Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze [esu.familia]Anger


[RSS]Anger=D

cerere un ban Anger=D  

33 members have voted

  1. 1. UN-BANNED


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME:  [esu.familia]Anger

AKA COMPLET:   [RSS]Anger=D

VECHIME:    2013

MOTIVE BLACKLIST:    aim

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:     mi-sa zis sa revin de paste, dar am zis sa mai astept o perioada mai lunga.

MESAJ:    Vreau sa revin si eu pe aceasta comunitate, aici am multi prieteni joc din 2013, pana in 2019 incoace, nu am gresit, din cauza la unor admini unor jucatori care nu ma lasau in pace cautau motive sa scape de mine, sa mi faca reclamatii si etc, ma spionau, pana la urma sa aratat un video de 5-6 secunde in care "a sarit glontu direect in cap"... se putea si dela noroc, ca mna nu mereu reuseam sa le dau hs, el filmand doar 5-6 secunde alea, asa s-a inteles, dar daca filma dela bun inceput,probabil mi-se zicea ca GR4H, e bun la dm nu are aim. si ce sa mai zic, ala se vedea dela o posta ca are walhack si tinta  dar dadea vina pe animatia dela skin. 270 si 92 sau cat era,ce sa mai zici nimic de zis, ei find impotriva mea ca au format echipa, sau planuit, pana la urma a invins, am luat o pauza, am facut iar cerere dupa un ban si iar, si tot mi-sa zis sa revin dupa 3-4 luni sau nush cand, nu am mai revenit nici atunci, ca deja stiam ca daca o fac dupa 2-3-4 luni am sanse sa iau respins, am zis sa revin dupaa moolt timp, NU AM BLACKLIST, cu siguranta voi evita vizuale  skinurile animatiile si toate cele care pare, ca ai chiar daca faci fast c-bug 6/7 5/7 cum faceam eu . 

DORESC SA REVIN SA MA JOC CU PRIETENI, SI SA INVAT ALTI PRIETENI DE-AI MEI, RSS 4 FUN, cu toti am gresit alti au ajuns si la blacklist au fost iertati,oare eu ?, nu am intrat cu conturi random, si foarte rar pe forum, deci am respectat decizia. 

Edited by bkp
add POLL
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg faci cerere de unbl de pe contu tau principal ?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ALPacino #DBPN said:

Tu nu ai luat unbl acm 5 luni si dupa ai luat iarasi bl pt aim? Eu asa tin minte.

a luat ban 150, a facut cerere si a luat unban,dupa a fost prins iar cu aimbot, si a luat blacklist

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, [esu.familia]Darius said:

a luat ban 150, a facut cerere si a luat unban,dupa a fost prins iar cu aimbot, si a luat blacklist

A okay, contra si sa ramana la blacklist.

Link to comment
Share on other sites

vin sarbatorile, sa fim mai buni

Link to comment
Share on other sites

ba, tu chiar ai o problema, la modul cel mai serios, ai dezacorduri grave, + ca ai in jur de 20 de ani daca nu ma insel, fa ceva cu viata ta lasa sampu', maturizeaza-te
contra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, [esu.familia]Anger=D said:

NICKNAME:  [esu.familia]Anger

AKA COMPLET:   [RSS]Anger=D

VECHIME:    2013

MOTIVE BLACKLIST:    aim

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:     mi-sa zis sa revin de paste, dar am zis sa mai astept o perioada mai lunga.

MESAJ:    Vreau sa revin si eu pe aceasta comunitate, aici am multi prieteni joc din 2013, pana in 2019 incoace, nu am gresit, din cauza la unor admini unor jucatori care nu ma lasau in pace cautau motive sa scape de mine, sa mi faca reclamatii si etc, ma spionau, pana la urma sa aratat un video de 5-6 secunde in care "a sarit glontu direect in cap"... se putea si dela noroc, ca mna nu mereu reuseam sa le dau hs, el filmand doar 5-6 secunde alea, asa s-a inteles, dar daca filma dela bun inceput,probabil mi-se zicea ca GR4H, e bun la dm nu are aim. si ce sa mai zic, ala se vedea dela o posta ca are walhack si tinta  dar dadea vina pe animatia dela skin. 270 si 92 sau cat era,ce sa mai zici nimic de zis, ei find impotriva mea ca au format echipa, sau planuit, pana la urma a invins, am luat o pauza, am facut iar cerere dupa un ban si iar, si tot mi-sa zis sa revin dupa 3-4 luni sau nush cand, nu am mai revenit nici atunci, ca deja stiam ca daca o fac dupa 2-3-4 luni am sanse sa iau respins, am zis sa revin dupaa moolt timp, NU AM BLACKLIST, cu siguranta voi evita vizuale  skinurile animatiile si toate cele care pare, ca ai chiar daca faci fast c-bug 6/7 5/7 cum faceam eu . 

DORESC SA REVIN SA MA JOC CU PRIETENI, SI SA INVAT ALTI PRIETENI DE-AI MEI, RSS 4 FUN, cu toti am gresit alti au ajuns si la blacklist au fost iertati,oare eu ?, nu am intrat cu conturi random, si foarte rar pe forum, deci am respectat decizia. 

Nici acum nu uit ca ne faceai pe toti slabi, ca ai invatat sa joci dintr-o data dm, erai la acelasi nivel cu aia 'mari' sa zic asa, buza in buza... :))  

Link to comment
Share on other sites

Da Pentru ca nu am blacklist.

Am respectat deciizile luate, si nush, dar Sandwave si alti de mai sus au avut blacklist pentru alte kkturi si nu odata, si mna ii vad prezenti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am observat la cererea lui Bloody ai votat nu vrei primească o nouă șansă... cu ce ești tu mai breaz decât el -ți permiți votezi nu, tinând cont tu fără aimbot nu poți juca? E posibil ți se mai dea o șansă, dar eu unul nu te văd prea bine de pe acum.

 

Cine vrea punem un pariu de 200 de gems ăsta va lua ban 300 pentru aimbot în maxim două săptămâni, -mi dea un mesaj.

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

:)) singur ai bl si ii zici altora contra ? :)) 

mno, a doua sansa merita toti (nu si a treia) pro

Link to comment
Share on other sites

Doar pt ca a reapărut colțu rușinii nu inseamna ca ia unbl orice imbecil

După mine numai ai ce cauta pe sv,contra

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, R. Bartleh Cummings said:

Am observat la cererea lui Bloody ai votat nu vrei primească o nouă șansă... cu ce ești tu mai breaz decât el -ți permiți votezi nu, tinând cont tu fără aimbot nu poți juca? E posibil ți se mai dea o șansă, dar eu unul nu te văd prea bine de pe acum.

 

Cine vrea punem un pariu de 200 de gems ăsta va lua ban 300 pentru aimbot în maxim două săptămâni, -mi dea un mesaj.

Da si n-ai observat prost, repet nu am avut blscklist doar ban, aveam access la forum, din cate vad bloody mia dat Nu, si el are blacklist, uitandu ma si eu peste cerere lui, am considerat ca nu., asta mi a fost parerea Pentru ca l stiu, altceva?

Edited by [esu.familia]Anger=D
Link to comment
Share on other sites

ehhh ca tot vine pastele,mai e si pandemie eu zic pro mai merge o sansa,chestia cu aimbotul gen pe cap e cam "aiurea" Gen ar trebuii putin gandita,de ce si-ar lua aimbot doar pt HS?:))

Dar si in ziua de azi sunt jucatori,care il rup si nimeni nimic...nu intru in argumente ca mna n-are rost..

 

Pro din partea mea!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]Anger=D said:

Da si n-ai observat prost, repet nu am avut blscklist doar ban, aveam access la forum, din cate vad bloody mia dat Nu, si el are blacklist, uitandu ma si eu peste cerere lui, am considerat ca nu., asta mi a fost parerea Pentru ca l stiu, altceva?

Gândirea asta spune multe despre tine. 

E totuși amuzant cum imd după ce ți-a expirat banul ai luat iar ?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pro meriți o noua șansă 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sorry dar deja voturile de contra sunt majoritare. Revii peste 3 luni cu altă cerere fără a avea interacțiune cu serverul, astfel durata se va dubla, si tot așa. 

Respins, lock.

 

p.s cand revi revi cu cont nou ca toti nu esti tu miezu. Banned

Edited by bkp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...