Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Propunere


th3b3st

Recommended Posts

Nick-ul :[T4L.OuTlawz]th3b3st

Ideea : propun sa va rezolvati bug-ul din baza

Ce imbunatatiri ar aduce aprobarea propunerii? : 

dragi prieteni din gangul CP, cum doriti sa va omor daca stati la sniper acolo si nu luati hit ?:*

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nu e niciun obiect, arata ca eu ii dau hit, dar nu ia dmg.

Link to comment
Share on other sites

e un gard invizibil acolo tu trebe sa ne dai la cap ca sa luam hit ca juma de corp e acoperit de gardu ala

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

sa-mp-147.png

?

Si e de mirare ca nu a trecut prin mana mea harta, direct la runix.

Eh, aia e, am sa mut capture si cu asta basta.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DjAndy said:

sa-mp-147.png

?

Si e de mirare ca nu a trecut prin mana mea harta, direct la runix.

Eh, aia e, am sa mut capture si cu asta basta.

Si la sniperu' asta si la celalt ca sunt la fel.

Link to comment
Share on other sites

@DjAndy de ce sa fie mutat capture? Este un un loc specific gangului, ca acolo sa fie capture, eu nici nu am stiut ca exista aceste protecții, pe ele le poti scoate dar nu sa îmi fie pus capture ascuns într-un colt, la gangul LA de ce sa permis fara un gate ceva? Ăia daca dau capture continuu până într-un final își iau baza deci sa nu ne grăbim cu genul de lucruri.

 

La sniperul de deasupra capture iei hit foarte usor, la ăla de departe iei hit doar în cap deoarece doar capul se vede, prea multe restricții, deja nu mai este un joc fair play, se ușurează prea mult șansele de a cuceri un teritoriu.

De ce nouă nu ne-a fost permis sa ne punem teleport sus la capture si celorlalte ganguri sa aibă teleport direct lângă capture? Lasă așa cum este și nu vă băgați nasul unde nu aveți treabă, pentru un teritoriu trebuie sa lupți nu sa vii sa il capturezi in 3 oameni in 40 sec și sa pleci.

Edited by peet
  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...