Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze,azerot


azerot=)

Imi permiteți să primesc o nouă șansă?  

57 members have voted

  1. 1. Imi permiteți să primesc o nouă șansă?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Salut Azerot. Te stiu ca pe un baiat cuminte, la locul lui. Hmm, pro de la mine.

Link to comment
Share on other sites

te astept in esu

Link to comment
Share on other sites

Pro fratele nicu,si-a invatat lectia

Link to comment
Share on other sites

Pro pentru Nicu?! Ești un băiat bun, de treabă și față de mine ai avut o atitudine faină, ceea ce cântărește foarte mult în “deciziile” pe care le iau la cererile astea. Succes!!✨

Link to comment
Share on other sites

Pro t4l pauar

Link to comment
Share on other sites

pro panaramo

Link to comment
Share on other sites

:pro: 
sunt doar putin curios cum se face ca deja apar cereri de unblacklist, fix cand a dat runix start la sectiunea asta. hmm..weird. 

Edited by [T4L.OuTlawz]GreeN
Link to comment
Share on other sites

Ti-ai incercat sansa de 10 ori pana acum cu cererile unblacklist, cred ca ti-a venit timpul sa vii inapoi pe server.

Edited by SANDWAVE
Link to comment
Share on other sites

Pro pentru Nik Sun, un baiat cu trei degete la o mana, suta ca un nebun, era un fotbalist perspicace.

Cat timp ai jucat pe contul hitler nu ai avut nici o problema, din cate am vazut eu.. ba chiar ai incercat sa ajuti pe cat posibil scapandu-ne de codati :)) 

Link to comment
Share on other sites

Ar fi trebuit să stai locului și să lași măgăriile văzute la colegii tăi de gang presupun și să fii fost cinstit, dar cu toate astea, ai încercat să fii loial și onest.Ar fi cazul să ne dovedești că nu se va mai întâmpla chestiile astea.Pro din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

Pro la fratele nick este un om de nota 10 si chiar pare ca merita o adoua sansa, nu a facut nimic chiar asa rau

Edited by CoBrA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...