Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi pare rau-HULKIE


bicu

Revin sau?  

23 members have voted

  1. 1. Revin sau sal?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME: HULKIE47

AKA COMPLET:HulkAkaMicuPrinzz

VECHIME:2014-2015.

MOTIVE BLACKLIST:Teapa+Spargere conturi.

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:Acum 24h.

MESAJ: Consider ca mi-ati auzit de prea multe ori scuzele, si nu mai are rost sa-mi scriu iar toata povestea, am sa las la latitudinea voastra daca vreti sa revin inapoi sau nu.
(As prefera ca GM sau Guardian sa nu-mi inchida cererea, nu vreau sa fac pe reclamatii ca va credeti voi superiori, doar cei cu Rosu sau Verde in nume au ultimul cuvant)

*AS PREFERA CA DOAR CEI CARE AU JUCAT IN PERIOADA IN CARE AVEAM UNBLACKLIST SA-SI DEA CU PAREREA*

  • Like 5
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Shit 4
Link to comment
Share on other sites

Pro ești fratele meu hai in t4l dacă revii te iubesk 

love from sebitzu to sebicu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ce plm mai faci cerere, stii doar ca esti ultimul gunoi de om disperat dupa atentie

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum mai ai indrazneala sa faci cererea asta , dupa cate ai facut ))

Nu-mi permit sa vorbesc urat pe forum ca ti-as spune cum esti tu defapt..

Intrii undercover in fiecare zi si iti bati joc de playeri

Atitudine toxica

Jigniri asupra staff-ului si a serverului

 

Mai bine i-as da lui Bloody unbl decat tie )) 

:contra:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@[T4L.OuTlawz]GreeN *AS MAI PREFERA CA DOAR CEI CARE AU JUCAT IN PERIOADA IN CARE NU AVEAM BLACKLIST SA-SI DEA CU PAREREA*  
Cer mult?

 

  • Dislike 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

:pro:Te-ai schimbat mult, nu mai esti acel "copil" care injura toata lumea, esti mai matur, mai calm si mai linistit, spor!

Link to comment
Share on other sites

Just now, bicu said:

@[T4L.OuTlawz]GreeN *AS MAI PREFERA CA DOAR CEI CARE AU JUCAT IN PERIOADA IN CARE NU AVEAM BLACKLIST SA-SI DEA CU PAREREA*  
Cer mult?

 

pot sa imi dau cu parerea despre cine vreau eu atata timp cat tu faci cerere de unblacklist pe comunitatea pe care joc eu. sunt un jucator normal, doar ca am fost in situatia ta. respect regulamentul, nu am grade ce nu imi sunt permise. care e problema? doare atat de tare adevarul si te deranjeaza ca ti-ai bagat picioarele in toata comunitatea asta si acum realizezi si tu ca nu prea sunt sanse sa iei unblacklist? poor baby. e okay bro' :)) stai linistit. exact asa imi faceau si mie cand aveam blacklist si faceam cereri. roata se intoarce. si toate bagarile alea de pl si toate masculinitatile alea pe care le aratai cand intrai undercover si incercai sa gasesti tu jigniri pentru mine sau pentru oricine altcineva, te-au adus iar aici. si o sa te tina aici mult si bine. dar iti urez succes, poate coboara vreun inger cer si face cumva si primesti unblacklist. last comment here. 

Link to comment
Share on other sites

Direct :contra: 

Motiv : Ai facut de toate și tot nu te-ai calmat .

Link to comment
Share on other sites

Pro, frate, barba n-are muschi

Link to comment
Share on other sites

@bicu ce reguli impui tu aici? Auzi la el. 

Ai tupeu mare sa crezi ca ai vreo șansă la unblacklist după tot ce ai făcut. 

Contra

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

contra lol , altii implora pentru iertare si promit luna de pe cer,in timp ce tu ai si pretentii "sa voteze doar cine a jucat cand n aveam bl" "revin sau sal" ,sal sa fie arogantule.. :)) ps: nu mai sparge conturi si nu ti mai da cu parerea despre staff

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Bonel si ce ai fi vrut sa auzi?aceleasi scuze pe care le-ati mai auzit de inca 10 ori?nu ti se pare cam mult?am zis sa fiu cat mai smart si sa nu ma complic cu alte scuze pe care deja le-ati mai auzit.
@Imperialist nu am tupeu, e o preferinta, nu o regula impusa de mine, prefer sa-mi raspunda cei care imi stiu situatia decat un jucator cu cont pe forum de 3 zile si la care-i dai tu sau oricare altu 10 gems sa-mi dea contra.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, bicu said:

@ALPacino #DBPN nu cred ca te-am jignit in vreun fel ca sa ma ataci dintr-o data :) .

tu ai tupeul sa imi zici asta cand ma instigi pe discord? bai asta, sa se pise tot RSS pe canalu tau de youtube si pe tine, esti un jeg arogant, asta esti, nimic mai mult, nimic mai putin. 

Link to comment
Share on other sites

@ALPacino #DBPN daca eu ma pot abtine sa nu te jignesc, tu de ce simti nevoia sa o faci?2 maini si 2 picioare avem amandoi bro.

Link to comment
Share on other sites

Fix tu te-ai decis sa pui conditii si preferinte ......si mai faci si reclamatii???

 

Pleaca ma de aici ..lock.

 

ia , mai fa reclamatie acum

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • MAIDEN locked this topic
On 3/7/2015 at 8:16 PM, RuNix said:

CONDITII PENTRU A FACE O CERERE:

- Minim 3 luni* de la ultima interactiune de orice fel cu comunitatea, daca ai luat blacklist pentru hack-uri, dar nu ai cauzat alte probleme.

- Minim 6 luni* de la ultima interactiune de orice fel cu comunitatea, daca ai luat blacklist pentru hack-uri, dar ai si avut un comportament aiurea, dupa sau inainte de blacklist, sau daca ai facut alte probleme in comunitate (injuraturi, razbunare cu ban-uri pe server/forum, jucat in continuare pe server cu hack-uri, tepe sau orice ca sa sfidezi tu adminii, etc) 

Pe care dintre ele ti s-a parut tie ca le respecti? Dupa ce ca ai sansa asta, si nici macar nu sunt mare branza de conditii, mai vrei acu sa sari si peste ele.

Faci o alta cerere peste fix 6 luni, doar daca iei o pauza de la comunitate de fix acum, altfel vor fi 6 luni si maine si poimaine si peste 1 luna si la infinit vei ramane cu blacklist. Cine nu respecta conditia asta cu X luni inactivitate completa, nici unblacklist-ul nu e de el.

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...