Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie bkp


half.bb___

Recommended Posts

Nickname:  levi.
Topic:  https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=50751
Motivul: ce sa zic,intru si eu putin pe server dupa ceva timp si primesc ban :)) ceea ce nu inteleg eu este de ce primesc respins daca nu am poza ? nu inteleg..nu este clar ca el mi-a dat ban ? poate ca atunci cand am primit ban am avut o problema sau mi s-a luat curentul..asta inseamna ca adminul nu trebuie sa arate dovada cu aimbot ?

e bine asa,chiar de nu esti vinovat,ramai cu ban pentru ca nu ai apucat sa faci o amarata de poza pe care scrie numele adminului ( desi este clar ca wester mi-a dat ban)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pui poza cu ban primesti un-ban nu pui poza cu ban ramai cu ban ! De parca ai fi primu care ti se intampla asta. Ai pretenti de la admini sa iti puna dovada, noi avem pretenti de la tine sa pui dovada.

Edited by bkp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

un raspuns foarte inteligent 

ca si tine de fel.

Edited by levi
Link to comment
Share on other sites

RoBBo pe bune,cum sa mai am dovezile?A luat respins la 2 cereri si au trecut nush cate zile,numai am ce sa pun le-am sters dupa ce a luat respins,regula e regula,nu are poza cu banul,respins.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, levi said:

un raspuns foarte inteligent 

ca si tine de fel.

Si uite asa nu mai ai ce zice si bagi pe jignire. Inteligenta nu se masoara doar cuvintele spuse ci faptele. Jucatori banati li se cere ceva, nu poti sa ai pretenti in a avea dreptu la un-ban si sa mai si reclami ceva in care tu nu ai adus, in care e datori ta, ahh da mi sa dus curentu fix atunci cu poza ? oare nu ascunzi nimic? Problema ta nu a noastra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...