Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin [RSS]Mr.Danger


Mr.Danger

Cerere admin [RSS]Mr.Danger  

44 members have voted

  1. 1. Vote



Recommended Posts

              *Nume pe server:[RSS]Mr.Danger
              *AKA:[T4L]Mr.Danger, T4L.OuTlawZ.MrDanger, [NMK]Mr.Danger, [NMK.Legacy]MrDanger, [DL.Power]Mr.Danger

              *Vechime pe server:6-7ani

              *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:M-am apucat de RSS de prin 2014-2015 pentru ca juca deja fratele meu si am zis sa incerc si eu. Multi ma stiu din ganguri. Am inceput in T4L unde am stat ceva timp si am facut si tagul OuTlawZ. In 2017 am zis ca trebuie sa incerc ceva nou si am intrat in gangul NMK unde am muncit si am luat tagul si owner. Dupa ce gangul NMK s-a dus am intrat in DL sa ajut si eu cum pot si din nou am facut gp pentru tag si owner, iar dupa a urmat o perioada de inactivitate din 2019 pana la finalul anului 2020 cand am revenit in noiembrie in gangul uS, GSF si in prezent din nou in T4L. Lasand gangurile la o parte, consider ca am ajutat pana acum comunitatea cum am putut iar acum sper sa pot ajuta mai mult cu admin. Cam atat ar fi pe scurt
              *De ce m-am hotarat sa devin Admin: Pentru ca vreau sa ajut comunitatea. Consider ca am experinta necesara si ca sunt pregatit pentru aceasta functie 

              *Proof Video:

 

Edited by Mr.Danger
  • Like 10
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Eu cred că meriți acest Rank + că ești liniștit , nu faci probleme cel puțin cu mine nu ai avut nimic și nici eu cu tine :pro: 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, yn0bY said:

pro

REGULAMENT IMPORTANT pentru posturile din cereri:

 

- Nu aveti voi sa faceti spam cu posturi de genul "PRO", "CONTRA"! Daca aveti atat de putin de spus, lasati doar un LIKE sau DISLIKE cererii si atat! Puteti posta doar daca aveti ceva important de spus, cum ar fi un argument pro sau contra lung si bine detaliat. Posturile care vor pierde inutil timpul capitanilor vor fi sanctionate cu ban pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Te cunosc de mult timp si as spune ca esti un baiat de treaba.

Niciodata nu ai fost invinuit de ceva abuzuri,coduri+esti linistit in banca ta 

De asemenea,ai avut permanent un limbaj decent

 

Pro

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, pentru danger. Un baiat linistit, bun  la dm, meriti acest rank avand in vedere ca ai vechime si ai vazut multe tipuri de playeri. 

Pot sa ma laud, ca dl.power eu ti l-am dat :D Respeect!  Colegi de NMK :)))

Iti urez multa bafta la admin! Regulamentul il stii....

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

pro din partea mea cu toata increderea.

e un baiat de treaba, eu unu zic ca s ar descurca cu functia de admin.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, player cu istoric curat din ce spui deci este de apreciat, plus cred ca te vei descurca ca admin.

Doar sa mai lași puțin din aroganta, ești de treaba doar cu grupul tău de prieteni cu restul ești cam plin de tine, iar ca admin trebuie sa respecți și ceilalți Playerii, sa ii ajuți, sa le vorbești normal, nu la misto. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

:pro: pentru danger,e linistit,nu intra in discutii aiurea,si e si rege pe rw 

bafta koi 

 

Edited by [T4L.OuTlawz]PUMP.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

pro pt danger cu smin de taximetrist gras, te-ai descurca !

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro! Ești un băiat liniștit din câte am observat, ai și vechime și cred că te-ai descurca la administrat serverul. Succes ?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere, am văzut ca ești foarte activ, esti foarte bun la tot ceea ce tine de DM. Nu vad vreo problema în care nu te ai descurca. 

Big PRO, echipa staff are nevoie de persoanele ca tine în echipa noastră! 

Te așteptăm cu mult drag, cu respect

iCloudRR. 

Edited by iCloudRR
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro,datorita faptului ca esti un player foarte calm,capabil de aceasta functie ,limbajul tau nu am vazut sa lase de dorit.Nu am vazut conflicte in care sa fii implicat.Un Dm-er bun la rw cat si la ww,stii codurile,te-ai descurca foarte bine cu adminul.Esti un exemplu,pentru ca esti foarte calm si intelegator.

Mult succes!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

:pro: , baiat foarte calm , nu se baga in toate certurile , meriti functia ! 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro. Meriti. Esti unul din baietii chill de pe server.

Singura ta problema este lagul ala... ?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dacă poporul te vrea, nu ne impunem!

Acceptat, pm lui runix. 

Uita te peste regulamentul general. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...