Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere unblacklist BLODDY


ScuzeBLODDY.

Imi mai puteți acorda o alta șansă?   

83 members have voted

  1. 1. O ultimă șansă, va rog


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

pro fratele bloddy,te astept brodaree

Link to comment
Share on other sites

Îți dau pro, dar sper că ți-ai învățat lecția și că nu te vei mai comporta ca un copil de 5 ani. Am avut noi micile noastre divergențe, însă oricine merită o nouă șansă. Ai grijă cum o fructifici! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Asta e textul pregatit de acum un an ? :))

PRO din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

Îți dau un :pro: pe măsură , dar sper sa nu mă dezamăgești și să nu fie vorbe goale .

Link to comment
Share on other sites

Pro t4l pauar

Link to comment
Share on other sites

contra, sifon

Link to comment
Share on other sites

pro, meriti, dupa toate cele 200 de incercari ;)) 

Link to comment
Share on other sites

In ciuda numarului de cereri unde ti-ai exprimat dorinta de a reveni, staff-ul, unii dintre ei cam imaturi sa realizeze ca n-ai omorat pe nimeni, ti-au dat respins la fiecare cerere... 

Ne putem da seama ca tu te-ai schimbat de mult, insa daca staff-ul nu vede, atunci citez: "


Eu cred ca e ambitie si abuz de putere de nu iti dau astia un-blacklist ca daca e sa calculam gravitatia situatiei...avem destule exemple care nu cred ca ar fi meritat un-blacklist..
Pur si simplu unii isi bat pl de sv-u asta avand grade si ca urmare rezultatul e pe masura,70-80 de playeri in zile de sarbatoare."

Pro! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Te-ai schimbat si iti meriti sansa, chiar daca ai mai intrat pe server din an in pasti.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca te-am vazut vreodata pe server de cand joc, nu te cunosc personal, dar te intreb doar asa.. ce rost mai are jocu daca iti bagi cheats? Daca crezi ca esti mai presus decat ceilalti, gresesti, ba din contra, esti mult mai josnic pentru ca nu esti capabil sa ii invingi pe altii.
Din partea mea ai un pro, ai grija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:pro: te astept pe sv sa te mai rup putin la dm :)

Link to comment
Share on other sites

Te stiu de mult,te-ai schimbat ,pro ,meriti unbl

 

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum te-am intalnit pe aceasta comunitate imi pari simpatic si la locul tau.

Din partea mea ai :pro:

Link to comment
Share on other sites

Pro pentru bloody.. cum am zis-o pana acum de nu stiu cate ori, o mai zic si acum.. chiar meriti o sansa, inainte nu te suportam deloc, nu ne intelegeam, eram totali pe langa, dar usor usor mi-ai dovedit ce fel de persoana esti si ca te-ai schimbat in majoritate, cred ca a trecut destul timp de la bl si putem trece peste. Dedicarea ta in cererile de unban si unbl ne da de inteles faptul ca iti doresti foarte mult sa revii. Te astept pe server ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...