Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


BLACKLIST-UL ESTE SCHIMBARE PENTRU UNII


SANDWAVE

Recommended Posts

Nu ms.Sunt deja destule probleme, sa se creeze altele? Mai bine nu. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Imperialist said:

Nu ms.Sunt deja destule probleme, sa se creeze altele? Mai bine nu. 

Ai 24 de ani, nu pot crede ca nu ai stii sa gestionezi o problema. Pana la urma care e farmecul in a fi admin daca nu faci nimic cu el?

Problemele vin mereu, chiar si in viata de zi cu zi, pana la urma e doar samp, intram sa ne mai omoram timpul cu prietenii, un dm, etc.. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@SANDWAVE nu e vorba ca nu știu, e vorba ca o sa îmi pierd timpul cu ei și decât sa fac asta mai bine nu apar,o sa stai tu sau altcineva sa îl păzească sa nu facă dm? Nu cred. 

O problema ar impune-o tot ei, ca ala dc a luat unbl și el nu.

Besides that, sunt foarte puține cazuri "ușoare" sa zic așa de bl. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mai multi distrusi pe comunitate, mai multe probleme, mai multe scandaluri.De ce sa nu evitam toate astea si sa nu ne mai pierdem timpul cu idei de genul pentru ca se presupune ca avem si noi un staff destul de intreg la cap, care sa-si puna tot felul de intrebari si sugestii intre ei. Sunt sigur 100/100 ca deja si-au pus intrebarea aceasta si au rezolvat-o cat de repede sfatuindu-se intre ei, daca ar fi fost necesara schimbarea asta, ar fi fost implementata. Insa dupa cum se vede, nu a fost necesara.

Edited by SHAHMEN
.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sandwave e foarte corect ce spui tu . Nu tin cu nimeni..nu vreau sa fac diferente intre jucatori indiferent de grad..Dar am ajuns la concluzia ca nu cei care au BL sunt neaparat o problema.. ( sa nu ii bagam pe toti in aceiasi oala,pentru ca altii au primit bl pe nedrept ) Eu de exemplu am stat cu ban 150 de zile doar pentru ca am fost jucator vechi si am facut pe 1 admin TIGAN..si vezi tu doamne instig si fac rasism..si am stat 150 de zile banat chiar daca eu nu eram o problema pentru server.. Deci cum ziceam,nu neaparat cei cu BL sunt problema..ci si ADMINII,da ADMINII sunt si ei o problema..nu mai poti sa le spui nimic,imediat esti tupeist,imediat instigi,esti recalcitrant.. asa sanctioneaza numa dupa cum vor ei fara sa respecte regulamentul.. ei cred ca daca au admini au uitat de unde au plecat,au uitat ca si ei au fost jucatori simplii si nici ei nu au fost usa de biserica..dar acu vezi doamne au ADMIN..dar sa nu exagerez dar 50 % din admini nu ar merita acest grad.. Ar trebuii si ceva gen aici pe forum :[[[[[[[[[   Topic BL in care cei care au luat un-bl sa isi faca fiecare 1 topic la 2 3 zile sa arate ce au facut bun ,gen : am ajutat 10 noobi,le am aratat cum sa invete dm,am ajutat sa faca joburi,stunt,race,drift..."     ]]]]]]]]] Deci in incheiere sunt de acord cu parerea ta SANDWAVE dar sa fie redusa perioada de "proba" la 1/2 saptamani,si daca tot sunt ca inainte atunci da,sa nu mai fie primiti niciodata si gata :) PRO la "fratele meleu" SAND :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@.Crucifix_ nu e ca ma simt sau ceva dar țin sa zic asta, dacă un jucător cum spui tu este sancționat de un admin "tupeist" iar jucătorul nu are nici o problema (codat, atitudine) atunci este foarte ușor de rezolvat dar atunci când ambele părți au cam aceeași gândire ce sa faci? Mergi cu adminul ca el "încearcă" sa facă ordine. 

Link to comment
Share on other sites

bl nu schimba pe nimeni 

daca tu ai creier sandwave nu inseamna ca toti si-l pot folosi cum trebuie

unii raman toxici pe viata 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Imperialist said:

@.Crucifix_ nu e ca ma simt sau ceva dar țin sa zic asta, dacă un jucător cum spui tu este sancționat de un admin "tupeist" iar jucătorul nu are nici o problema (codat, atitudine) atunci este foarte ușor de rezolvat dar atunci când ambele părți au cam aceeași gândire ce sa faci? Mergi cu adminul ca el "încearcă" sa facă ordine. 

"Incearca" ? Nu sunt de acord cu tine imperialist..Eu am fost injurat de adminul respectiv/instigat ..si asa mai departe dar cand faceam reclamatie tot el se dadea ala bun,si eu cand l-am facut TIGAN nu din ciuda,gen de la  comportament.. am luat 150 zile + ban permanent pe site + forum....asta era in 2018.. Am si acum dovezi si din 2017..ca restu' le am pierdut cand am reinstalat windowsul. :)

Link to comment
Share on other sites

Propunerea e bună păcat că unii nu acceptă această propunere .. oricine merita a doua șansă .. s-au chiar a-3a.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Era o vorba..recidivistul ramane recidivist, nu zic ca nu exista si exceptii, dar trebuie atentie sporita asupra lor :) sa nu cumva sa fie de fatada toata schimbarea asta

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, P.Dacian - Gabriel said:

Era o vorba..recidivistul ramane recidivist, nu zic ca nu exista si exceptii, dar trebuie atentie sporita asupra lor :) sa nu cumva sa fie de fatada toata schimbarea asta

Stai liniștit mai folosește troll hack și am să-ți dau flori .

  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Sincer, chiar ar fi o idee buna, dar nu sa ia un-bl toti codatii. Gen aia care nu prea au facut rau comunitatii gen addywp, care din pacate la prezent are bl dar nu pt coduri sau alte chestii. Chiar as vrea sa revina si galvatron ala sa vedem cum o sa-si imparta contu cu mine :)) mai ales sa vad ce zic haterii :)) glumesc. O idee buna cum ziceam, codatii nu merita iertati gen astia care au primit bl pt eventualele probleme. As crede ca acele persoane sigur nu o sa foloseasca coduri sau altceva, iar daca face vreun rau sau altcv, de aceea suntem admini il vom putea sanctiona la loc. Cum zicea sandwave referitor la [proba]iar dupa cateva saptamani/luni sa-si primeasca contul/numele inapoi. Dar la ce toxici playeri avem la ora actuala nu cred ca va fi niciodata implementat asa ceva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ollTiMisT. said:

Stai liniștit mai folosește troll hack și am să-ți dau flori .

Creier de mangusta ce esti, pune-i flori la aia de te-a lasat asa prost pe lumea asta, nu inteleg ce dracu tot vrei de la mine si de ce vrei atentia mea, daca ai ceva personal cu mine da-mi un mesaj privat si discutam ce vrei sa discutam, dar evita sa ma mai ataci public, mai ales cu asemenea jigniri indirecte gen ''sa-ti dau flori'' ai inteles? data viitoare te bag la cotet si acolo ramai, PROSTULE.

 

P.S Imi cer scuze ca am deviat de la subiect, dar am simtit nevoia sa-i dau un raspuns, din moment ce m-a obligat indirect sa il ofer.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

simcer cred ca playerii cu blacklist si.au luat gandul de la samp si au iesit sa joace Afara3D

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.Dacian - Gabriel said:

Creier de mangusta ce esti, pune-i flori la aia de te-a lasat asa prost pe lumea asta, nu inteleg ce dracu tot vrei de la mine si de ce vrei atentia mea, daca ai ceva personal cu mine da-mi un mesaj privat si discutam ce vrei sa discutam, dar evita sa ma mai ataci public, mai ales cu asemenea jigniri indirecte gen ''sa-ti dau flori'' ai inteles? data viitoare te bag la cotet si acolo ramai, PROSTULE.

 

P.S Imi cer scuze ca am deviat de la subiect, dar am simtit nevoia sa-i dau un raspuns, din moment ce m-a obligat indirect sa il ofer.

Prosta e ma** că te-a lăsat să vezi lumina zilei .

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

din partea mea sa ia toti unbl cu exceptie kenzor si tempname, aia trb sa si ia minim buletinu ca sa poata interactiona social chiar si pe un joc

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, rullz #DBPN said:

bl nu schimba pe nimeni 

daca tu ai creier sandwave nu inseamna ca toti si-l pot folosi cum trebuie

unii raman toxici pe viata 

No comment

Link to comment
Share on other sites

Sau pur și simplu cei care au avut bl, sa primească încă o șansa la rss cu condiția sa aibă G/AC (cel mai bun anticheat după mine in prezent) o versiune mult mult mult mai buna a sampcac ului. 

 

Edited by g0d)
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Te-ai schimbat pă dracu, că rupi butonu de aimbot. Nu te-aș lăsa deloc să intrii pe server.

Edited by .Psihotrop
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, g0d) said:

Sau pur și simplu cei care au avut bl, sa primească încă o șansa la rss cu condiția sa aibă G/AC (cel mai bun anticheat după mine in prezent) o versiune mult mult mult mai buna a sampcac ului. 

 

Nu e vorba doar de aimbot aici, god, ca daca jucau cu aimbot si stiau sa respecte si sa nu fie toxici, iti zic sincer ca li se dadeau zeci de sanse, dar pe langa ca folosesc, multi sunt si toxici. In mare parte de aici incep si bifurile intre ganguri, playeri.

 

 

 

@.Psihotrop  https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=51235 ? 

Edited by SANDWAVE
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SANDWAVE said:

Nu e vorba doar de aimbot aici, god, ca daca jucau cu aimbot si stiau sa respecte si sa nu fie toxici, iti zic sincer ca li se dadeau zeci de sanse, dar pe langa ca folosesc, multi sunt si toxici. In mare parte de aici incep si bifurile intre ganguri, playeri.

 

 

 

@.Psihotrop  https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=51235 ? 

Nu doar aimbot, moduri interzise și altfel de coduri (in caz ca le e frica la admini ca iar vin ăștia cu coduri), e ceva gratis ce absolut toată lumea poate folosi și e cel mai bun la momentul actual după mine. Cum s a băgat acum un an sau 2 sampcac pe rss se poate bagă și g/ac

Link to comment
Share on other sites

Daca tot deschideti subiectul pe tema asta 

Va las aici o intamplare...

La un moment dat , am avut onoarea sa vorbesc cu un maestru , si mi-a zis in felul urmator legat de parerea lui asupra playerilor cu blacklist si cum ar trebuii ei tratati defapt 

El mi-a spus ca ... regulile actuale asupra blacklisterilor , nu sunt cele mai corecte

Sustinea ca banul de 300 de zile este mult prea mult iar conceptul de a avea interdicite pe server ....la fel ... nu chiar cea mai corecta varianta  ... dar!

El mi-a zis spus ca dupa parerea lui , ar lasa toti blacklisterii liberi pe server dar avand in vedere trecutul lor , i-ar scoate din absolut toate drepturile pe care un player le-ar putea avea , iar alea sunt : 

-Admin

-Rank mare in ganguri

-Rank pe forum

-Dreptul de a-si exprima parerea

-De certuri , instigari , atitudine toxica > ban din start 3,4 zile fara discutii .. fara atentionari verbale sau warn. Iar in caz de folosirea unui cod > ban 50 ,60 de zile 

 

Mai pe scurt , nu iti iau dreptul de a juca dar nici sa faci ce vrei tu ..

Sincer , daca ma intrebi , mi se pare oarecum cat de cat fair

Bineinteles ca asta s-ar aplica doar anumitor persoane , nu la toti la ratatii precum next , hulk si n0thing  ))

Momentan nu cred ca staff-ul urmareste sa schimbe ceva pe tema asta , vedem pe viitor ....

Iar dupa ce a terminat de spus povestea , maestrul a adormit cuminte ....calauzindu-ma cu harul lui ...)))))

Maestrul acela era frankie aka c_jay ...aka seful la sefi , contabil si doctor episcop.

 

Daca nu am punctat bine ceva , astept corectia ta!

Edited by MAIDEN
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...