Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cer iertare, Pulse


pul$e

Ma iertati?  

63 members have voted

  1. 1. Ma iertati?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ura pe care o ai tu sunt doar niște cuvinte prostești pentru mine nimic altceva. 

Îți dau pro deși ai cautat sa ma iau de tine pe grupul de disc acum o luna și cv pe server nu prea te-am mai văzut asa ca rămâne pro. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Imperialist said:

Ura pe care o ai tu sunt doar niște cuvinte prostești pentru mine nimic altceva. 

Nu am inteles bine ce ai vrut sa spui in prima faza, dar daca imi accepti scuzele, iti multumesc enorm. Eu atat caut, doar scuze pentru ca vreau sa fiu in regula cu cominutatea, sa arat ca mi-am dat seama ca am gresit si cer scuze pentru a va arata ca stiu ca am gresit. Multumesc inca odata!

Edited by sunteu.m8
Link to comment
Share on other sites

Pentru Theo chiar ma supar.. 

Pai ba, sa nu ma chemi si pe mine..? 

Veneam sa-ti zic ca nu se merita.. Sincer, usor usor adevarul se adevereste in timp. 

Ma uit la naspetele astea 2, selleya si iulia :)),actuale blacklist si asta explica tot. 

 

Dar  mai bine sa ne vedem gunoiu in ochi. Ti-ai cautat-o...chiar daca unele persoane si-o merita, nu trebuie sa le dai satisfacția sa devii ce vor ele. 

Pro. 

Edited by [esu.familia]Slayer_
  • Like 2
  • Haha 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Mi s-a părut ciudat să mă văd tag-uită pe aici, deoarece nu mă așteptam la niște scuze, mai mult la o ironie specifică ție. Apreciez că totuși ai realizat că ai greșit și că nu trebuie mereu să fii cu turma, deoarece te pierzi prin ea. Știu foarte bine că o făceai din cauza anturajului dezolant, în fapt, nici nu ai avut prilejul de a mă cunoaște. Învață înainte să judeci, să cunoști persoana, vorba aia, “Gunoiul unuia e comoara altuia”. Oamenii nu se schimbă, maxim realizează ce inepții fac și încearcă să le corijeze și să devină o versiune mai bună, care îi aduce de la sine și chestii faine. Nu mă mai lungesc...

Ai PRO de la mine, cu rugămintea să lași toxicitatea acolo unde ai găsit-o. 
?✅

Edited by PrincessA
Am uitat o virgulă, scz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Când am citit puțin cererea ta mi s-a parut că faci mișto însă noroc că am citit absolut tot și mi-am schimbat părerea.

 

 

Nu stiu ce să zic, nu prea te înghițeam că erai toxic și aveai anturajul ăla însă dacă se schimbă situația fii sigur că ai susținerea mea.

 

 

Rămân la decizia asta :pro:

 

 

Sper că ai învățat ceva din faza asta cu anturajele.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro pentru pulse,s-a schimbat,nu mai e toxic

te astept la gwar frate

Link to comment
Share on other sites

Pro din partea mea.

Anturajul a fost de vină asta e..Se mai intampla toti meritam a 2 a sansa .

Te stiu de baiat bun, postai si mod pack uri faine deci de ce nu? n ai facut ceva care sa afecteze gameplay-ul de pe sv.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Big PRO ! cel putin cu mine ai fost un baiat fines si de treaba ,bafta multa puls

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, sunteu.m8 said:

NICKNAME: Pulse

AKA COMPLET: m8canica ( cont pe care am luat si ban 300 )   

VECHIME:  2013 pe acolo daca nu uit

MOTIVE BLACKLIST:  Mi-am batut joc de Selleya, PrincessA si theo

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:     In perioada de craciun

MESAJ:     Bunaseara, sincer nici nu stiu cum sa incep. Abea am deschis calculator-ul dupa luni intregi cred, si abea merge. Daca este cineva care vrea sa stie de mine, vreau sa va spun ca sunt bine, muncesc si merg la scoala, am o relatie si e totul ok. Vreau sa imi cer scuze fata de comunitate, pentru prostiile mele facute, nu incep sa va spun ca "m-am schimbat" ca te schimbi fara sa iti dai seama, dar vreau sa va spun sincer ca mi-am dat seama ca am gresit, si cer doar iertare. Am un istoric normal, putin urat, dar e la fel ca multi de pe aici. Am fost codat, am avut un comportament de un copil, am avut admin, mi-am dat self busted, si dupa am luat si bl :)) M-am reapucat luand un-bl, mi-am vazut de treaba 2 ani ( cred ca atat aveam de cand am luat un-bl ), nu am avut coduri, ba chiar am postat mai mereu clip uri cu mine cand joc ca sa va demonstrez ca nu am nimic, fix pentru a evita ban-uri, si multa cearta. Pana de craciun am fost cuminte, dar dupa mi-am facut un anturaj foarte naspa sa zicem, vreau sa zic ca sunt un baiat care se lasa usor dus de oameni, si am inceput sa fac cea ce faceau ei. Eu nu vreau sa le spun numele ca mna, e treaba lor, nici nu stiu daca se mai joaca. Ei ce faceau? Isi bateau joc de Ana, Theo si Selleya, si am inceput si eu sa imi bat joc de ele pana am ajuns sa fac un clipulet care l-am si postat, si de acolo am luat blacklist pentru bullying. In acea perioada aveam probleme si cu @bkp, si sincer abea mai stiu de ce, stiu ca-i facusem si reclamatie dar prost ul eram eu ;). Infine bkp, mii de scuze iti cer pentru tot ce ti-am facut, mii de scuze imi cer si fata de @PrincessA , Selleya ( nu gasesc tag ) si Theo ( la fel, nu gasesc tag ). Dupa ce am luat bl, o saptamana si cateva zile stiu sigur ca intram mereu cu vpn ca sa bag aim pe playeri, pentru ca eram "nervos" daca putem zice, poate pentru fapt ul ca am luat bl. Imi bateam mereu joc de @Imperialist pentru ca numai el imi dadea ban si ai spuneam ca "n-are viata" doar pentru fapt ul ca-l vedeam pe samp toata ziua, uite @Imperialist imi cer scuze si fata de tine pentru tot ce ti-am zis si facut, pentru ca cea ce faci tu cu viata ta, unde si cum, nu este treaba mea, si am fost un idiot sa ma bag sa spun cuvinte unde nu imi fierbe oala. La fel, am uitat sa mentionez, imi cer scuze fata de cele 3 fete si bkp pentru tot ce v-am facut, pentru clipulete si pentru comportament-ul meu de frustrat ce am avut. Imi cer scuze din nou fata de toata comunitatea pentru storic-ul meu, pentru toate fazele urate pe care le-am avut cu cineva pe care nu mai tin minte, imi cer scuze fata de @RuNix pentru ca am facut prostii pe comunitatea lui ca un dobitoc, si imi cer scuze din nou pentru acea saptamana urata unde luam ban de la @Imperialist pentru ca foloseam aimbot pe voi. Sunt de parerea ca nu poti scoate un om de pe un joc, nu cer sa ma iertati pentru liber la joc, sunt de acord cu fapt ul ca e normal sa fii pedepsit pentru necazurile pe care le faci, si fix de asta sunt aici sa cer iertare. Nu cer voturi de DA, nu cer absolut nimic. Chiar daca o sa iau respins, vreau doar sa ma credeti ca am ajuns sa-mi dau seama ca eu am gresit, si ca vreau doar iertare. 

 

Am scris scuzele mele inainte de tot, doar pentru ca sper sa fie citite de voi. 

 

Daca vreti sa-mi cunoasteti istoric-ul, uitati aici. M-am apucat de acest joc de multa vreme. Am fost politist d-ala care va fugarea pe strada cu inf u si cu sirena pana am ajuns sa dau de gang uri. De atunci am inceput sa fiu toxic ca player. Am dat de Danger Killers. Pe timp uri eram eu, LuCKY, Vlady, Claws, StarK si ReNeXxX. Pe atunci am bagat aimbot ul si am dat cu el timp de 8 luni asa, pana m-a prins ilikeyou ( Lovin ) si mi-a facut o reclamatie de mai mare frumuseata, si evident am luat ban 300 ( nu blacklist ). Dupa vreo 5 luni am luat un-ban de la staff, am inceput sa invat sa joc fara, am inceput sa ma filmez si cand dadeam de playeri d-aia iar al bagam :)) . La ceva timp m-a lasat Buzz sa iau admin, ca se bagase faza cu admin daca aveai istoric curat sau ceva de genu, si evident i-am cerut permisiunea, si mi-a dat semnal verde. Am luat admin, mergeam tare prost cu el, aveam reclamati peste reclamati pentru mute, jail si alte comenzi folosite aiurea, sau fara dovezi. O zi eram la /de, ma filmam ca eram zmeu si aveam aimu on, un silent d-ala curat care sarea tinta usor pe player, si mi-am dat self ca prostu si am si postat clipu pe forum :)) si uite asa am ramas si fara admin. De atunci nu mai stiu ce am facut, imi amintesc ca am ajuns sa joc fara si cred ca din perioada aia am inceput sa postez mai mult pe yt dovezi peste dovezi, gwar uri peste gwar uri, ca sa vada lumea ca stil ul meu de joc nu s-a schimbat, si ca joc la fel, si am incercat sa arat si faze untre trag cu tinta libera ca sa arat ca nu am nici silent sau ceva de genu, in caz ca va intereseaza sa vedeti cum joc, poftiti: (32) Alex - YouTube . Dupa ceva vreme, din rautate sau ce aveam eu in perioada aia, am scris pe /vad mare si frumos ca imi bag pl in comunitate si cu frumosu am luat blacklist, era si normal :)) . Am fost iertat, acm 2 ani sau 3 , nu mai stiu. Am facut o fapta buna, mi-am cerut si scuze fata de toata lumea, si de atunci nu am mai avut probleme de genu, am fost mai cuminte, am avut relatii bune cu toata lumea, fara ura, pana de craciun. Si cam asa a fost aventura mea pe rss.

 

Va mai cer scuze inca odata, nu cer liber la joc, mai mult ca sigur o sa iau respins, dar vreau doar sa fiu iertat. Desigur am sa revin cu o cerere in viitor daca nu o sa fiu iertat de staff acum, dar intre timp vreau sa fiu iertat de voi, sa ma credeti ca mi-am dat seama ca am gresit si tot. Cer iertare. Seara frumoasa tuturor            -Alex 

 

 

Nu meriți să fii iertat după câte ai făcut, poate nu acum. 

Nici n-am chef să citesc la fel cum nici ție nu ți-a păsat de consecințe sau de alți jucători și modul în care le iritai, mă iritai. 

Degeaba te ascunzi după cuvinte și-mi bagi paragrafe iar chestia *m-am schimbat*, cum te-ai schimbat?.. De ce acum?.. 

Too late, toxic ai fost, toxic rămâi. 

 

  • Dislike 5
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

proooooooo

Ai fost mereu un baiat de treaba,haios si un prieten bun

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

pro, aveai modpack-uri faine, si esti si de treaba din cate-mi amintesc

Link to comment
Share on other sites

Proo lol, nici nu am știut ca ai bl, am crezut ca te-ai lăsat, ți-a luat cv sa scrii textu ăsta :))

 

Link to comment
Share on other sites

pro ba ești un băiat bun

Link to comment
Share on other sites

nici eu nu stiam ca ai blacklist

baiat ok, toxicitate de nivel scazut, s-a umflat si in el orezul odata si a facut caterinca la momentul nepotrivit, bine ai revenit !

 

Link to comment
Share on other sites

pro la fratele mocanica 

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc tuturor pentru cuvintele spuse si pentru sustinere, nu reuscesc sa va dau +1 pentru fapt ul ca sunt de pe telefon, sau creca pentru ca contu asta de forum este abea inregistrat. Oricum va multumesc din nou. ❤️

Link to comment
Share on other sites

:pro:

Baiat cuminte. Merită o șansă! 

Mult succes, Pulse! :protest:

Link to comment
Share on other sites

Prea multe iertari si tie, la fel ca la heine ăla, @DjAndy stie despre ce vorbesc, omul nu se schimba asa usor mai asteapta ca este mult prea devreme... 

contra

 

Seara faina!

Link to comment
Share on other sites

Daca lumea te vrea aia e, inainte erai baiatu ala plecat dar educat, ia vezi poate revii la comportamentul ala ca e mai ok.

Nu vei primi nimic inapoi, totul de la 0.

Acceptat. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...