Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie k3nzOr si [LA.Squad]Jeremiah!


K3nZ0R.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

Nume pe RSS: K3nZ0R.
Numele Adminului pe RSS: k3nzOr si [LA.Squad]Jeremiah!
Motivul reclamatiei: Vreau sa stiu si eu daca stau de vorba cu oameni care pot duce o conversatie pana la capat si care au capul pe umeri! Treaba sta in felul urmator, baietii astia doi ma tot someaza sa imi schimb numele deoarece "vezi domne e nume de admin"! Si ce ? daca e nume de admin acum nu poti sa iti mai pui un nume? (cu toate ca eu doar cu numele asta joc pe toate jocurile si multa lume ma cunoaste cu acest nume) 

1.Eu nu am numele respectivului [k3nzOr]! Daca va uitati putin mai atenti o sa vedeti diferentele!

2.Nu vad vreo regula care sa interzica sa iti pui un nume asemanator si nici nu ai cum deoarece ti-ar cere parola respectivului!

3.Vreau sa mentionez ca eu am jucat foarte mult pe server in perioada 2012-2015 sub un alt nume la care ulterior m-am lasat de server din motive personale! 

 

Ce vreau sa specific este ca nu am nimic cu baietii. Rugamintea mea este sa fiu lasat in pace, sa ma joc linistit cat am timp liber!
Dovezi: https://imgur.com/a/sJF7V1n

Am primit de vreo 2 ori kick dar e bine ca nu s-a ajuns si la altele :)

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pai e nume de admin si trebuie sa il schimbi!Si la serverul asta nu sa dat niciodata wipe

Link to comment
Share on other sites

Bai , tu intelege , ti-am dat fpm de 2 ori inainte sa dai /changename si nu ai vrut. Si , intelege , ca nu e greu sa dai /changename !

Edited by Jeremiah...
Link to comment
Share on other sites

Observ ca tot nu am cu cine sa discut, astept poate intra cineva mai mare sa va bage in cap mintile deoarece cu voi nu am ce discuta!

Edited by K3nZ0R.
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, K3nZ0R. said:

Ce vreau sa specific este ca nu am nimic cu baietii. Rugamintea mea este sa fiu lasat in pace, sa ma joc linistit cat am timp liber!

pai , dai /changename

 

Link to comment
Share on other sites

Unde vad si eu abuzul in titlu maestre ? 

Prea v-ati invatat sa va dam noi edit de fiecare data ? 

 

* Cine nu include in TITLUL RECLAMATIEI ce abuz a facut primeste Ban (40 Warn Points). (NU TOPIC STERS)

 

Mai multe info aici >

 

40 wp

 

Si tu k3nzOr v2 , faci spam de post x2 ? ... 20 wp , data viitoare dai edit 

 

locked

 

Edited by MAIDEN
.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MAIDEN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...