Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [T4L]Karma [ Aim On/Off - Lag.cs]


Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [cP.elite]Crucifix_

Numele reclamantului: [T4L]Karma
Motivul reclamatiei: Aim On/Off - Lag.cs
Dovezi: 

https://imgur.com/a/5j2H188

 

La secunda 25 ii sar gloante cand incarca sawnul dar era si intors cu spatele...

6 gloante prinse cum trebe ( se aude si /dos) si dmg nimic. Sa nu va aud cu Aaaa e lag pe server..da e si lag,dar daca era atata lag automat luam si eu mai greu dmg,dar eu iau dmg si el nu .

Nu vreau iara sa fie chat aici la reclamatie..inclusiv la admini ma refer,daca esti admin si vrei sa spui ceva legat de reclamatie bine daca nu NU.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

In primul rand,Faza cu lag.cs e exclusa,hostul avand lag iar tragi destul de ciudat pe sniper ,nu am dovezi din pacate,nu am bandicam,deci cred ca o sa iau ban :( la primul video am ratat aproape toate gloantele la al doilea video  stiu ca a mai fost o persoana pe langa care tragea in mine deci videoclipul al doilea poate fii exclus iar in videoclipul 3 n am ce spune,Skin 271 de rw  se misca ciudat,etc dar nu pot dovedi multe fara dovezi XD,Asteptam Raspuns de la capitani

Edited by Karma
  • Shit 6
Link to comment
Share on other sites

De lag.cs nu pot exprima, deoarece oricum pe server sunt momente când e lag de la host...

However, rupi silent aimbotul. Văd nu te-ai învățat minte de la banul lui ovvy de 10 zile dat tot pentru silent aimbot.

Așteptăm și părerile altor admini... sper ca atunci când se va cădea la un acord, -ți iei ban 150 de zile, nu 10!

Edited by R. Bartleh Cummings
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

Oricum,pe comunitatea rss  se ia dupa prietenii,pe cine ai boala ii faci reclamatie,dar daca nu stii sa joci mai bine nu le faci capul nuca la capitani,eu sincer n am aim,acum cine vrea sa ma creada sa ma creada,cine nu,sa fie sanatos .nu mai scrieti aiurea,daca nu aveti nici o legatura.sa vina capitanii sa zica ei.

Edited by Karma
Link to comment
Share on other sites

Dati mi ban oricum ma las:)

Link to comment
Share on other sites

Asa e am hack am aimbot facui si reclama acum nush cand dati ban pls

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Deja mi s a facut scarba de rss faceti oameni sa plece si zice Runix ca i vina lui,nah e vina prostilor astora care ,,stiu'' dm,ii luati pe aia care n au nimic hai pa ma doare n [Censored] ce se intampla ban pls si lock

Edited by Karma
  • Haha 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Karma said:

Deja mi s a facut scarba de rss faceti oameni sa plece si zice Runix ca i vina lui,nah e vina prostilor astora care ,,stiu'' dm,ii luati pe aia care n au nimic hai pa ma doare n [Censored] ce se intampla ban pls si lock

As you wish.

Careva sa l baneze .

Lock

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...