Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestație capitani


wester?

Recommended Posts


Nickname: [LA.SQUAD]xWESTER
Topic:https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=51329

http://www.imgx.ro/success.php?uid=201942
Motivul:Awp aiurea,nu stiu cine mi-a dat dar bănuiesc că e de la acel ban,deci stati sa inteleg, voi dati awp cum vreti?Nu i-am pus dovezile pentru ca e dreptul meu,nu are poza,nu sunt obligat să pun nimic,l-am iertat ca am zis ca nu are rost sa stea pe bara,pentru faptul că l-am iertat dati awp?Puteam sa spun doar ca nu are poza si nu pun nimic si gata 

Nu i-am dat ban aiurea cum susțin unii,nu am pus dovezile pt ca le-am sters,da stiu ca trebuie sa le tin pana ia un ban,da si daca nu le ștergem nu mă obligă nimeni să le pun pana nu pune poza cu banul,nici acum nu are poza deci eu nu am fost obligat să pun nimic,hai sa fim serioși daca făcea el reclamatie mai ziceam,dar asa e total aiurea.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa beau un kil de vinnn

 

Link to comment
Share on other sites

Din comentariile tale lăsate la respectiva cerere un-ban reiese că au fost doar niște scuze pentru a te scăpa sa pui dovada pentru că nu o aveai. Puteai spune din start că nu ai dovada, daca chiar asta era motivul și nu se ajungea aici. Încercați să spuneți lucrurilor pe față, fără minciuni și totul o să fie bine. 

Chiar dacă nu ești obligat sa pui dovada într-o cerere in care jucătorul nu a pus poza cu banul, la cererea un-banerilor trebuie să o pui. 

Încă nu știu dacă să îți scot sancțiunea primită sau nu, am ținut doar să te anunț aceste amănunte, așa că, o sa decidă un alt capitan sau general daca rămâi sau nu cu cele 25 awp. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

-25 awp, mai bine tine dovezile minim 2 zile sa zic, dupa daca vezi ca nu face cerere unban sterge linistit tot ce tine de jucatorul respectiv

mai bn zi direct ca n-ai dovezile si "inchidem ochii", aia e se mai intampla, toti suntem oameni, dar deja ti-ai cam "irosit sansa" sa "inchidem ochii" pt asa ceva o perioada de timp  scurta sa zic pt ca-ti scot awp-ul de la cazul asta

lock

  • Like 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...