Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamație [T4L.OuTlawz]ALON$O. - aimbot


RobyRey

Recommended Posts

Jucătorii care postează reply la această reclamație dar care nu au nici o legatură cu reclamația vor primi ban.

Nume pe RSS: RobyRey

Numele reclamantului: [T4L.OuTlawz]ALON$O.
Motivul reclamației: aimbot
Dovezi: 

 

Edited by RobyRey
  • Like 8
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Doar eu nu observ gestu cum trage cu sawn-off'u si se duc toate gloanțele spre roby de fiece dată? Zici ca trage automat..

E aimbot curat..

Așteptăm părerile și celorlalți. 

Link to comment
Share on other sites

Asta-i ăla care te face ,,ez'' când te omoară cu aimul...

De curând i-a expirat banul de 150 de zile luat tot pentru aimbot; în prima zi când a revenit mi s-a părut și mie trage ciudat și i-am spus -l scoată. Reacția lui ,,Nu mai joc cu aimbot'' ... păi logic nu, ăsta e silent aimbot toată ziua, ai evoluat :))

Link to comment
Share on other sites

Sincer, mi se intampla si mie sa vad jucatori fara animatia aia de intins, poate sa fie de la un ping prea mare, mai ales ca dovada era de ieri cand a luat si flood firma de hosting ( au picat toate sv mari awake, ionel etc ). Cine stie, poate sa fie poate sa nu fie, eu unul sunt 50/50, depinde cat ping a avut.

Link to comment
Share on other sites

Alonso imi e un bun amic pe sv cu care ma inteleg. Totusi nu o sa ma feresc sa zic ca trage ciudat. Si da, argumente nu prea ar avea sa contreze aceasta reclamatie pentru ca vine dupa un ban de 150 tot pt aimbot. De tras, trage ciudat. Uneori nu nimereste nimic cu sawnoff si alteori nu ii da nici o sansa lui Roby. Pare a fi aim, dar totusi sa asteptam poate a filmat aceste batalii cu Roby si se scoate :)) Sa ii mai dam cateva ore poate nu a apucat sa isi vada reclamatia.

Link to comment
Share on other sites

Din unghiuri moarte el da maxim damage :)) ambele shots intra in Roby de cele mai multe ori...

 

Si faptul ca animatia nu se vede atunci cand trage,asta lasa de gandit . De obicei vad asta la aia care dau cu auto . 

 

Daca Roby a facut reclamatie,nu a facut-o degeaba ... Parerea mea,Alonso aici nu e clean.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma gandesc bravo Roby Destept mare esti tu as mai vrea o dovada te rog multumesc anticipat

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SauroN. said:

Ma gandesc bravo Roby Destept mare esti tu as mai vrea o dovada te rog multumesc anticipat

 

În video lui Roby se arată clar ai silent în plm. Ai vreun video în care poți dovedi nu ai /aimka sau nu ca știu dacă te banez 150 când te văd. Mai lasă figurile astea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A pai aimka nu am dar faza e că era un bug vizual si de tras no recunosc o fost aim dar a fost din greseala ? Eu sper sa se inteleaga promit nu mai utilizez jur pe Rosu

Jur pe Blacklist urmatoarea data de se intampla ??

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

   Of... Chestia e că, de obicei, nu merg așa departe să fac o reclamație pe forum (cum bine a punctat Slayer) legat de unul care joacă suspicios. De obicei folosesc ca tot omul /report sau spun ceva în vipchat ca să nu mă obosesc. DAR când văd aroganți care după ce bat pe unul ȘI mai și reacționează cu un tupeu fantastic, deja e o problemă. N-a fost cazul aici, însă. Deja văd cum începe din nou discuția despre „playeri toxici” și n-am chef să scriu aici un pomelnic mai mare decât ăsta. Îmi pare rău că nu am ss-uri legat de treaba asta cu impertinența în ceea ce te privește (precum a adăugat pe aici Rockerul) că, din nou, n-a fost cazul, dar probabil dacă cererea asta cumva o să fie respinsă, când ne mai vedem pe server sau nu neapărat cu mine, o să te mănânce la un moment dat să comentezi unuia cu care care faci dm. Din ce observ ai în „palmares” că ai mai comis-o în trecut, deci nu-ți recomand să comentezi aiurea. Legat de treaba că nu se vede că țintești (că a zis Peet ceva mai devreme), nu mă deranjează așa tare, cum mă deranjează posibilul aim în sine. deși n-am mai văzut așa ceva înainte la nimeni. Totuși, se vede ceva la 5:04 legat de treaba cu țintitul. 

   În fine, ca să închei într-o manieră directă: stai drq în banca ta și du-te de te joacă pe servere unde ai voie să trișezi și unde îți permit alții să le comentezi cu tupeu și nesimțire. Aici n-ai ce să cauți. Iar ce am scris cu roșu e valabil pentru toți ăștia de pe aici care vă știți, sau, mai bine, vă credeți smardoi, șmenari sau alte forme d-astea de persoane care dăunează grav sănătății morale și bunului simț.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SauroN. said:

A pai aimka nu am dar faza e că era un bug vizual si de tras no recunosc o fost aim dar a fost din greseala ? Eu sper sa se inteleaga promit nu mai utilizez jur pe Rosu

Jur pe Blacklist urmatoarea data de se intampla ??

Ai mai primit ban de 2 ori in trecut, + data asta eu zic ca e de ajuns. Ai primit de fiecare data 150.
De data asta nu mai e asa. Ai recunoscut, dovezi clare, aia e. 300 cine il prinde, asum eu awp.

Link to comment
Share on other sites

Just now, R. Bartleh Cummings said:

Cine îl vede ban 150 by RockeruL

Nu stau la discuții.

Eu zic 300. A avut deja 150 si nu i-a ajuns. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3JvNGy3.png

Multumim pentru participare

 

lock.

Edited by MΔIDEN
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • MAIDEN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...