisT! Haideeeee! ❤️

• Thanks 1

@[Loyal.p]Hypnos da sincer nu am vrut sa menționez eu asta cu blacklisteri, dar ma bucur ca cineva a făcut-o și apreciez enorm. 

Despre rivalitate discutam în alta parte nu aici și atunci poți sa îți menti părerea sau sa o schimbi și viceversa. 

• Like 2

2 hours ago, KrYpToN said:

Pro de la mine,te stiu de mult si stiu ca esti cuminte 👍

fie vorba intre noi daca si krypton a dat pro e clar aici =))

• Haha 1

Foarte buna intentia de a face cererea asta , chiar ma intrebam de ce nu apare ))

Nu cred ca mai are rost sa vorbesc despre cine esti , ce lucruri ai facut sau ce faci acum ... toti te stim de mult timp

Un foarte bun Guardian , de multe ori ti-am spus sa-ti iei si GM pentru a avea mai multe lucruri la indemana.

Te descurci foarte bine , cunosti multe informatii utile si esti serios

Oricat hate ai avea , trebuie sa recunoastem ca ai calitati spre rankul asta 

Numai noi stim cat ne-am batut capul incercand sa gasim solutii pentru diferite probleme , de prins undercoveri deja ma doare capul numai cand imi aduc aminte ..

Sunt de parere ca daca vei obtine rank-ul , o sa faci treaba buna.

:pro:

• Thanks 1

Iti dau PRO de dragul vremurilor cand ne intelegeam bine. Respectul meu inca il ai si nu o sa las mici certuri sa ma faca sa sa nu te ajut acum. Fiecare face ce simte, la fel cum ai facut si TU. Nu o sa stau sa te descriu ca e irelevant. Te stim destul de bine.

PRO si succes cu cererea!

• Thanks 1

Votul meu este PRO, nu luati in considerare votul din poll, eram pe telefon si am observat azi dimineata ca am dat contra/nu, imi cer scuze. Oare se poate anula cumva sau edita?

On: chiar daca in trecut ne mai certam noi si chestii, acum ne intelegem bine. Esti o persoana ok, un admin bun, te ocupi. 

Edited by SOSETA_
-
  • Thanks 1
  • Dislike 1

12 minutes ago, Tequila. said:

:pro: chit ca imi mai dai undeori ban cand ma prinzi ca ma joc under dar in rest esti un om de nota 10 si so de treaba

Nu te gandi ca-ti da din rautate, isi face doar datoria.

• Thanks 1

Pro,bafta la cerere ,meriti rank-ul ,unu dintre adminii buni care isi fac treaba si ajuta jucatorii si probabil unu dintre cei mai vechi jucatori, daca iesi sa faci mai multe eventuri ca vad ca ai doar 6 , 6 sa faci numai in ziua cand primesti rank-ul,glm bro ,multa bafta ,esti activ forum cat si server ,ce sa vrei mai mult .

• Thanks 1

Pro, e calm, daca faci ceva si n ai stiut ca e gresit sta si iti explica pana intelegi, mai ai putin de munca pe partea de coduri dar nu esti chiar de la 0 deci se poate

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Advertisments

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.