Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Captain [RSS]DEAMON_


$DEAMON_$

Captain ?  

30 members have voted

  1. 1. Captain ?

    • Da
      23
    • Nu
      7


Recommended Posts

Nume pe server: [RSS]DEAMON_

AKA: HeAd_=], DEAMON_SHAUN
Vechime pe server: 8 Ani

 De ce îți dorești acest rank?: Imi doresc rankul de captain, sa ma implic si sa ajut comunitatea, cereri un-ban etc

Descriere în câteva cuvinte: Salut deci am inceput sa joc pe RSS undeva prin 2013, deci si cum vedeti sunt pe aceasta comunitate de 8 ani, mi-am placut mereu sa petrec timpul aici, nici nu am crezut ca am sa ma joc atat de mult, dar uite ca asa sa primit si am adorat acest server, admin sunt din 2015 nu am luat nici un demote, da conflicturi am avut, dar cine nu are(sau a avut) ? dar din motiv ca am mai crescut, mi-a venit si mintea la cap, blacklist/cheats niciodata nu am folosit(avut), pe aceasta comunitate mi-am facut multi prieteni si sunt foarte bucuros ca suntem o familia, si sper ca mai departe sa ne ajutam reciproc si sa avem cat mai putine conflicte intre noi, mereu mi-am dorit sa ajung un rank mai mare pe aceasta comunitate, ca si multi altii, da nu am scris texte mari, scurt si clar, deci va doresc o zi frumoasa tuturor, si multumesc de atentie !

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Te salut Deamon. Stiu ca ai avut o perioada lunga de inactivitate pe server, chiar si acum cred ca intri destul de rar. Totusi reusesti sa compensezi activitatea de pe server cu cea de pe forum. Te stiu de pe vremea aia veche cand erai in upc. Nu am avut probleme cu tine niciodata.

Din partea mea PRO. Succes cu cererea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro head esti cel mai de treaba om de pe jocul asta sa mor daca te mint, te stiu esti vechi imi place de tine iti dau direct pro adv. Succes.

 

Edit: Te respect si meriti capitan!

Edited by g0d)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut, Deamon

Avand in vedere ca n-ai avut nicio sanctiune sau sa fi acuzat de folosirea codurilor sau sa fi avut probleme cu comportamentul nu vad de ce nu sa ai o sansa la aceasta functie.

Activ sa zicem ca esti pe forum 70%

baiat de treaba esti, stiu ca tu ceri si pareri oamenilor cand vine vorba de x, y si z.

Deci ai un vot pozitiv din partea mea !

sanatate si succes

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pentru a face o cerere pt. Captain va trebui sa ai o activitate moderata in ultimele 4 luni!

 

Iti dai seama de raspuns, ai incercat, nu ai avut noroc, alta data.

 

Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...