Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


reclamatie coTTy2)k


ramses.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: ramses1337.

Numele reclamantului: coTTy2)k
Motivul reclamatiei: silent aim
Dovezi: 

 

sec 5.04, se auzea unu pe fundal nui bai

  • Like 4
  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

* Cine nu include in TITLUL RECLAMATIEI ce abuz a facut primeste Ban (40 Warn Points). (NU TOPIC STERS)

Exemplu: - Reclamatie xyz (AIM) ; SAU ; - Reclamatie zyx (Limbaj) ; - Reclamatie yxz (SpawnKill)... ETC

 

@Fαɓιαŋ✦ ai uitat asta

 

 

lock.

Link to comment
Share on other sites

  • woll locked this topic

@wollpai și unde zice sa dai Lock? Ca eu nu vad asta. 

Unlock. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Eu din perspectiva mea nu vad niciun aimbot. La sec: 5:04 aici e putin ciudat, dar asta poate fi si din cauza hostului, alte secunde unde sa-i sara eu personal nu i-am vazut, parerea mea este clar ca nu are aimbot, darr nici s-aim. 

Dar nu raspund eu la aceasta reclamatie sa ma acuzati de nush ce favorism, asteptam mai multe pareri.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

parerea mea e ca se vede clar, cand esti la un anumit range de tinta lui nimereste orice glont, oricum asteptam dovezi contrare din partea lui.

6 hours ago, iCloudRR said:

alte secunde unde sa-i sara eu personal nu i-am vazut, parerea mea este clar ca nu are aimbot, darr nici s-aim. 

asta i si ideea ca silentu nu sare

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, iCloudRR said:

Eu din perspectiva mea nu vad niciun aimbot. La sec: 5:04 aici e putin ciudat, dar asta poate fi si din cauza hostului, alte secunde unde sa-i sara eu personal nu i-am vazut, parerea mea este clar ca nu are aimbot, darr nici s-aim. 

Dar nu raspund eu la aceasta reclamatie sa ma acuzati de nush ce favorism, asteptam mai multe pareri.

Nu are nici o trb hostu 

10 zile parerea mea, nu e player vechi 

Link to comment
Share on other sites

Singura parte unde trage foarte ciudat, este la min: 5:04, care faza aia "POATE" fii din cauza hostului.

Nu am io treaba sau ca-l favorizez n-are nici-o legatura aparte asta. Eu doar mi-am spus parerea, ramane si la parerea celorlati cu mai multa experienta decat mine. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, EnriqueSAMURAI said:

parerea mea e ca se vede clar

Parerea mea este aceeasi, am vazut mai multe faze foarte ciudate pe intreg videoclipul 

9 hours ago, XWESTER.42O said:

10 zile parerea mea, nu e player vechi 

Eu din cate stiu are cateva luni pe server, jucator prea nou nu este.

 

Desigur, inca nu este prea tarziu sa aduca contradovezi ca sa-si demonstreze nevinovatia.. Deocamdata eu raman la parerea mea initiala.

Edited by Draxler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dupa analiza raspunsuriilor voastre chiar si dupa analiza video-ului de mai sus, am ajuns la concluzia ca are aimbot.

Let0ztb.png

Lock.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...