Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze - MRS


MRS

Unblacklist  

38 members have voted

  1. 1. Vote Unblacklist

    • Yes/Da
      36
    • No/Nu
      1

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME: MRS

AKA COMPLET: -

VECHIME: 7 ani

MOTIVE BLACKLIST: imaturitate

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: aprilie 2020

MESAJ:
Numele meu este MRS, un mic player care a ajuns cunoscut prin video-urile mele legate de comunitatea RSS.

Imi doresc sa imi cer scuze pentru actiunile legate de frustrarile mele, in special lui RuNix si lui Vlady si persoanelor pe care le-am deranjat/jignit.

Am avut o prietenie stransa cu AddyWP in afara server-ului, si vazand cum ne pierdem ce e al nostru m-am cam suparat si am decis sa ma las impreuna cu el.

Joc pe acest server din 2014 (6 ani), cum zice si acest cont si vreau sa recunosc cat de urat am vorbit despre server, mereu m-am simtit bine aici, foarte multe amintiri, prieteni si de aici am inceput tot.

Unele din amintirile mele alaturi de prietenii mei si alti playeri din comunitate (cele mai vizionate clipuri de la mine pe canal):

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pro, MRS! Ai greșit, ți-ai asumat, iar ăsta e un lucru important în formarea ta ca persoană. Sper să revii, daar să fii băiat cuminte! ??

Link to comment
Share on other sites

Da :pro: toți merita până la urmă o șansă sper că ți-ai învățat lecția .

Link to comment
Share on other sites

ti-as da contra numa pentru ca te uiti la anime

 

glumesc

 

 

pro, sa nu va mai lasati anturajele sa va modeleze caracterul sau gandirea.

Link to comment
Share on other sites

pro la fratele mrs 

Link to comment
Share on other sites

Eu de obicei nu prea ma bag sa dau pro/contra la playeri in ceririle de unblk. 

Cel mult, las un vot acolo, mai ales ca nu prea am de zis ceva despre majoritatea. 

Pe multi ii cunosc dupa pr0stia lor ca doar asa s-au facut remarcati.. 

Dar tu esti altfel decat ceilaltisi  cred ca poti si fi si matur, dar nu prea cred ca e cazul pe jocul asta. Ramai pe caterinca :))

Pro. 

Link to comment
Share on other sites

Esti viata mea #1 te pup, succes!

Link to comment
Share on other sites

La fel ca si hareem, iti meriti sansa de a juca inapoi, nu ai facut pagube prea mari. 

Link to comment
Share on other sites

hmm "aprilie 2020"?Poate februarie 2021

 

Dar sa fiu sincer am dat contra inainte pentru ca stiu ca a fost o seara cam "aprinsa" cu mai multi codati si credeam ca ai folosit un limbaj indecent dar nu a fost asa.

Singura chestie gresita este ca ai fi avut vreo legatura cu acel codat dar e doar o banuiala nimic mai mult,asa ca imi retrag contraul din cauza ca te-am vazut doar o data si nu ai cauzat probleme si

PRO.

Edited by Imperialist
Link to comment
Share on other sites

1. DREPTURI:

- Cu o cerere unblacklist acceptata NU ti se vor sterge greselile, NU vei putea reveni ca un jucator obisnuit, NU mai ai aceleasi drepturi! Vei ramane mult si bine doar un fost blacklist!

- Poti juca pe server, vizita forumul, dar NU ai voie sa cauzezi niciun fel de probleme! NU ai voie sa tragi tu la raspundere pe nimeni! Ai voie sa faci o reclamatie, in mod civilizat, cu dovezi si toate cele, dar astepti calm o rezolvare a staff-ului! Nu ai voie sa faci contestatii, nici cele normale din boardul contestatii, nici macar la status update sa iti comentezi tu parerea despre vreo decizie! Esti fost blacklist, pur si simplu ti se permite doar sa te joci respectand regulamentul asa cum ti s-a dat! Nu ti se permite sa ne inveti tu pe noi cum crezi tu ca este mai bine!

- Nu ai voie sa fii toxic! Certurile, mistourile, fie ele cu jucatori obisnuiti si nu cu staff-ul, toate sansele sa iti readuca blacklist-ul.

- In primele 6 luni de la unblacklist, nu vei avea dreptul sa iti cumperi admin sau rank pe forum, deloc. Dupa cele 6 luni, mai vedem, depinde de comportamentul tau din aceste 6 luni si ce istoric ai avut, si doar prin cerere poti afla daca este in regula sa iti cumperi admin, dupa ce trece aceasta perioada.

- Cererea ta unblacklist va ramane postata, nemodificata, si dupa ce ti-a fost acceptata. Nu ai voie sa o stergi sau sa o modifici.

 

2. RECUPERARE CONT:

- NU primesti contul sau orice altceva inapoi, daca ti-a fost sters atunci cand ai primit blacklist!

- Daca ai avut un blacklist mai chill care nu avea neaparat treaba cu ce detineai tu atunci pe server sau pe forum, poate esti lasat sa il recuperezi, daca mai exista, daca nu e bataie de cap, depinde de caz.

- In niciun caz nu vei primi inapoi admin-ul sau rank-ul de pe forum.

 

 

In cazul tau tot de la 0 forum si contul de pe joc. So bagi alt nume si de la 0

 

Acceptat

Succes

 

Lock

Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...