Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere captain PrincessA


PrincessA..

PrincessA căpitan?  

91 members have voted

  1. 1. PrincessA căpitan?

    • Da
      48
    • Nu
      43

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Contra scuze , ai putina vechime .. Un an si o luna? Inca nu esti pregatita (parerea mea).

  • Like 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Nu ai multa vechime pe server, dar esti suficienta de matura si sunt sigur ca te vei descurca fiecare merita cate o sansa. Nu te vad in certuri... nu te vad in reclamatii :)) esti o fata ok de la mine ai un pro. Bafta! :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

studiezi farmacia inimii catena, io zic ca esti destult de matura ca sa detii acest rank, pro

  • Like 1
  • Confused 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Cred că o viziune feminină poate fii abordată lângă ceilalți căpitani. 

Ești suficient de matură având vârstă asta, gândești rațional și ești foarte ambițioasă făcând cererea știind că e o probabilitate să primești rezultate negative, prin asta îmi dau seama că că ești puternică și că poți mânuii gradul lejer. 

 

Mult succes!! 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Icontra nu ai destula experienta

Edited by Jok3er23
.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, cred ca e nevoie si de gandirea unei fete cu capu' pe umeri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gandesti rational, faci sa fie bine pentru toata lumea si sa le fie la toti bine chiar daca tie nu ti-ar fi convenit si e un lucrul bun. De asemenea sa tinem cont de corectitudinea ta si nici nu favorizezi cand vine vorba de sanctiuni si tras la raspundere. I mean, conduci un gang si stiu cum gandesti.

Pro sa te motivez sa ramai asa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Toti spuneti ca gandeste rational si ca isi asuma anumite lucruri dar ea imi sterge comentariul:))gandire rationala gg

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

PRO MERITI CAPITAN!!! ESTI MATURA ESTI BUNA LA SUFLET 

Link to comment
Share on other sites

Iti dau contra pentru simplul fapt ca esti noua pe server nu ai vechime destula si ai 0 experienta in coduri. In rest pari ok n am trb. Daca mai strangi vechime si experienta in coduri ai pro la urmatoarea cerere.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Toata lumea poate invata. Ce e drept cunostiinte in dm nu prea ai, dar astea le dobandesti pe parcurs. Ca si caracter nu te cunosc prea bine ca sa imi dau cu parerea. Succes cu cererea.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Indiferent de ce spune lumea pe aici, eu chiar mi-ar dorii sa ai rankul de captain,

 

De ce?

 

Pentru simplul fapt ca stii cum sa te comporți cu omul si deoarece stii sa dai o explicatie logica si capabilă ceea ce multi altii de pe aici nu stiu,,,

 

Ti am văzut cererea din întâmplare, pentru tine m-am logat pe cont doar ca sa iti dau :pro: pentru ca chiar meriți,

 

 

iar in legatura cu băieții, au fost multi căpitani dar mai lăsați și fetele sa beneficieze de rank, no offence. Princessa chiar merita

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bine doctorito.. :P 

Azi ai Pro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Buna, Ana.

Avand in vedere ca nu esti chiar asa veche nu vad nimic rau in asta.

Nimeni nu s-a nascut invatat deci ai tot timpu din lume sa inveti ce-i ala un aim, lag.cs si un slide.cs, deci pregateste-te mai bine pentru urmatoarea cerere de captain

Momentan raspunsul meu este unu negativ

seara faina, no off ❤️ 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Știu, știu... nu e prințesa as în coduri?. Mulțumeesc oricum pentru păreri, chiar apreciez sinceritatea voastră și critica constructivă?. Mie-mi place să evoluez, să-mi măresc orizonturile, iar cererea asta este un pas curajos pentru mine, să-mi expun ideile și să primesc considerațiile voastre, indiferent că poate nu e ceea ce vreau să “aud”. Sunt conștientă că mereu se poate mai bine❤️

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pro, you have the necessary skills and experience to become a Captain 

Link to comment
Share on other sites

Contra, prin simplu fapt ca judeci o persoana fără sa o cunoști de aici îmi dau și seama ca dacă ai avea căpitan ai face favorizari și n ai fi corecta cu oricine, nu mai pune botul la orice. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [esu.familia]Clau23 said:

Contra, prin simplu fapt ca judeci o persoana fără sa o cunoști de aici îmi dau și seama ca dacă ai avea căpitan ai face favorizari și n ai fi corecta cu oricine, nu mai pune botul la orice. 

Nu știu care pe care judecă aici, dar e părerea ta și o accept. Nu mă cunoști să știi cum aș proceda eu în diferite spețe sau cum aș trata situațiile. Sunt un om corect, un om imparțial, care și-a pedepsit și proprii membrii ai gangului, poate mai drastic decât pe alți playeri. @ghost. poate confirma, deoarece mă cunoaște și-mi știe activitatea, deciziile și cum mă comport cu ei. 
Mulțumesc și apreciez timpul alocat cererii mele!?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Contra, nu ai experienta nici pe sv, nici in cod-uri. Nu-mi imaginez cum ai putea da tu verdictul final intr-o reclamatie de aim, lag.cs, antistun etc.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, slade said:

Contra, nu ai experienta nici pe sv, nici in cod-uri. Nu-mi imaginez cum ai putea da tu verdictul final intr-o reclamatie de aim, lag.cs, antistun etc.

Nu e vina ei bro ,daca ar fi existat niste conditii pt cererea de capitan nu s-ar mai fi apucat toata lumea sa faca cereri insa asa ei incearca ca vorba aia nu le-ar sta rau cu capitan ,referitor la voturi ,lumea voteaza cu cine se intelege mai bn pe server si spun cuvinte frumoase despre ei dar sunt jucatori care voteaza si cu cap,acum urmeaza sa vedem daca vor iesi cei care merita si fac ceva pt server sau altii pe vorbe frumoase si prietenii desii data trecuta am fost placut suprins ,au iesit jucatori vechi cu experienta in functie ,probabil asa va si si acum ,contra,nu esti o persoana rea ,toxica insa totusi rankul de capitan implica mai multe lucruri decat sa te intelegi bine cu lumea pe server + ca nu prea te-am vazut sa dai atentie jucatorilor care au nevoie ,mai mult la caterinca cu prietenii . (PS : vad ca exista aceste cerinte pt functie dar nu prea le ia lumea in considerare)

Edited by [Loyal.p]Marian
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...