Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Regula e regulă pentru toți!


Guest

Recommended Posts

3 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Vrei sa îți dau si ție ss uri cum ma face lumea în 2021 și 2020 : așchie, slăbănog, martalog, mâini subțiri etc..

Astea ce mai sunt? Explica mi și nu veni la mine ca nu știu ce ce ce 

 

@Tweet666 ești un martalog care nu are dreptul la admin. 

 

Si tu nu trebuie sa te comporti precum altii. Daca ai fi citit ce ti-am scris ai fi inteles ca in 2021 esti cel mai prost om daca te legi de aspecte fizice. O repet "Mentalitatea face diferenta". Daca tu vrei sa ramai la un nivel sub-mediocru, succes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DROP said:

Si tu nu trebuie sa te comporti precum altii. Daca ai fi citit ce ti-am scris ai fi inteles ca in 2021 esti cel mai prost om daca te legi de aspecte fizice. O repet "Mentalitatea face diferenta". Daca tu vrei sa ramai la un nivel sub-mediocru, succes.

Am înțeles ce ai vrut sa zici dar cum s a nimerit sa te iei fix de mine când i a a comentat, de ce nu i ai dat tag lui Selleya sa ii spui : ba nebuno care ești tu nebuna, de ce te bagi unde nu îți fierbe oala? Pai asuma ți draga mea Selleya ca te bagi ca musca n lapte 

Link to comment
Share on other sites

Just now, [esu.familia]Clau23 said:

Am înțeles ce ai vrut sa zici dar cum s a nimerit sa te iei fix de mine când i a a comentat, de ce nu i ai dat tag lui Selleya sa ii spui : ba nebuno care ești tu nebuna, de ce te bagi unde nu îți fierbe oala? Pai asuma ți draga mea Selleya ca te bagi ca musca n lapte 

Cum ti-am zis. Nu ma intereseaza Selleya. Ea cauta atentie permanenta. Schimba taberele non stop. Azi tine cu unii, maine se duce dupa altii. 

Eu ti-am raspuns tie pentru ca te-ai legat despre un subiect penibil acum. Nu o lua in nume de rau. Sunt printre putinii care nu te-au injurat, ba mai mult incerc sa te fac sa nu te comportii cu alte persoane asa cum se comporta ele cu tine. Atat.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Să mă bucur că am creat atâta vâlvă pe aici ? ? 

Scopul topicului a fost altul,  am primit anumite răspunsuri bune/rele :)) sper ca ne-am lămurit toți.  Nu putem schimba oricum nimic ca na ...nu avem grade .

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Iulia said:

Să mă bucur că am creat atâta vâlvă pe aici ? ? 

Scopul topicului a fost altul,  am primit anumite răspunsuri bune/rele :)) sper ca ne-am lămurit toți.  Nu putem schimba oricum nimic ca na ...nu avem grade .

Morala povesti: sa nu te lovesti de usa si sa nu bei apa de la gaini

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Vrei sa îți dau si ție ss uri cum ma face lumea în 2021 și 2020 : așchie, slăbănog, martalog, mâini subțiri etc..

Astea ce mai sunt? Explica mi și nu veni la mine ca nu știu ce ce ce 

 

@Tweet666 ești un martalog care nu are dreptul la admin. 

 

Dacă nu o făceai grasutza pe lia nu cred ca te făcea așchie cumetre

 

tot amărât ești și vai de tine, fie gras sau slab, dacă erai mai gras erai mai întreg la minte? Serios acum, ești un gușter

 

Si sa te iei de cnv ca e in dbpn e ceva mirobolant adv? Vrei +1 aici ? 
 

sa te iau de un picior sa te fac steag ba orfane, ia te de @Selleya ca e grasutza cum zici tu dar tu ești steag d ala de curse te flutura oricine drq, grasutza așa ai da o limba guștere, milog amărât oligofren ca te a lăsat taica tu pe o sticla de lapte si o punga de semințe 

 

RESPECT ȘI PUTERE DBPN

Link to comment
Share on other sites

Stau si citesc, si ma minunez..., ce va consumati pentru jocuri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, g0d) said:

Dacă nu o făceai grasutza pe lia nu cred ca te făcea așchie cumetre

 

tot amărât ești și vai de tine, fie gras sau slab, dacă erai mai gras erai mai întreg la minte? Serios acum, ești un gușter

 

Si sa te iei de cnv ca e in dbpn e ceva mirobolant adv? Vrei +1 aici ? 
 

sa te iau de un picior sa te fac steag ba orfane, ia te de @Selleya ca e grasutza cum zici tu dar tu ești steag d ala de curse te flutura oricine drq, grasutza așa ai da o limba guștere, milog amărât oligofren ca te a lăsat taica tu pe o sticla de lapte si o punga de semințe 

 

RESPECT ȘI PUTERE DBPN

Oligofrenule ce ai? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [esu.familia]Clau23 said:

Oligofrenule ce ai? 

Tu ce ai sageato, nici Săgeata nu ești ca dacă te trag te bate vantu orfane 

 

te iei de @Selleya ca e grasutza când nu ți a zis nimic de aspect, de ala ca e in dbpn, de ala ca face favorizări (sigur face @rullz #DBPN ca e general csf ești creier)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, g0d) said:

Tu ce ai sageato, nici Săgeata nu ești ca dacă te trag te bate vantu orfane 

 

te iei de @Selleya ca e grasutza când nu ți a zis nimic de aspect, de ala ca e in dbpn, de ala ca face favorizări (sigur face @rullz #DBPN ca e general csf ești creier)

Martalogule încă nu ai tăcut? Ți am adus dovezi în fata sa vezi favorizări nu vorbe ci fapte

Edited by [esu.familia]Clau23
Link to comment
Share on other sites

9LnDvkJ.jpg

 

unde e block-ul ma? :)) vi pe messenger sa ma injuri ca aici n ai sange in c*iu stang ?:)) ca in dreptul nici atat..

Ti-am mai zis ca esti un copil ratat  si chiar nu stiu de ce m-am coborat atat la nivelul tau de ti-am raspuns pe mess. 

Imi spui de baietii din DBPN ca vai doamne ma vor trada:)) pai eu nu-s un copil frustrat cum esti tu. Nu ma compara cu tine. ?

" grasutza" cum sunt eu mai slabesc..dar tu te prostia pe care o porti de atatia ani..slabe sanse sa scapi 

 

 

#DBPN

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [esu.familia]Clau23 said:

Faci parte din dpbn, n am ce sa vorbesc cu un martalog

 

Alt martalog, ba vere tu nu auzi ca nu ai ce cauta cu admin, faci comunitatea de ras cu glumele tale cringe 

Da ce bine îmi pare ca nu ai luat admin ca să plângi acum in stânga și în dreapta și app faci parte din dpbn frustratule. 

De ce vorbești dacă nu știi toată faza copile? 

Tu nu știi cearta dintre mine și Lovin câți morți mi a luat în pl și familia etc.. 

Și el îți aduce o poza în care spun ca îmi bag... În tacsu ala mort și defapt e viu :))))

Ieși drq de blacklister

Numai sa va victimizati știți dar când faceți rău va ascundeți ca șobolanii în gaura. 

taci ba sclavule

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Selleya said:

9LnDvkJ.jpg

 

unde e block-ul ma? :)) vi pe messenger sa ma injuri ca aici n ai sange in c*iu stang ?:)) ca in dreptul nici atat..

Ti-am mai zis ca esti un copil ratat  si chiar nu stiu de ce m-am coborat atat la nivelul tau de ti-am raspuns pe mess. 

Imi spui de baietii din DBPN ca vai doamne ma vor trada:)) pai eu nu-s un copil frustrat cum esti tu. Nu ma compara cu tine. ?

" grasutza" cum sunt eu mai slabesc..dar tu te prostia pe care o porti de atatia ani..slabe sanse sa scapi 

 

 

#DBPN

Ca să vezi mentalitate ce ai :))

Îți spun că n am chef sa ma cert cu tine și tu îmi razi în față, normal ca te injur

Nu îmi pasa dacă ești fata, ai vrut război îți dau război. 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.imgx.ro/success.php?uid=201926 sa înțeleg ca ai fost un șarpe? Frumos 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ALPacino #DBPN said:

taci ba nu auzi? esti prost ca noaptea forta DBPN si jos cu clau23 aka dinamo

C*#ie dar cine d#q e Claudiu forța Dinamo de pe stadionul brâncuș de la valea slabilor de comentează ca i amărât și orfan 

Edited by g0d)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aveti vreo problema cu dinamo? I-auzi @ovvy ce zic astia.

Link to comment
Share on other sites

Am o intrebare, nu imi spune nimeni cand iese patch-ul 1.2 pentru cyberpunk ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Corvo said:

Am o intrebare, nu imi spune nimeni cand iese patch-ul 1.2 pentru cyberpunk ?

While we dearly wanted to deliver Patch 1.2 for Cyberpunk 2077 in the timespan we detailed previously, the recent cyber attack on the studio’s IT infrastructure and extensive scope of the update mean this unfortunately will not happen — we’ll need some additional time.

 

Our goal for Patch 1.2 goes beyond any of our previous updates. We’ve been working on numerous overall quality improvements and fixes, and we still have work to do to make sure that’s what you get. With that in mind, we’re now aiming for release in the second half of March.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Selleya said:

Este de aproape un an regula asta sau chiar mai mult =)))) te ai trezit și tu sa comentezi când nu trebuia. 

Tu n-ai inteles sensul acelui reply draga mea asa ca stai jos nota 4. 

Link to comment
Share on other sites

Sa faceți bullying pe internet în 2021, e ceva...  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...