Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Regula e regulă pentru toți!


Guest

Recommended Posts

Aici nimeni nu trebuie sa dovedeasca :))

Fii tu insusi si veziti de treaba , evita cearta , nu provoca playeri , daca insisti pe tema asta , se vede ca caracterul e cam la fel =]

Ia exemplarul meu

Dupa demote la captain , fiecare si-a vazut de treaba lui , nu am mai insistat pe tema asta , si am continuat sa imi fac treaba ca admin , chiar dupa aceasta intamplare.

1 Year later.

Pe acea vreme , cererile de unban fara raspuns(2 pages) , la fel si reclamatii , etc.

Playeri / admini / pana si generali , mi-au sugerat sa incerc din nou , eu oricum nu aveam sperante mari , dar am zis sa incerc , and here we are..


Cum te comportii , cum reactionezi , cum i tratezi,  etc , de cat sa zic la playeri sa imi dea pro / like sau stiu eu ce fraza.

Insa , aici oricine poate sa faca pe ingerasul si dupa sa isi arate adevata fata.

:))

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DjAndy said:

Aici nimeni nu trebuie sa dovedeasca :))

Fii tu insusi si veziti de treaba , evita cearta , nu provoca playeri , daca insisti pe tema asta , se vede ca caracterul e cam la fel =]

Ia exemplarul meu

Dupa demote la captain , fiecare si-a vazut de treaba lui , nu am mai insistat pe tema asta , si am continuat sa imi fac treaba ca admin , chiar dupa aceasta intamplare.

1 Year later.

Pe acea vreme , cererile de unban fara raspuns(2 pages) , la fel si reclamatii , etc.

Playeri / admini / pana si generali , mi-au sugerat sa incerc din nou , eu oricum nu aveam sperante mari , dar am zis sa incerc , and here we are..


Cum te comportii , cum reactionezi , cum i tratezi,  etc , de cat sa zic la playeri sa imi dea pro / like sau stiu eu ce fraza.

Insa , aici oricine poate sa faca pe ingerasul si dupa sa isi arate adevata fata.

:))

 

 

Practic și teoretic hai sa fim prieteni sa dam limbi in cur și dacă nu ne convine ceva sa nu discutam ca na, vrem sa luam adminu inapoi, un meci mai prost 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, g0d) said:

Practic și teoretic hai sa fim prieteni sa dam limbi in cur și dacă nu ne convine ceva sa nu discutam ca na, vrem sa luam adminu inapoi, un meci mai prost 

Mama.. ce exprimare, “limbi in cur”, dar poate mancam si eu, nu te gandeai? 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SANDWAVE said:

Mama.. ce exprimare, “limbi in cur”, dar poate mancam si eu, nu te gandeai? 

Nu mai pot reacționa cu haha dar pentru asta îți cumpăr golfu?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RuNix said:

A fost cutremur in japonia fix cand era transmis episodul nou din attack on titan si s-a oprit inainte sa se termine ? sa ma uit la ce s-a difuzat, sau sa mai astept o saptamana? Merita sau nu?

Vezi ca e blana rau, m am uitat eu si ador 

PS ichika si miku nakano best waifus

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Degeaba esti frumoasa daca nu ai Masina de spalat rufe Slim Beko WUE8746XWST, 8 kg, 1400 RPM, Clasa A+++, HomeWhiz, Bluetooth Remote Control, SteamCure, AddGarment, Motor ProSmart Inverter, Alb

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu recomand tren București - Arad mare plictiseala

 

pro șoseta ftw

 

pa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, woll said:

Nu înțeleg de ce vă chinuiți atât de mult și puneți suflet în niște pixeli.

 

Life goes on, acum nu știu cum funcționează lucrurile prin staff cum se acordă anumite grade și așa mai departe, însă nu cred că avem noi dreptul de a îi trage la răspundere pe superiori atâta timp cât @RuNix a luat o decizie de a îi lăsa în funcție. El a deschis comunitatea și consider că treaba stă în felul următor. Fie mergem după cum vrea el, fie suntem liberi să plecăm.

 

Într-adevăr, mi se pare că Tweet a fost neîndreptățit în situația aceasta, putea și el să aibe o șansă cum câțiva blacklisteri dețin deja funcția de admin (fie că joacă sub numele lor, fie că joacă undercover). Acum nu o să mănânc căcat @Tweet666 îmi e prieten și da pot să garantez pentru el că s-a schimbat (și-a schimbat gândirea cât și modul de a se exprima). Hai să fim sinceri, dacă eram eu în locul lui eram și eu nervos și mă simțeam de tot căcatul. 

 

Părerea mea e că lucrurile astea nu trebuiau discutate aici (printr-un pm) pentru că sunt o gramadă de opinii diferite și după cum vedeți mai sus, mai nimeni nu poate să ia în serios subiectul. 

 

Think twice înainte de a face o decizie. 

Wise words mr. Eminescu :)) 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Johnny said:

Nu recomand tren București - Arad mare plictiseala

 

pro șoseta ftw

 

pa

Ești amărât ftw

 

re

Link to comment
Share on other sites

cam așa sta treaba 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Vasile Calu said:

@g0d) re mane, mai tii minte cand imi ziceai pe discord ca ai i9 si urmatoarea zi imi ziceai ca ai i7?

@SANDWAVE nu esti amuzant frate, eu stiu ca muschii nu au creier, dar macar nu te afisa.
@w1NteR. inafara faptului ca erai ultimul pupincurist cand juca Kratos, nimic amuzant ;) 
@[esu.familia]KrYsTy FORTA TOPORU COAIE! FORTA IN GIURGIU MANE! PROMOVAM SI NOI IN LIGA A 4-A ?
@El3ktrozZ lasa forumu' si invata-l pe frate-tu sa scrie.BTW inca nu ai facut rana la limba ? ? 
@Tweet666 te obisnuiesti cu ideea oricum, nu te astepta sa-ti asculte careva punctul de vedere 'blacklistere'
@..sinNeer_420 sa-mi faci semn totusi cand sa rad amuzantule.
@MissisPresidenT sa fie inteligenta dar proasta in general, ce zici?Ti se potriveste?
@Selleya totusi, inafara sa te plimbi cu masina, faci si tu ceva pe server ca sa ajuti comunitatea?
@.bosmi nu-mi pot da inca cu parerea despre tine.
@DjAndy esti ultimul analfabet si probabil ai terminat o scoala profesionala cu dosar CES.
@sNk #DBPN re gabi.
@[esu.familia]Darius fara misto, nimic amuzant.
@woll meci mai prost, inca nu te-ai prins ca aici totul consta in favorizari? bkp a fost inactiv o perioada lunga si a luat capitan, inloc sa primeaca unul mai capabil.
@Imperialist lasa forumu' si jocurile pe pc, ca in viata de zi cu zi nu-ti mergi la date la /sss 23 :) (cum coaie sa iei bacu' din a 5 a incercare?)
@DROP te respect frate, si eu m-am uitat, dar nu inteleg, ai vrut sa faci o gluma, nu?
@ALPacino #DBPN nici macar nu te pot jignii, esti pur si simplu' prostia in persoana.
@P4ul tu chiar ca esti olog frate, ai incercat sa glumesti si tu, nu?
@[T4L.OuTlawz]GreeN =)) COAIE, NU IS JIANU+)), II ULTIMA DATA CAND ITI REPET =))
@KONOR_ salut moldovene.

 

UNII DE PE AICI SUNT PREA RETARDATI SI PREA CRINGE, II UN SIMPLU JOC DIN 2004 CE [Censored] MEA DE EXPLICATII TOT DATI=))
PENTRU DM-ERII CARTONATI, ASTEPT SA MA BATETI VREUNU DIN VOI MACAR PANA LA KS 2 =))
https://www.youtube.com/channel/UCtH7gokACJbthg25xFlKPjQ 
(@RuNix daca nu dai unbl, [Censored]-i neserioasa rau)

tu zici de joc din 2004 si spui sa ca suntem cringe, da tu inca postezi clipuri pe yt cand te filmezi cu coduri =)))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tweet666 said:

Regula e regula pentru toti :)) 

Cand si-a luat soseta admin desi a primit respins n-a mai fost luata in calcul :))  

Eu sunt un caz mai rar inseamna, e ceva

Ei n-au inteles ca m-am schimbat si nu mai sunt cel care eram o data dar na csf unii traiesc in trecut 

Soseta amicul meu care acum 2 ani si-a luat blacklist pentru nu stiu ce motiv +mai juca si cu aim :)) dar asta nu s-a mai luat in calcul lasa-l e un fost blacklist pt tepe si coduri eu zic ca merita sa-si ia adminu :)) 

 

Luati-l pe prostu` de tweet in calcul pentru el sa fie regula :)) restu da-i in plm trecem cu vederea :)) . 

Serios nu vad rostul sa ne mai lugim atat cu subiectul asta, am inteles aveti ciuda pt ce-am facut eu in trecut ca ati stat voi mult si bine sa scoateti warnurile alea date de mine manual .

Iar iulia sa mor daca a abuzat cu ceva iar voi i-ati interzis sa-si ia admin pt un limbaj de 2 bani

TOATA LUMEA MAI INJURA dar nu voi trebuie sa fiti rai sa nu lasati si de la voi

Pentru ce i-ati scos lu green guardianul ? asa speriati de bombe sunteti incat sa credeti ca o sa faca vreo prostie ? Serios ? 

Macar daca i-ati fi dat gemsul inapoi si toata lumea era fericita 

 

 

 

Nu ma oftic sau ceva e un joc da-l in [Censored] mea de joc :)) dar macar sa fiti cinstiti

Nu-mi pasa de admin da-l naiba dar voiam sa va arat mai mult ca m-am schimbat sa va dovedesc ceva

Cand dadeam gemuri si faceam eventuri pt playeri ca na de ce nu sa fiu si eu bun cu oamenii care la un moment dat si ei au fost buni cu mine 

Atunci nu vedeti faptele bune :)) nu-i nimic

 

 

Doar troll hackul lui Dacian te înțelege coaie zis bătrâna "Dacie"

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Am venit aici sa citesc comentariile

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Sancționat pe ceva care nu are legătură cu forumul :))

Uite aici favorizare ?

Si un căpitan care și face treaba ✌️

Elecktroz 

Uite aici răspuns pe el nu ce îmi spune mie rullz = favorizare pentru echipa dbpn?

 

 

 

Edited by [esu.familia]Clau23
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Sancționat pe ceva care nu are legătură cu forumul :))

Uite aici favorizare ?

Si un căpitan care și face treaba ✌️

Elecktroz 

Uite aici răspuns pe el nu ce îmi spune mie rullz = favorizare pentru echipa dbpn?

 

 

 

Ești amărât și tu, dacă și @rullz #DBPNface favorizări ești maturar pe termen lung 

Link to comment
Share on other sites

Somnoroase pasarele 

                                                             Mihai Eminescu 

Somnoroase păsărele
Pe la cuiburi se adună,
Se ascund în rămurele -
Noapte bună!

Doar izvoarele suspină,
Pe când codrul negru tace;
Dorm şi florile-n grădină -
Dormi în pace!

Trece lebăda pe ape
Între trestii să se culce -
Fie-ţi îngerii aproape,
Somnul dulce!

Peste-a nopţii feerie
Se ridică mândra lună,
Totu-i vis şi armonie -
Noapte bună!

 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]Clau23 said:

Sancționat pe ceva care nu are legătură cu forumul :))

Uite aici favorizare ?

Si un căpitan care și face treaba ✌️

Elecktroz 

Uite aici răspuns pe el nu ce îmi spune mie rullz = favorizare pentru echipa dbpn?

 

 

 

vere deja stim toti ca esti rupt de realitate nu ne aduce aminte serios 

tu ca om intreg la minte nu poti sa zici ca ti bagi pl in taica su 

serios n ai nici un pic de barbatie in tine 

te ai gasit tu sa ti dai cu parerea despre favorizari si alte shit uri? te rog frumos abtine te ca n ai drept la opinie 

stii vorba aia daca taceai filozof ramaneai? aplicati o si vorbeste doar cand stii ce sa vorbesti 

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, g0d) said:

Ești amărât și tu, dacă și @rullz #DBPNface favorizări ești maturar pe termen lung 

Faci parte din dpbn, n am ce sa vorbesc cu un martalog

 

5 minutes ago, Tweet666 said:

vere deja stim toti ca esti rupt de realitate nu ne aduce aminte serios 

tu ca om intreg la minte nu poti sa zici ca ti bagi pl in taica su 

serios n ai nici un pic de barbatie in tine 

te ai gasit tu sa ti dai cu parerea despre favorizari si alte shit uri? te rog frumos abtine te ca n ai drept la opinie 

stii vorba aia daca taceai filozof ramaneai? aplicati o si vorbeste doar cand stii ce sa vorbesti 

 

Alt martalog, ba vere tu nu auzi ca nu ai ce cauta cu admin, faci comunitatea de ras cu glumele tale cringe 

Da ce bine îmi pare ca nu ai luat admin ca să plângi acum in stânga și în dreapta și app faci parte din dpbn frustratule. 

De ce vorbești dacă nu știi toată faza copile? 

Tu nu știi cearta dintre mine și Lovin câți morți mi a luat în pl și familia etc.. 

Și el îți aduce o poza în care spun ca îmi bag... În tacsu ala mort și defapt e viu :))))

Ieși drq de blacklister

Numai sa va victimizati știți dar când faceți rău va ascundeți ca șobolanii în gaura. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Faci parte din dpbn, n am ce sa vorbesc cu un martalog

 

Alt martalog, ba vere tu nu auzi ca nu ai ce cauta cu admin, faci comunitatea de ras cu glumele tale cringe 

Da ce bine îmi pare ca nu ai luat admin ca să plângi acum in stânga și în dreapta și app faci parte din dpbn frustratule. 

De ce vorbești dacă nu știi toată faza copile? 

Tu nu știi cearta dintre mine și Lovin câți morți mi a luat în pl și familia etc.. 

Și el îți aduce o poza în care spun ca îmi bag... În tacsu ala mort și defapt e viu :))))

Ieși drq de blacklister

Numai sa va victimizati știți dar când faceți rău va ascundeți ca șobolanii în gaura. 

Oare de ce ti a luat Lovin morții în pl? =)) pentru glumele tale de cacat. Zici de Tweet ca are glume de cacat dar el nu face nmc cu numerele de telefon si nu face  glume de om retard care sa sune noaptea. Asa ca te rog du-te sa bați mai departe tobele. 

#DBPN 

Pups. 

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Selleya said:

Oare de ce ti a luat Lovin morții în pl? =)) pentru glumele tale de cacat. Zici de Tweet ca are glume de cacat dar el nu face nmc cu numerele de telefon si face glume de om retard care sa sune noaptea. Asa ca te rog du-te sa bați mai departe tobele. 

#DBPN 

Pups. 

Ce ai și tu grasutzo s a enervat frumusețea pe tine? 

Ia întreabă l tu pe Lovin dacă are tupeu sa recunoască câte mi a făcut fără sa ii fac nimic 

Defapt tu ești o gluma 

Ma faceți sa rad, vorbiți prost când defapt nu știți nimic :))

Mai spun de 10 ori, nu îmi e greu sa recunosc ca am greșit sau ca am vina în chestia asta doar ca ei au început și tot eu am fost ala ca eu am început, lul 

Și recunosc și acum ca și eu am o parte din vina ca puteam sa evit decât sa ma cert cu.... 

Hai vezi cum te machiezi :)

Ai uitat cum ma pupai zi de zi în.... 

Acum ca ți am dat Block ma ataci ?

Edited by [esu.familia]Clau23
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Ce ai și tu grasutzo s a enervat frumusețea pe tine? 

Ia întreabă l tu pe Lovin dacă are tupeu sa recunoască câte mi a făcut fără sa ii fac nimic 

Defapt tu ești o gluma 

Ma faceți sa rad, vorbiți prost când defapt nu știți nimic :))

Mai spun de 10 ori, nu îmi e greu sa recunosc ca am greșit sau ca am vina în chestia asta doar ca ei au început și tot eu am fost ala ca eu am început, lul 

Și recunosc și acum ca și eu am o parte din vina ca puteam sa evit decât sa ma cert cu.... 

Hai vezi cum te machiezi :)

Ai uitat cum ma pupai zi de zi în.... 

Acum ca ți am dat Block ma ataci ?

Ce te pupam ma in fund? =)))))) 

Ptr mn ești doar unu copil frustrat si fara minte. Imi susțin aceeași părere din 2016,asa ca nu vorbi prost. LUL, mai bine " grasutza" decât așchie ca tine. 

A, btw, am început sa plâng ca mi-ai dat block:( 

Brb ma duc sa mi șterg lacrimile. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Selleya said:

Ce te pupam ma in fund? =)))))) 

Ptr mn ești doar unu copil frustrat si fara minte. Imi susțin aceeași părere din 2016,asa ca nu vorbi prost. LUL, mai bine " grasutza" decât așchie ca tine. 

A, btw, am început sa plâng ca mi-ai dat block:( 

Brb ma duc sa mi șterg lacrimile. 

Ce 2016 :)))) în 2019 îmi cantai la masa

termina te, hai du te pe cantar ca eu oricum sunt slab și pot sa zbor

În 2016 cred ca aveai și tu un cont de băiat făcut la mișto, te ai prajit, ce ai? 

DBPN

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Ce ai și tu grasutzo s a enervat frumusețea pe tine? 

Ia întreabă l tu pe Lovin dacă are tupeu sa recunoască câte mi a făcut fără sa ii fac nimic 

Defapt tu ești o gluma 

Ma faceți sa rad, vorbiți prost când defapt nu știți nimic :))

Mai spun de 10 ori, nu îmi e greu sa recunosc ca am greșit sau ca am vina în chestia asta doar ca ei au început și tot eu am fost ala ca eu am început, lul 

Și recunosc și acum ca și eu am o parte din vina ca puteam sa evit decât sa ma cert cu.... 

Hai vezi cum te machiezi :)

Ai uitat cum ma pupai zi de zi în.... 

Acum ca ți am dat Block ma ataci ?

Nu ca tin cu Selleya ca nu o inghit pt caracterul schimbator pe care il are si pt faptul ca se afla intr-o permanenta cautare de atentie pe forum.

Dar sa vi cu fraza precum "ce ai si tu grasutzo s-a enervat frumusetea pe tine" mi se pare ca arati un caracter de cea mai joasa speță. Si m-am decis sa iti raspund acum pt ca majoritatea te iau in balon pentru caracterul tau pe care il ai si pentru modul in care raspunzi oamenilor pe aici. Daca in 2021 te mai legi de fizic chiar e o problema mare asta. Si nu ti-o zic cu rautate, nu te cunosc nu stiu cati ani ai. Totusi, e un sfat pe care ti-l dau sa nu te mai legi de aspecte fizice, mai ales acum in 2021 cand nimeni nu se mai dueleaza pe asemenea critetii. Mentalitatea face diferenta.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Faci parte din dpbn, n am ce sa vorbesc cu un martalog

 

Alt martalog, ba vere tu nu auzi ca nu ai ce cauta cu admin, faci comunitatea de ras cu glumele tale cringe 

Da ce bine îmi pare ca nu ai luat admin ca să plângi acum in stânga și în dreapta și app faci parte din dpbn frustratule. 

De ce vorbești dacă nu știi toată faza copile? 

Tu nu știi cearta dintre mine și Lovin câți morți mi a luat în pl și familia etc.. 

Și el îți aduce o poza în care spun ca îmi bag... În tacsu ala mort și defapt e viu :))))

Ieși drq de blacklister

Numai sa va victimizati știți dar când faceți rău va ascundeți ca șobolanii în gaura. 

bă ratatule esti in 2021 si tu injuri lumea de morti in plm de rupt de realitate ce esti =)))) nu vezi ca esti o scursura a forumului ratatule 

masuara ti cuvintele cand vorbesti cu mine puliput ce esti ca nu ai mancat cu mine din aceasi farfurie

Ai trecut de 18 ani si iti permiti sa ma faci copil? iesi si ia aer ca esti coxat

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DROP said:

Nu ca tin cu Selleya ca nu o inghit pt caracterul schimbator pe care il are si pt faptul ca se afla intr-o permanenta cautare de atentie pe forum.

Dar sa vi cu fraza precum "ce ai si tu grasutzo s-a enervat frumusetea pe tine" mi se pare ca arati un caracter de cea mai joasa speță. Si m-am decis sa iti raspund acum pt ca majoritatea te iau in balon pentru caracterul tau pe care il ai si pentru modul in care raspunzi oamenilor pe aici. Daca in 2021 te mai legi de fizic chiar e o problema mare asta. Si nu ti-o zic cu rautate, nu te cunosc nu stiu cati ani ai. Totusi, e un sfat pe care ti-l dau sa nu te mai legi de aspecte fizice, mai ales acum in 2021 cand nimeni nu se mai dueleaza pe asemenea critetii. Mentalitatea face diferenta.

 

Vrei sa îți dau si ție ss uri cum ma face lumea în 2021 și 2020 : așchie, slăbănog, martalog, mâini subțiri etc..

Astea ce mai sunt? Explica mi și nu veni la mine ca nu știu ce ce ce 

 

@Tweet666 ești un martalog care nu are dreptul la admin. 

 

Edited by [esu.familia]Clau23
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...