Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


In legatura cu codatii..


Zowlll

Recommended Posts

 Reclamatie MAIDEN - Mute aiurea - Reclamatii Admini - Romania Super Stunt - Forums (rss-ro.com)

 

Pai baiatu pune la dovada clar ca foloseste s0b sau stiu eu ce e aia ( chestia aia de jos cu aim ,freeze si ce mai ii pe acolo ) , si nimeni nu zice nimic in legatura cu asta? 

 

Intreb numa , n-am nimic cu nimeni :) , da nu mi se pare deloc ok :) , adica ce cacat , sansa de a juca cu aim/avantaje ilegale la degetul mic.

 

PS: De cand n-am mai jucat eu , mi se pare incredibil cu cata obraznicie joaca 30-40% din server cu aim si tot ce se poate...majoritatea admini :) 

Edited by Zowlll
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zowlll said:

 Reclamatie MAIDEN - Mute aiurea - Reclamatii Admini - Romania Super Stunt - Forums (rss-ro.com)

 

Pai baiatu pune la dovada clar ca foloseste s0b sau stiu eu ce e aia ( chestia aia de jos cu aim ,freeze si ce mai ii pe acolo ) , si nimeni nu zice nimic in legatura cu asta? 

 

Intreb numa , n-am nimic cu nimeni :) , da nu mi se pare deloc ok :) , adica ce cacat , sansa de a juca cu aim/avantaje ilegale la degetul mic.

 

PS: De cand n-am mai jucat eu , mi se pare incredibil cu cata obraznicie joaca 30-40% din server cu aim si tot ce se poate...majoritatea admini :) 

=))))) daca cauti s0b pe net primu rezultat e cheatu lu ala

Link to comment
Share on other sites

A primit ban dupa 2 min de la postarea reclamatiei ))

2021-04-06 14:44:34 Katasaki has been banned for 10 days by Admin skivo.. Reason: sob
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Și-a instalat s0beit deoarece îi place cum apare kill listul, răutăcioșilor :)) 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nici nu ii mai intereseaza ma frate de nimic direct cu s0b u la inaintare , ca asa-i fain. :)

 

Bine Maiden , am vazut ban u in postarea initiala da n-am fost atent la data.

 

Admini buclucasi , aveti grija cu dovezile pentru ban si astea ca va cad coadele ;) 

Edited by Zowlll
Link to comment
Share on other sites

Zowl m-ai cauti nicknames  pe tpu ? sau il suni pe sweetlol :)) xD

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zowlll said:

respect slayer originalul

Ai crescut tu si nu mai intra cum intrau de mult  :)) Sunt acelasi :(

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Ai crescut tu si nu mai intra cum intrau de mult  :)) Sunt acelasi :(

ai dreptate sa mor de nu asa e merge mintea la baiatu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...