Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [LA.Squad]HoriaG Aim/Lag


Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: .Crucifix_

Numele reclamantului: [LA.Squad]HoriaG 
Motivul reclamatiei: Aim / Lag
Dovezi:  https://imgur.com/a/aVL7ORo

 

 Ia foarte greu dmg, si fiti atenti de la secunda 19 cum sar gloantele cand el e pe jos..

Pana la secunda 30 ia greu dmg,dar ce e ciudat ( sa ascultati cu volum mai mare ) la secunda 32 trage toate 4/4 gloante de la Sawn si in timp ce el incarca ( de la 32 la 35 secunde ) ii sar 2 randuri de gloante . Hai ma ,alea de unde au fost ? Se aude si pe video ca deabea dupa secunda 35 dupa ce a incarcat sawnu' s a auzit cum trage , hacker de 2 lei.

Link to comment
Share on other sites

Banat și asta după incred :) 

  • Like 1
  • Dislike 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Prima faza, unde ai vrut sa ne batem la /lv toate sunt in 30 de FPS ca sunt prost si nu stiu sa folosesc bandicam cum trebuie, data viitoare am 60 FPS.

Aici e o alta faza, cand ma bateam cu voi pentru Danger Killers.

Pun si eu acuma cate am, csf, am mai multe, dar gasesti ideea in ele.

Asta e cam tot, asteapta pana videoul proceseaza 1080p si te poti uita si la el.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, HoriaGRomania said:

Prima faza, unde ai vrut sa ne batem la /lv toate sunt in 30 de FPS ca sunt prost si nu stiu sa folosesc bandicam cum trebuie, data viitoare am 60 FPS.

Aici e o alta faza, cand ma bateam cu voi pentru Danger Killers.

Pun si eu acuma cate am, csf, am mai multe, dar gasesti ideea in ele.

 

Ahm, numai mie mi se pare ciudat în primul video cât de repede schimbă de pe sawn pe tek, atât de repede încât nici nu se vede? =))

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Legolas said:

Ahm, numai mie mi se pare ciudat în primul video cât de repede schimbă de pe sawn pe tek, atât de repede încât nici nu se vede? =))

Am momente cand schimb foarte repede, si momente cand schimb incet, e de la reflex acum.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Legolas said:

Ahm, numai mie mi se pare ciudat în primul video cât de repede schimbă de pe sawn pe tek, atât de repede încât nici nu se vede? =))

Exact asta am remarcat si eu :) si altceva.... in 90% din video-urile lui are tinta  numai pe playeri, inteleg pro-dm-er....insaaaa 6,2k gp intr-o luna (inteleg si asta joci multe ore, faci dm muult, insaaa din cate am inteles nu joaca decat de max  5 luni de zile..... in 5 luni de zile sa ajungi la o asa performanta, incat schimbi armele in fractiune de milisecunda, tinta o ti  in majoritatea cazurilor numai pe player?! (rar shoot pe langa)...

 

Sunt niste semne de intrebare....

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cobalt said:

Exact asta am remarcat si eu :) si altceva.... in 90% din video-urile lui are tinta  numai pe playeri, inteleg pro-dm-er....insaaaa 6,2k gp intr-o luna (inteleg si asta joci multe ore, faci dm muult, insaaa din cate am inteles nu joaca decat de max  5 luni de zile..... in 5 luni de zile sa ajungi la o asa performanta, incat schimbi armele in fractiune de milisecunda, tinta o ti  in majoritatea cazurilor numai pe player?! (rar shoot pe langa)...

 

Sunt niste semne de intrebare....

Nu sunt player chiar vechi, sunt din 2017.

Cred ca m-ai si vazut in Diamond Legends, cu numele HoriaGRomania, deci cam ma sti.

Edited by HoriaGRomania
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Cobalt said:

Exact asta am remarcat si eu :) si altceva.... in 90% din video-urile lui are tinta  numai pe playeri, inteleg pro-dm-er....insaaaa 6,2k gp intr-o luna (inteleg si asta joci multe ore, faci dm muult, insaaa din cate am inteles nu joaca decat de max  5 luni de zile..... in 5 luni de zile sa ajungi la o asa performanta, incat schimbi armele in fractiune de milisecunda, tinta o ti  in majoritatea cazurilor numai pe player?! (rar shoot pe langa)...

 

Sunt niste semne de intrebare....

Este cea mai mare prostie sa ne luam de cat timp joaca,mai sunt sute de sv de samp,poate sa apara si de 2 zile si sa rupa,nu mi se pare cod doar skill.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa nu vad nici pe 0.25x cum faci switch-ul nu e pentru ca-l faci tu prea rapid, e pentru ca nu-l faci deloc.. :)) Nu stiu ce soi de combinatie intre autoscroll si no-reload folosesti, dar te-a lasat balta de cateva ori ;)

 

 

Edited by [Loyal.p]Hypnos
  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Eu joc de mult timp, nu e neaparat autoscroll, dau repede din maus scroll ca robotu, uneori imi dai si deagle, daca era autoscroll, mergea mult mai rapid, dar eu sunt foarte obisnuit cu scrollul de la maus incat pare, dar nu este din cauza asta, daca vreti sunt dispus si la teste tw pt "Auto scroll", no-reload nu pare, ca tot trag foarte repede, cand ajung la 0 gloante da reload.

Link to comment
Share on other sites

Video 2 - Vreau sa imi zici cum de se poate sa tragi 4/4 de la sawn si in timp ce se incarca arma tie sa iti sara . La secunda 32 dai 4/4 si pana se incarca arma la secunda 35 tie iti sar 2 randuri de gloante,vreau sa imi explici cum e posibil ;)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, .Crucifix_ said:

Video 2 - Vreau sa imi zici cum de se poate sa tragi 4/4 de la sawn si in timp ce se incarca arma tie sa iti sara . La secunda 32 dai 4/4 si pana se incarca arma la secunda 35 tie iti sar 2 randuri de gloante,vreau sa imi explici cum e posibil ;)

Acolo e bug, a luat stun dar jocul a arătat ca el a continuat sa tragă. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, .Crucifix_ said:

Video 2 - Vreau sa imi zici cum de se poate sa tragi 4/4 de la sawn si in timp ce se incarca arma tie sa iti sara . La secunda 32 dai 4/4 si pana se incarca arma la secunda 35 tie iti sar 2 randuri de gloante,vreau sa imi explici cum e posibil ;)

Explica mai pe scurt care video, faza 2 sau ala cu imi sare?

Link to comment
Share on other sites

@.Crucifix_  ăsta-i mă aimu ?

2 hours ago, KONOR_ said:

Banat și asta după incred

dacă n-ai un argument , nu te mai băga aiurea ...intri tu repede in căcat

1 hour ago, Cobalt said:

Exact asta am remarcat si eu :) si altceva.... in 90% din video-urile lui are tinta  numai pe playeri, inteleg pro-dm-er....insaaaa 6,2k gp intr-o luna (inteleg si asta joci multe ore, faci dm muult, insaaa din cate am inteles nu joaca decat de max  5 luni de zile..... in 5 luni de zile sa ajungi la o asa performanta, incat schimbi armele in fractiune de milisecunda, tinta o ti  in majoritatea cazurilor numai pe player?! (rar shoot pe langa)...

 

Sunt niste semne de intrebare....

joacă omu defaul , *schimbi armele in fractiune de milisecunda* ,ia schimbă si tu de pe q e ))))))....Dati-vă cu părerea dacă aveti argumente bune

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Legolas,fara suparare dar ala nu e bug ;) Cand faci c-bug si mai ai gloante dar iei stun da,atunci se intampla sa se vada ca sare glontul,dar de cand joc pe sawn io nu am mai vazut la nime sa tragi 4/4 de pe sawn si sa iti sara gloantele cand incarci ;)  Cand nu mai ai gloante arma incarca nu iti sar gloantele aproasta ;) Oricum astept parerea generalilor/capitanilor .

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, .Crucifix_ said:

Legolas,fara suparare dar ala nu e bug ;) Cand faci c-bug si mai ai gloante dar iei stun da,atunci se intampla sa se vada ca sare glontul,dar de cand joc pe sawn io nu am mai vazut la nime sa tragi 4/4 de pe sawn si sa iti sara gloantele cand incarci ;)  Cand nu mai ai gloante arma incarca nu iti sar gloantele aproasta ;) Oricum astept parerea generalilor/capitanilor .

Iti zic eu, m-am batut si cu altii la t4l, luau stun, dar inca trageau, deci e bug vizual ala, dar eu la acel moment am luat stun cand tu trageai in mine.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, HoriaGRomania said:

Iti zic eu, m-am batut si cu altii la t4l, luau stun, dar inca trageau, deci e bug vizual ala, dar eu la acel moment am luat stun cand tu trageai in mine.

Ma da numa la tine se intampla acest "bug" ? Arata video ca ai luat stun. Eu am venit cu niste dovezi clare,daca ai contradovezi e foarte bine,hai totusi sa nu mai facem chat aici,astept parerea superiorilor dar tu in viata ta nu esti curat. Capitani/Generali astept 1 raspuns aici,multumesc frumos.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, .Crucifix_ said:

Ma da numa la tine se intampla acest "bug" ? Arata video ca ai luat stun. Eu am venit cu niste dovezi clare,daca ai contradovezi e foarte bine,hai totusi sa nu mai facem chat aici,astept parerea superiorilor dar tu in viata ta nu esti curat. Capitani/Generali astept 1 raspuns aici,multumesc frumos.

Nu se intampla doar la mine bugul vizual, se intampla toti care se bat cu sawn off si iau stun, incearca sa te bati iar cu cineva, ia stun si vezi ca trage in acelasi timp, e bug vizual de la SAMP

Link to comment
Share on other sites

La aia cu switchul e total normal, daca spuneți asta despre cei ce fac switch cu rotita,despre cei ce fac cu q si e ii banati direct? Nici macar nu e asa greu sa faci switch foarte repede. 

lol

Asta e părerea mea despre switch, ca are lag cs aimbot sau ce are, asta nu stiu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E naspa sa-ti dai self-busted..

Succes, la cerere unban.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Th3b3sT_ said:

E naspa sa-ti dai self-busted..

Succes, la cerere unban.

Ai vreo treaba cu reclamatia? Pare ca nu, oricum nu e self-busted.

Link to comment
Share on other sites

nu vad absolut nimic dubios pe dovezile lui in privinta aimbotului

despre faza cu scrollul, si eu schimb armele atat de repede, dar cu weaponswitcher totusi

de lag nu stiu ce sa zic, in unele zile si eu ma plang de el ca ia damage greu, dar spre exemplu azi au intrat gloantele bine in el

 

uhm, parerea mea e ca dovezile sunt insuficiente

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

După ce am văzut dovezile sale se vede ca cel puțin aici coduri nu se observa eu cred ca trebuie sa închidem topicul iar tu Horia dacă știi ca te acuza jucătorii ca ai coduri,filmează mai des :) 

 

Sanatate 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pentru lag.cs este de preferat sa vii cu mai multe dovezi , cu atat aduci mai multe filmari distingem mai usor codul 

Nu vad niciun aimbot  ...... pe langa faptul ca filmarile tale nu au deloc o calitate buna

Cat despre switch-ul armelor , uitati-va mai atent , nu e vorba de no reload

 

@KONOR_ 40 de wp lui xwester , for what bro ??

Si nu inteleg de ce le dati hide la admini cand e vorba de reclamatii jucatori ....au tot dreptul sa raspunda

Mai bine dam hide comentariilor care nu au legatura cu reclamatia in sine si cu ce se intampla in dovezi ....

 

lock.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • MAIDEN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...